0

معرفی صرافی تریتکس 3tex.io؛ معامله ارزهای دیجیتال

صرافی تریتکس 3tex.io

صرافی تریتکس 3tex.io یک پلتفرم جامع ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. تیم تریتکس به طور تخصصی بیش از 15 سال سابقه تولید و عرضه محصولات نرم‌افزاری را در بازارهای بین‌المللی دارد و بیش از دو سال به طور ویژه در حوزه ارائه خدمات در بازار ارزهای دیجیتال تجربه دارد.

صرافی تریتکس 3Tex با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است. تریتکس با فراهم کردن امکان مبادله تعداد زیادی از رمز ارزها و در اختیار قراردادن ابزارهای حرفه‌ای مبادله، شما را در رسیدن به اهداف‌تان یاری می‌کند و همراه شما است.

با توجه به گسترش روزافزون دامنه استفاده از رمزارزها در امور بازرگانی و خدمات، خدمات ویژه‌ای برای بازرگانان، شرکت‌ها و دارندگان مزرعه طراحی کرده‌ایم. تریتکس بر این باور است که برای موفقیت در این حوزه، باید بالاترین درجه و سطح رضایت و اعتماد شما را جلب کند.

چشم انداز 3Tex

با شناسایی به موقع نیازهای کاربران و درهم آمیختن خلاقیت و نوآوری، بالاترین سطح کیفی خدمات و محصولات را در بستری امن به مشتریان خود ارائه کنیم و آنها را در استفاده از فناوری‌های روز دنیا همراهی کنیم.

شناسنامه صرافی تریتکس

نامتریتکس، 3tex.io
ثبت نام3tex.io
وبلاگورود
آدرسنامشخص
شماره تماس02191306200
ایمیل[email protected]
آپاراتaparat.com
توییتر3texofficial
اینستاگرام3texofficial
امکان درآمدزاییدارد
کیف پولدارد

قوانین ارجاع کاربر به صرافی تریتکس

در حال حاضر 30٪ از کارمزد تمامی معاملات انجام شده توسط کاربر معرفی شده در بازارهای تریتکس به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد.

هدیه‌ی ارجاع به صورت تجمیعی پس از رسیدن مجموع مبالغ آن به حد نصاب 10,000 تومان به حساب کیف پول ریال معرف در تریتکس واریز می‌شود. در صورت کمتر بودن مجموع مبالغ از این حد نصاب، مجموع مبالغ پس از گذشت هفت روز به حساب معرف واریز می‌شود.

ملاک ثبت رابطه‌ی دعوت، وجود کد دعوت در فرم ثبت‌نام یا استفاده از همان پیوند معرف برای ثبت‌نام است. در صورتی که به هر دلیل ثبت‌نام بدون کد یا پیوند معرف صورت بگیرد، مبلغی برای معرف در نظر گرفته نمی‌شود. محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد.

محاسبه‌ی درصد ارجاع دهنده در لحظه‌ی انجام هر معامله صورت می‌گیرد. هر گونه تغییر در درصد تعیین شده برای ارجاع یا ثبت معرف برای کاربران تاثیری در سهم معرف در کارمزد معاملات انجام شده پیش از آن تاریخ نخواهد داشت. تریتکس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در هر زمان و در صورت صلاحدید قوانین طرح معرفی دوستان را تغییر دهد

نحوه احراز هویت در صرافی تریتکس چگونه است؟

بعد از ثبت نام در تریتکس شما می‌توانید معاملات خود را آغاز کنید. ولی برای انجام برداشت ریالی یا برداشت رمزارز نیاز است احراز هویت خود را تکمیل کنید. با مراجعه به پنل کاربری خود و انتخاب گزینه ارتقای سطح می‌توانید احراز هویت خود را کامل کنید. در هر سطح کاربری، سقف برداشت‌ها متفاوت است. برای اطلاع از الزامات هر سطح کاربری به بخش راهنمای سطوح کاربری مراجعه کنید. 

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت

تصویر کارت ملی هوشمند، حساب بانکی به نام خود شخص، اطلاعات محل سکونت و شماره تلفن ثابت، شماره همراه به نام خود شخص، آدرس ایمیل و عکس سلفی به همراه تعهدنامه متنی.

دلیل احراز هویت در صرافی تریتکس چیست؟

بنا به دستور پلیس فتا و به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی از حساب، احراز هویت برای معاملات، اجباری است. لازم به ذکر است، تمامی اطلاعات وارد شده کاربران نزد ما محفوظ است و وارد کردن این اطلاعات صرفا به دلیل امنیت حساب شماست.

سقف برداشت روزانه در تریتکس چقدر است؟

شما با مراجعه به کیف پول خود در سایت تریتکس، در قسمت برداشت ریالی می‌توانید سقف برداشت روزانه و ماهانه خود را مشاهده کنید. همچنین این موارد در پنل کاربری شما نیز قابل مشاهده است.

سطوح کاربری در صرافی تریتکس

سطح یک

سطح یک، تنها سطح کاربری در تریتکس است که به احراز هویت نیاز ندارد. کاربران صرفا با ثبت‌نام در پلتفرم تریتکس با ایمیل یا شماره همراه خود می‌توانند معامله ارزدیجیتال را آغاز کنند. کاربران این سطح می‌توانند به صورت نامحدود واریز رمزارز داشته باشند، اما نمی‌توانند ریال و رمزارز برداشت کنند. این سطح مخصوص افرادی است که می‌خواهند به سرعت وارد بازار رمزارزها شده و با آن آشنا شوند.

سطح دو

سطح دو برای کاربرانی ایجاد شده است که علاقه‌مند به معامله (ترید) با احراز هویت محدود هستند. مدارک لازم برای احراز هویت در این سطح، تصویر کارت ملی، شماره همراه و حساب بانکی است. ضروری است، شماره همراه و حساب بانکی به نام کاربر باشد. کاربران این سطح می‌توانند به صورت نامحدود واریز ریالی و رمزارز داشته باشند و در هر ۲۴ ساعت تا سقف ۱ میلیون تومان و ماهانه تا ۱۵ میلیون تومان برداشت نمایند.

سطح سه

سطح سه مخصوص کاربرانی است که تمایل دارند در شرایط عرف بازار معامله‌ کنند. مدارک احراز هویت در این سطح، آدرس محل سکونت یا کار و عکس سلفی به همراه تعهدنامه است. در این سطح، کاربران می‌توانند به صورت نامحدود واریز ریالی و رمزارز داشته باشند. سقف مجموع برداشت ریالی و رمزارز در هر ۲۴ ساعت، ۴۰۰ میلیون تومان و در هر ماه، شش میلیارد تومان است.

سطح ویژه

سطح چهار در پلتفرم تریتکس، سطح ویژه در نظر گرفته می‌شود. به منظور قرار گرفتن در این سطح، کاربر باید حداقل یک ماه در سطح سه فعالیت داشته باشد، در یک ماه گذشته، حداقل ۵۰۰ میلیون تومان واریز ریالی داشته باشند و همچنین در همان بازه زمانی، در مجموع، ۲.۵ میلیارد تومان برداشت ریالی و رمزارز داشته باشد. در سطح ویژه، کاربر می‌تواند به صورت نامحدود واریز ریالی و رمزارز داشته باشد و سقف مجموع برداشت ریالی و رمزارزی وی در هر ۲۴ ساعت، یک میلیارد و در هر ماه، ۱۵ میلیارد تومان است.

سطح شرکتی

سطح شرکتی مخصوص شرکت‌های علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال با استفاده از پلتفرم تریتکس است. حساب این کاربران به صورت حقوقی ثبت می‌شود. دسترسی‌ها و محدودیت‌های این سطح مشابه سطح ویژه کاربران حقیقی است. شرکت‌ها برای استفاده از این سطح باید به صورت رسمی نماینده خود را معرفی و مدارک شرکت را در اختیار تریتکس قرار دهند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *