0

دانلود آلبوم روژیار از ارسلان کامکار و زکریا یوسفی

آلبوم روژیار از ارسلان کامکار و زکریا یوسفی

آلبوم روژیار اثری است بی کلام، حاصل دونوازی عود ارسلان کامکار و سازهای کوبه ای زکریا یوسفی که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی روژیار اثری مشترک از ارسلان کامکار و زکریا یوسفی است. این آلبوم، شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک فولکلور را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

آلبوم شامل قطعاتی از موسیقی سنتی، ملودی‌های کردی سورانی، اورامی و کرمانجی با دو نوازی عود ارسلان کامکار و سازهای کوبه‌ای زکریا یوسفی است. انتخاب قطعات و نوع سازهای کوبه ای و شیوه نوازندگی عود و چند صدایی بودن آن، تا حد قابل توجهی اجرای ملودی‌ها را به موسیقی کرمانج و کردستان ترکیه نزدیک کرده است.

آهنگ های آلبوم روژیار

روژیار شامل ۱۰ قطعه موسیقی بی‌کلام از دونوازی عود و سازهای کوبه ای حاصل همکاری ارسلان کامکار و زکریا یوسفی است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری رهگذر هفت اقلیم نشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱چاوره ش
۲نازنین
۳که ویار
۴هرزالی
۵بازی بریان
۶ئا سو
۷مه لی مه لی
۸گه نم وجو
۹هاته وه
۱۰بادینی
آلبوم روژیار از ارسلان کامکار و زکریا یوسفی
زکریا یوسفی
آلبوم روژیار از ارسلان کامکار و زکریا یوسفی

بیوگرافی ارسلان کامکار

ارسلان کامکار متولد ۲ دی ۱۳۳۹ در شهر سنندج، نوازنده بربط، ویولن و آهنگساز ایرانی و از اعضای گروه کامکارها است. او مقدمات موسیقی را نزد پدرش، حسن کامکار، فراگرفت. او در خردسالی در سنندج با گروه‌های مختلفی که توسط پدرش سرپرستی می‌شد، به اجرای کنسرت می‌پرداخت.

ارسلان کامکار، پس از چندی به تهران سفر کرد و در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فراگیری موسیقی را ادامه داد. وی پس از تکمیل دروس موسیقی، به عنوان نوازنده ویلن، همکاری‌اش را با ارکستر سمفونیک تهران آغاز کرد. او هم‌اکنون یکی از اعضای این گروه و مایستر ارکستر سمفونیک تهران است.

ارسلان کامکار

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *