0

معرفی بهترین صرافی ایرانی خرید و فروش توکن همستر $hamster

بازی همستر

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) یک بات تلگرامی است که با گیم پلی جذاب خود توانسته است مخاطبان بسیاری را در ایران و در سطح جهانی جذب کند. این بازی همانند بازی نات کوین Notcoin که یک بات تلگرامی بود و توانست مخاطبان بسیاری را جذب خود کند و بعد از لیست شدن در تمام صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی، با قیمت مناسبی معامله شود، امید است تا بعد از لیست شدن در صرافی‌های معتبر شاهد معامله کوین همستر با قیمتی مناسب باشیم.

لینک عضویت در بازی همستر

بازی همستر دقیقا مانند نات کوین کار میکند البته تفاوت هایی در محیط بازی همستر با نات کوین وجود دارد. یکی از این تفاوت ها کارت های بازی و دیگری مد مورسی است که یکبار در روز شانس آن را دارید تا با پیدا کردن معما، جایزه را بدست آورید.

معرفی بهترین صرافی معامله توکن همستر

بازی همستر در تاریخ ۶ تیر وارد فاز جدیدی می‌شود و باید منتظر لیست شدن توکن همستر در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی باشیم. ۲ تا از بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی برای معامله ارزهای دیجیتال از جمله توکن همستر، صرافی آبان تتر و صرافی رمزینکس می باشد. برای اینکه کاربران بتوانند از امکانات این دو صرافی استفاده کنند حتما باید بعد از ثبت نام اولیه، مراحل احراز هویت را که کمتر از ۵ دقیقه زمان لازم دارد را به پایان برسانند. در ادامه لینک ثبت نام این دو صرافی آورده شده است که توصیه ما ثبت نام و احراز هویت در هر دو صرافی است. چراکه تنوع رمزارزها در این دو صرافی متفاوت است و همینطور قیمت رمزارزها گاهی ممکن است متفاوت باشد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *