0

دانلود آلبوم گلهای ناز ۳ از علی اکبر شیدا، عارف قزوینی و روح الله خالقی

آلبوم گلهای ناز ۳ از علی اکبر شیدا، عارف قزوینی و روح الله خالقی

آلبوم گلهای ناز ۳ مجموعه‌ای از آثار علی اکبر شیدا، عارف قزوینی، روح الله خالقی و علینقی وزیری است که در تابستان ۱۳۹۷ منتشر شد.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی گلهای ناز ۳ مجموعه‌ای از آثار علی اکبر شیدا، عارف قزوینی، روح الله خالقی و علینقی وزیری است. هر چهار نفر از بزرگترین موسیقیدانان تاریخ کشورمان هستند. این آلبوم، شامل ۱۲ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۵,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم گلهای ناز ۳

گلهای ناز ۳ مجموعه‌ای از قطعات ایرانی بی‌کلام است. این آثار ارزشمند از میان قطعات اساتیدی همچون روح الله خالقی، عارف قزوینی و علی اکبر شیدا گردآوری و منتشر شده‌اند. بخش قابل توجهی از این آثار از روی صفحات منتقل شده‌اند. این آلبوم که شامل ۱۲ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط شرکت فرهنگی هنری چهارباغ بانگ منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱قطعه صد قیامت۰۴:۰۳
۲قطعه جام جم۰۵:۱۹
۳قطعه گل من۰۹:۲۰
۴قطعه شیدایی۰۴:۴۶
۵قطعه من از روز ازل۰۴:۳۱
۶قطعه عاشق شیدا۰۷:۰۴
۷قطعه سوگ صبا۰۱:۵۷
۸قطعه چه کنم۰۳:۳۵
۹رنگ سه گاه۰۲:۱۵
۱۰قطعه افتخار آفاق۰۵:۲۲
۱۱قطعه مرکب نوازی۰۵:۵۷
۱۲قطعه دلربا۰۵:۲۹
آلبوم گلهای ناز ۳ از علی اکبر شیدا، عارف قزوینی و روح الله خالقی
آلبوم گلهای ناز ۳ از علی اکبر شیدا، عارف قزوینی و روح الله خالقی

عارف قزوینی کیست؟

ابوالقاسم عارف قزوینی متولد سال ۱۲۵۹ در شهر قزوین است. او از جمله شاعر و تصنیف‌سازهای مطرح ایرانی بود. وی نخستین تصنیفش را در ۱۸ سالگی ساخت. عارف، تصنیف‌های وطنی-سیاسی یا عشقی می‌ساخته و در هر دو زمینه نیز بی‌باک و سنت‌شکن بوده است. چون بیشتر تصنیف‌های عارف درباره و اوضاع زمانه بودند تأثیر به‌سزایی در مجامع آن روز داشتند. عارف از نخستین کسانی است که در ایران کنسرت برگزار کرد و به جنبه غیر مجلسی بودن و مردمی بودن آن تأکید می‌ورزید. کنسرت‌های او همیشه پر رونق و پر ازدحام بود.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *