0

معرفی ارز دیجیتال ادونچر گلد Adventure Gold و توکن AGLD

پروژه لوت Loot و توکن Adventure Gold
بازدید 620

ادونچر گلد Adventure Gold (AGLD) توکن بومی با استاندارد ERC20 در شبکه اتریوم است که توکن بومی پروژه لوت Loot می‌باشد که در حوزه NFT فعالیت دارد. پروژه لوت به نوعی یک بازی است. Loot یک ابزار ماجراجویی مبتنی‌بر متن است که توسط Dom Hofmann یکی از بنیانگذاران شبکه رسانه اجتماعی Vine ایجاد شده است.

این پروژه عمداً هیچ رابط، تصاویر، آمار یا عملکردی ندارد. در عوض، بر اساس مجموعه‌ای از 8000 توکنNFT مبتنی‌بر متن است که به نحوه تفسیر جامعه خود است. NFTها حاوی متن‌هایی از چرخ دنده‌ها هستند که از “Holy Greaves of Giants” تا “Grim Shout” را شامل می‌شود.

در 8 سپتامبر 2021 در سایت OpenSea، کف قیمت Loot به میزان 8.56 ETH بود. Adventure Gold در 2 سپتامبر 2021 راه اندازی شد و به هر مالک توکن‌های nft در پروژه Loot اجازه داد 10000 توکن را به صورت رایگان مطالبه کند. با افزایش زیاد قیمت AGLD در روزهای اولیه معاملات، ارزش این ایردراپ به 70000 دلار در هر NFT رسید. ویل پپر، بنیانگذار AGLD، ادعا کرد که می‌خواهد استانداردی را برای پروژه‌هایی که بر روی Loot ساخته می‌شوند، با ارائه ارزی برای دنیای غیرمتمرکز بازی تعیین کند.

بنیانگذاران ادونچر گلد Adventure Gold چه کسانی هستند؟

Adventure Gold توسط Will Papper، که همچنین یکی از بنیانگذاران Syndicate DAO، یک پروتکل سرمایه‌گذاری غیرمتمرکز است، تاسیس شد. پپر فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد و بومی رمزارز است و از زمان پیش فروش در سال 2014 مالک اتریوم است. او Adventure Gold را به عنوان واکنشی به ویتالیک بوترین که پروژه را تایید کرد و دیگران را تشویق کرد تا بر اساس آن بسازند، ایجاد کرد. Papper یک روز پس از تایید بوترین در توییتر، AGLD را با نوشتن اکثر کدها در چهار ساعت در فرودگاه کوچکی در اورگان راه‌اندازی کرد. از 6 سپتامبر 2021، Adventure Gold هیچ تیم توسعه رسمی به جز Papper ندارد.

چه چیزی ادونچر گلد Adventure Gold را منحصر به فرد می‌کند؟

Adventure Gold از رویکردی پیروی می‌کند که بازی اصلی Loot NFT به آن امیدوار بود. در حالی که سادگی و منحصربه‌فرد بودن Loot جامعه Web3 را برانگیخت تا پروژه‌های مشتقات متعددی را براساس کد آن ایجاد کند، Adventure Gold خود قصد دارد به عنوان یک نشانه حاکمیتی استفاده شود و کاربران را در مورد اعتبارات درون‌بازی یا ضرابخانه‌های آینده رای دهند.

شبکه ادونچر گلد Adventure Gold چگونه ایمن است؟

Adventure Gold یک توکن ERC-20 در شبکه اتریوم است. این توکن ممیزی امنیتی ارائه نمی‌دهد، اما توسط یک multisig متشکل از مؤسس آن و چندین کیف پول ناشناس دیگر اداره می‌شود. اتریوم یکی از محبوب‌ترین بلاک‌چین‌ها و راه‌حلی برای بسیاری از برنامه‌های غیرمتمرکز و پروژه‌های منبع باز مانند Loot و Adventure Gold است. ERC-20 استاندارد توکنی است که تقریباً همه توکن‌های موجود در بلاکچین اتریوم از آن استفاده می‌کنند. این توسط یک مکانیسم اجماع اثبات کار PoW ایمن شده است که ماینرها را ملزم به استخراج اتر جدید می‌کند. مجموعه‌ای از گره‌های غیرمتمرکز تراکنش‌ها را تایید می‌کنند و بلاکچین اتریوم را ایمن می‌کنند.

تاریخچه و تیم توسعه دهنده  Adventure Gold

بنیانگذار ارز AGLD ویل پپر ادعا کرد که می‌خواهد با ارائه ارز برای جهان بازی‌های غیرمتمرکز ، استانداردی را برای پروژه‌های مبتنی‌بر Loot تعیین کند. Adventure Gold توسط ویل پپر تأسیس شد، او همچنین بنیانگذار Syndicate DAO، یک پروتکل سرمایه‌گذاری غیر متمرکز است. 

پپر فارغ التحصیل از دانشگاه استنفورد و از قدیمی‌های بازار ارز دیجیتال است به طوری که از زمان پیش فروش اتریوم در سال 2014 مالک اتریوم بوده است. او ادونچر گلد را به عنوان واکنشی به ویتالیک بوترین (خالق اتریوم) که پروژه را تأیید می‌کرد و دیگران را تشویق کرد تا بر روی آن کار کنند، ایجاد کرد.

شناسنامه توکن AGLD

نامدیجیتال ادونچر گلد، Adventure Gold
اختصارAGLD
آدرس وبسایتlootproject.com
قراردادمشاهده
تعداد توکن200,000,000
حجم بازار۹۱ میلیون دلار
رتبه۴۱۴
توییترlootproject

نحوه خرید توکن ادونچر گلد

توکن ادونچر گلد را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *