0

دانلود رئالیتی شو ارتش سری

ریالیتی شو ارتش سری

پخش رئالیتی شو «ارتش سری» به کارگردانی سعید ابوطالب و با گردانندگی امیرعلی نبویان آغاز شد. نخستین قسمت ریالیتی شو ارتش سری در تاریخ ۲۳ بهمن در پلتفرم فیلیمو منتشر شده است.

دانلود قسمت ۳ ارتش سری ۵ (آخرین قسمت پخش شده)

ارتش‌سری یکشنبه‌ها ساعت ۸ صبح پخش می‌شود.

دانلود همه قسمت‌های ریالیتی شو ارتش سری

قسمت ۱ ارتش‌سری ۱دانلود
قسمت ۲ ارتش‌سری ۱دانلود
قسمت ۳ ارتش‌سری ۱دانلود
قسمت ۴ ارتش‌سری ۱دانلود
قسمت ۱ ارتش‌سری ۲دانلود
قسمت ۲ ارتش‌سری ۲دانلود
قسمت ۳ ارتش‌سری ۲دانلود
قسمت ۱ ارتش‌سری ۳دانلود
قسمت ۲ ارتش‌سری ۳دانلود
قسمت ۳ ارتش‌سری ۳دانلود
قسمت ۱ ارتش‌سری ۴دانلود
قسمت ۲ ارتش‌سری ۴دانلود
قسمت ۳ ارتش سری ۴دانلود
قسمت ۱ ارتش سری ۵دانلود
قسمت ۲ ارتش سری ۵دانلود
قسمت ۳ ارتش سری ۵دانلود

خلاصه داستان ارتش سری

این رئالیتی‌شو با حضور بازیگران سینما و تلویزیون بر اساس بازی «گروه نجات» در ارتش سری به نویسندگی و کارگردانی سعید ابوطالب ساخته شده است. ارتش سری یک بازی استدلالی ـ استنتاجی گروهی‌ است که داستان و جهان فرضی آن برگرفته از سریالی پرطرفدار به همین نام است که به وقایع جنگ جهانی دوم مربوط می‌شود؛ نبردی بین پارتیزان‌ها و ارتش آلمان نازی برای نجات خلبان‌ها.

در خلال جنگ جهانی دوم، ده نفر از بازیگران در نقش‌های متفاوت پارتیزان، سرهنگ کسلر، گشتاپو، خلبان، راینهارد و …. در کافه کاندید واقع در بلژیک 1945 جمع می‌شوند تا یک بازی واقعی و‌ رئال را انجام دهند‌. ارتش سری یک نوع بازی استدلالی و استنتاجی و نمونه‌ ای منحصر به فرد از بازی‌‌های فکری مبتنی‌بر نقش مخفی است.

گرداننده مسابقه ارتش سری کیست؟

در رئالیتی شوی جدید، ابوطالب به سراغ یکی از مستعدترین مجریان سال‌های اخیر رفته است. امیرعلی نبویان داستان نویس و مجری ایرانی که با برنامه رادیو هفت و در کنار منصور ضابطیان توانست به شهرت برسد و با اجرای برنامه‌های مختلف از جمله مسابقه خنداننده شو برنامه خندوانه شبکه نسیم در دل مخاطب جا باز کرد. نبویان استعداد خیلی خوبی هم در بازی شب‌های مافیا از خودش نشان داد و یکی از بهترین بازیکن‌های ادوار این مسابقه بود. حالا او قرار است مسابقه ارتش سری را اجرا کند.

شرکت کنندگان قسمت اول

غلامرضا نیکخواه، حسین رفیعی، شکیب شجره، رامین راستاد، بهنام تشکر، شقایق دهقان، بهار قاسمی، امیر مهدی ژوله، الیکا عبدالرزاقی و فرزین محدث شرکت کنندگان قسمت اول را تشکیل می‌دهند.

شرکت کنندگان قسمت دوم

خداداد عزیزی، عباس جمشیدی فر، سروش جمشیدی، محمد لقمانیان، کوروش سلیمانی، امین زندگانی، مهدی صبایی، شبنم قلی خانی، آشا محرابی و محیا دهقانی شرکت کنندگان قسمت دوم را تشکیل می‌دهند.

شرکت کنندگان قسمت سوم

حسین مهری، پژمان بازغی، بهنام تشکر، مهراب قاسم خانی، عبدالله روا، میثاق جمشیدی، شهرام قائدی، مریم مومن، مهسا طهماسبی و متین ستوده شرکت کنندگان قسمت سوم را تشکیل می‌دهند.

تفاوت‌ها و شباهت‌ها ارتش سری با شب‌های مافیا

  • شب‌های مافیا شامل ۲ گروه شهروندان و مافیا است اما بازی ارتش‌سری مشتمل بر ۳ گروه است. گشتاپوها، پارتیزان‌ها و مشتری‌های کافه.
  • در هر ۲ بازی بازیکن‌ها می‌توانند از اسلحه برای شلیک استفاده کنند. اما تفاوت در این است که در بازی مافیا تنها حرفه‌ای می‌تواند شلیک کند ولی در این بازی اکثر بازیکنان بازی حق تیر دارند.
  • در بازی ارتش‌سری پارتیزان‌ها تلاش می‌کنند تا خلبان را نجات دهند و گشتاپوها تلاش می‌کنند تا خلبان را پیدا کنند اما در بازی مافیا معمایی وجود ندارد و شهروندان و تیم مافیا به جان هم می‌افتند تا یکدیگر را مغلوب کنند.
  • در این بازی هیچ بازیکنی حق دروغ گفتن ندارد به غیر خلبان و سرهنگ کسلر. اما در بازی شب‌های مافیا گروه مافیا با گفتن دروغ تیم شهروندان را سردرگم می‌کند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *