0

دانلود آلبوم اشعار ژاک پرور از احمد شاملو و امیر صادقی کنجانی

اشعار ژاک پرِوِر از احمد شاملو

آلبوم اشعار ژاک پرور اثری است با موسیقی امیر صادقی کنجانی و ترجمه و صدای احمد شاملو که به صورت رسمی در سال ۱۳۸۹ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی اشعار ژاک پرِوِر یکی از آثار منتشر شده توسط احمد شاملو است که با همکاری امیر صادقی کنجانی منتشر شده است. آلبوم حاضر شامل ۱۲ قطعه موسیقی در سبک شعر است. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

این مجموعه که شامل ۱۲ شعر از ژاک پرِوِر است در سال های ۱۳۷۲-۱۳۷۳ در منزل احمد شاملو و با صدای او ضبط شده است. ژاک پرِوِر (Jacques Prévert) شاعر و فیلمنامه نویس و نمایشنامه نویس معاصر فرانسوی در فوریه  سال ۱۹۰۰ در حومه‌ پاریس به دنیا آمد و در آوریل ۱۹۷۷ در مانش درگذشت. شعرهای او در جهان فرانسه‌زبان بسیار رایج است و در کتاب‌های درسی این زبان بسیار نقل شده است.

آهنگ های آلبوم اشعار ژاک پرور

آلبوم اشعار ژاک پرور اثر مشترک احمد شاملو و امیر صادقی کنجانی است که دارای ۱۲ قطعه در سبک شعر است. این آلبوم شامل بداهه نوازی‌هایی است که در حین اجرا به ملودی های ماندگاری از استادان موسیقی ایران از جمله روح الله خالقی، علی تجویدی، همایون خرم، مجید وفادار، انوشیروان روحانی ارتباط پیدا کرده است. این آلبوم توسط شرکت پارت صدا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱برای تو ای یار۰۲:۱۷
۲دسته گل۰۱:۳۹
۳ترانه۰۲:۰۸
۴صبحانه۰۱:۰۸
۵در احتضار۰۲:۵۲
۶این عشق۰۵:۵۸
۷پیغام۰۲:۰۶
۸خانوادگی۰۲:۴۷
۹برای کشیدن یک پرنده۰۲:۵۸
۱۰نومیدی روی نیمکتی نشسته۰۷:۰۶
۱۱صدای شب۰۳:۵۶
۱۲ترانه برای کودکانِ زمستان۰۱:۵۹

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *