0

معرفی ارز دیجیتال آداآپ (adaup)

ارز دیجیتال آداآپ

توکن‌های لوریج دار بایننس (Binance Leveraged Tokens) دارایی‌های قابل معامله (توکن‌های خارج از زنجیره) در بازار لحظه‌ای (spot) بایننس هستند و به کاربران کمک می‌کنند تا در معرض لوریج قرار بگیرند. در نتیجه نگرانی از بابت مارجین یا مسائل دیگر مثل نقد شدن دارایی بوجود نخواهد آمد. هر توکن لوریج، نشان‌دهنده یک سبد از موقعیت‌های قرارداد دائمی است. تغییر قیمت توکن‌ها، اندازه مفهومی موقعیت‌های قرارداد دائمی و تغییرات در ضربات سطح لوریج را نشان می‌دهد.

لطفاً قبل از شرکت در معاملات توکن‌های لوریج دار بایننس، بیانیه خطر توکن‌های لوریج دار بایننس را کاملاً مطالعه کرده و خطرات مرتبط با آن‌ها را بشناسید. به عنوان یک معامله گر، باید تایید و موافقت کنید که با مسئولیت خود از توکن‌های لوریج دار بایننس استفاده می‌کنید.

آداآپ (adaup)، توکن‌ لوریج دار بایننس است که دارای موقعیتی در قرارداد آتی است، اما به جای بازارهای آتی در بازار نقطه‌ای معامله می‌شود. این توکن 3 برابر ADA در معرض تغییر قیمت است. یعنی اگر قیمت ADA یک درصد افزایش یابد، ADAUP سه برابر افزایش می‌یابد. برعکس، اگر ADA یک درصد کاهش یابد، قیمت ADAUP سه درصد کاهش می‌یابد.

شناسنامه ارز دیجیتال آداآپ (adaup)

نامآداآپ، adaup
اختصارADAUP
وب سایتمشاهده
توییتر@binance
ردیتمشاهده

قیمت ارز دیجیتال آداآپ (adaup)

قیمت آداآپ (adaup) در زمان نگارش این مقاله 137.22 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 1,496,669 دلار آمریکا است. ADAUP در 24 ساعت گذشته 4.49 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 2975 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار منبع در گردش و حداکثر عرضه در دسترس نیست.

صرافی‌های ارز دیجیتال آداآپ (adaup)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن آداآپ (adaup) معامله می‌شود، صرافی بایننس Binance با سهم %92.22 از حجم معاملات روزانه است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *