0

معرفی ارز دیجیتال آیدوس کیونین (Aidos Kuneen)

ارز دیجیتال آیدوس کیونین

فناوری آیدوس (Aidos) کاربران را قادر می‌سازد تا بدون ترس از ردیابی، توکن‌های خود را آزادانه خرج کنند. اگرچه این طرح با بلاکچین‌های سنگین و پیچیده موجود مانند بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده متفاوت است، اما همچنان از اصول اصلی باز بودن، عدم تمرکز و بهبود حریم خصوصی برخوردار است. Aidos همچنین آماده استفاده و اتصال به اینترنت اشیا (IoT) خواهد بود و امکان مشارکت در اکوسیستم میلیاردها دستگاه را فراهم می‌کند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

شناسنامه ارز دیجیتال آیدوس کیونین (Aidos Kuneen)

نامآیدوس کیونین، Aidos Kuneen
اختصارADK
وب سایتaidoskuneen.com
وایت پیپرمشاهده
توییتر@aidos_kuneen
ردیتمشاهده
تعداد کل توکن‌ها25,000,000
حجم بازار$15,925,254

ویژگی‌های ارز دیجیتال آیدوس کیونین (Aidos Kuneen)

  • امنیت کوانتومی: ابر رایانه‌ها قدرتمندترین رایانه‌های امروزی با معماری کلاسیک هستند. از طرف دیگر، رایانه‌های کوانتومی تنها نظریه‌پردازی شده‌اند و نمونه‌های اولیه کوچکی از آن‌ها ساخته شده است. وقتی رایانه‌های کوانتومی جایگزین ابر رایانه‌ها شوند، اکثر رمزنگاری‌های فعلی (و ارزهای رمزنگاری شده) دیگر ایمن نخواهند بود. به همین دلیل، ریاضیدانان و دانشمندان رمزنگاری‌های جدیدی اختراع کرده‌اند که حتی توسط رایانه‌های کوانتومی نیز قابل هک نیستند. توکن‌ ADK یکی از رمز ارزهایی است که از رمزنگاری کوانتومی امن استفاده می‌کند.
  • فاقد زنجیره: Aidos Kuneen بر اساس IMesh، یک دفتر کل جدید و توزیع شده مبتنی بر DAG است، که در آن هر تراکنش دو تراکنش دیگر را مستقیماً ممیزی می‌کند و بنابراین تأیید می‌کند که آن‌ها معتبر هستند و مطابق با قوانین پروتکل می‌باشند.
  • 100٪ ناشناس: سیستم معاملاتی Aidos بر اساس یک شبکه هدایت شده با I2P به عنوان لایه زیرین شبکه، از کاربران خود در برابر افشای هویت آن‌ها محافظت می‌کند. علاوه بر این، استفاده از AKshuffle کاربر را ناشناس نگه می‌دارد، بنابراین معاملات را 100% نامرئی و غیرقابل ردیابی می‌کند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال آیدوس کیونین (Aidos Kuneen)

با مراجعه به وبسایت رسمی ارز دیجیتال آیدوس کیونین (Aidos Kuneen)، می‌توانید کیف پول‌ درج شده در آن را دریافت کنید که در سه نسخه ویندوز، مک و لینوکس در دسترس می‌باشد. با استفاده از این کیف پول می‌توانید همه ADK های خود را به راحتی و با امنیت کامل مشاهده، مدیریت و طبقه بندی کنید.

قیمت ارز دیجیتال آیدوس کیونین (Aidos Kuneen)

قیمت آیدوس کیونین (Aidos Kuneen) در زمان نگارش این مقاله 0.637010 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 467.191 دلار آمریکا است. Aidos Kuneen در 24 ساعت گذشته 5.49 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 834 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 25000.000 سکه ADK و تعداد کل واحدهای آن 25 میلیون سکه ADK است.

صرافی‌های ارز دیجیتال آیدوس کیونین (Aidos Kuneen)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن آیدوس کیونین (Aidos Kuneen) معامله می‌شود، صرافی STEX با سهم %49.9 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *