0

دانلود آلبوم از یادت نمی کاهم از امین هنرمند

آلبوم از یادت نمی کاهم از امین هنرمند

آلبوم از یادت نمی کاهم اثری از امین هنرمند است که به صورت رسمی در مهر ۱۳۹۷ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی از یادت نمی کاهم از آثار منتشر شده توسط امین هنرمند آهنگساز مطرح کشورمان است. این آلبوم شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

درباره‌ این اثر، به قلم امین هنرمند می‌خوانیم:

سی‌دی از یادت نمی‌کاهم شامل سه اثر آوازی و سه اثر سازی است که بین سال‌های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ نوشته شده‌اند. مجموعه‌ سه ترانه برای کنترتنور (صدای زیر مردان) و پیانو به سفارش میراث آسیاسی در کانادا و بر اساس اشعاری با مضمون طبیعت از سه شاعر کانادایی متعلق به سه نسل مختلف ساخته شده است. این اثر برای اولین بار در ایران با صدای یک خواننده‌ کنترتنور (مازیار یونسی) منتشر شده است.

قطعات به دیدارم بیا هر شب و تو را من چشم در راهم به ترتیب محصول سفارش گروه کر شهر تهران و وکاپلا و مبتنی بر اشعاری از مهدی اخوان ثالث و نیما یوشیج است. سونات برای کلارینت و پیانو در سه موومان به درخواست پیتر استول (مدرس کلارینت دانشگاه تورنتو) و بر اساس تم‌های ایرانی نوشته شده و نخستین بار در کانادا اجرا شده است. این اثر، به همراه دوئت برای ویولن و ویولا (به سفارش دوئت فریوسفی و بهشتی) و قطعه برای فلوت و گیتار همگی بر اساس فرم‌ها و چهارچوب‌های شناخته‌شده‌ی کلاسیک شکل گرفته‌اند.

آهنگ های آلبوم از یادت نمی کاهم

از یادت نمی کاهم نام اثری از امین هنرمند آهنگساز مدرن کشورمان است. این آلبوم شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱یک قطره آب
۲یک روز تابستان
۳حال و هوای جنگل (کنترتنور: مازیار یونسی، پیانو: یزدان یکرنگیان)
۴تو را من چشم در راهم (به سفارش گروه آوازی تهران، رهبر: میلاد عمرانلو)
۵به دیدارم بیا هر شب (به سفارش گروه کر شهر تهران، رهبر: مهدی قاسمی، پیانو: بهاره مهدوی)
۶قطعه برای فلوت و گیتار (فلوت: شفایف صادقیان، گیتار: مهرداد پاکباز)
۷دوئت برای ویولن و ویولا (ویولن: پانیذ فریوسفی، ویولا: ستاره بهشتی)
۸آلگرو
۹لنتو
۱۰آلگرتو (کلارینت: پیتر استول، پیانو: سامان شاهی)

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *