0

معرفی توکن دوج سواپ Dogeswap

توکن دوج سواپ dogeswap token
بازدید 1031

دوج سواپ Dogeswap از دوج کوین dogecoin الهام گرفته شده است تا امور مالی غیرمتمرکز را کارآمدتر کرده و بازده بالایی برای YielFarming بدهد. شرکت در Dogeswap به شما امکان می‌دهد تا حداکثر از سود 1000٪ APY درصدی را بدون محدودیت در حداقل مقدار مورد نیاز بدست آورید، هر مقدار از توکن دوج سواپ DOGES را می‌توان در این صرافی غیرمتمرکز استیک یا سرمایه گذاری کرد. دوج سواپ Dogeswap به صرافی‌های غیرمتمرکز و ارائه دهندگان دارایی مصنوعی متصل است. توکن دوج سواپ با استفاده از استاندارد ERC20 اتریوم ایجاد شده است.

قبل از خرید و سرمایه گذاری بر روی ارزهای جدید، حتما در مورد آنها بررسی و تحقیق کنید.

هنگامی که یک معامله را از طریق دوج سواپ Dogeswap انجام می دهید، سفارش شما به بهترین ارائه دهنده و با بهترین قیمت موجو در بازار هدایت می شود. شما در 99 درصد از مواردی که به جای یک صرافی غیرمتمرکز یا DEX در دوج سواپ Dogeswap معامله می کنید، قیمت بهتری برای رمزهای خود دریافت می کنید. اتریوم ETH و توکن های محبوب با استاندارد ERC20 را میتوانید با بهترین قیمت در دوج سواپ معامله کنید!

دوج سواپ امکان معامله اتریوم و توکن هایی با استاندارد ERC20 را با بهترین قیمت فراهم کرده است. همچنین با اتصال کیف پول متامسک به دوج سواپ امکان استیک گذاری رمزارزهای خود را بدست می آورید.

مشخصات دوج سواپ

نامدوج سواپ، Dogeswap
آدرس وبسایتdoge-swap.com
تلگرامdogeswap
توییترDogeswap
مدیوم@dogeswap
وایت پیپرمشاهده

کیف پول های Dogeswap

ارز دیجیتال Dogeswap را میتوانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت Dogeswap

ارز دیجیتال Dogeswap در زنجیره خود 20,000 توکن دارد که از این تعداد 20,000.00 DOGES در حال گردش می باشد. حجم بازار Dogeswap در زمان نگارش این مقاله حدود 1.5 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 1395 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید Dogeswap

توکن Dogeswap را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

  • صرافی یونی سواپ
  • صرافی وین دکس
  • صرافی فاینکس باکس

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *