0

شرکت تبلیغاتی بادکوبه (badkoobeh.com)

شرکت تبلیغاتی بادکوبه

آژانس تبلیغاتی بادکوبه (به انگلیسی: badkoobeh)، دارای بیست سال سابقه فعالیت در حوزه تبلیغات، بازاریابی و برندسازی است و در این مدت با بیش از 200 برند ایرانی و جهانی همکاری داشته‌است. این آژانس تبلیغاتی با شعار قدرت ذهن، معجزه علم و اراده، تولیدات شرکت‌ها را با روش‌های برندسازی علمی و خلاق به مشتریان معرفی می‌کند.

گروه تبلیغاتی بادکوبه در سال ۱۳۹۵ به عنوان آژانس برگزیده خلاق در اولین جشنواره تبلیغات خلاق معرفی شد. همچنین در سال‌های گذشته از طرف بانک رفاه، شرکت صنایع غذایی حجیم دانه میهن، آسیا مهردانا و … به دلیل نقش مثبتش در موفقیت این برندها، مورد تقدیر و تشویق قرار گرفت.

شناسنامه شرکت تبلیغاتی بادکوبه (badkoobeh)

آدرس سایتbadkoobeh.com
اینستاگرام@Badkoobeh
تلگرام@Badkoobeh
توییتر@badkoobeh
لینکدین@badkoobeh
شماره تماس021-41928
نشانیتهران، شهرک قدس، فاز 6، انتهای بلوار دادمان، خیابان گل افشان شمالی، کوچه هفتم، پلاک 9

بنیانگذاران آژانس تبلیغاتی بادکوبه (badkoobeh)

آژانس تبلیغاتی بادکوبه، یک کسب و کار خانوادگی است. محمدرضا بادکوبه، رئیس هیئت مدیره، بابک بادکوبه، مدیرعامل، و پویا بادکوبه، عضو هیئت مدیره و مدیر ارشد خلاقیت این مجموعه را تشکیل می‌دهند.

خدمات آژانس تبلیغاتی بادکوبه (badkoobeh)

آژانس تبلیغاتی بادکوبه، مجموعه‌ای کامل و یکپارچه از تمام خدمات تبلیغاتی و بازاریابی است که از مشاوره تا اجرای کلیه مراحل مورد نیاز در کنار مشتریان خود می‌باشد. از جمله خدمات بادکوبه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روابط عمومی: ارتباطات موفق تنها با تبلیغات میسر نمی‌شود. جریان‌سازی خبری و حمایت از یک کمپین خلاقانه می‌تواند یک پروژه را به موفقیت برساند. آژانس تبلیغاتی بادکوبه از طریق توسعه پیام، جریان‌سازی، مدیریت پیام و تعامل با افراد تاثیرگذار و رسانه‌ها، شهرت را برای برندها کسب می‌کند.
 • مشاوره تبلیغات: مطالعه محصول، خدمت نگارش استراتژی و طراحی و نگارش کمپین ٣۶٠ درجه، تولید انواع آگهی‌های تلویزیونی و رادیویی از جمله اقداماتی است که در این مرحله انجام می‌شود.
 • بازاریابی و برندسازی: آژانس تبلیغاتی بادکوبه مدعی است که در زمینه توسعه برندهای مستعد، مبتکر یک متدولوژی منحصربه‌فرد است. بر اساس این متدولوژی ابتدا آینده برند خلق‌شده و پس از انجام تحقیقات محیطی و درون‌سازمانی و همچنین تحلیل داده‌های به‌دست‌آمده از تحقیقات بازار و مخاطبان برند، بر اساس نقاط قوت و ضعف و همچنین یافتن تهدید و فرصت‌های موجود، اهداف و استراتژی سازمان تدوین می‌شود. مرحله‌ی بعد تعیین گروه مخاطب و ارائه راهکارهای بازاریابی در چهار شاخه‌ی محصول، قیمت گذاری، توزیع و ارتباطات با استناد به تحلیل‌ داده‌های به‌دست‌آمده است. سپس هویت سازمانی برند خلق‌شده و طبق برنامه‌ریزی دقیق از طریق کمپین IMC بر اساس یک برنامه منسجم ارتباطی به مخاطبان معرفی می‌شود.
 • ایده‌پردازی تبلیغاتی: در این مرحله یک ایده خلق شده و در اختیار تیم نویسندگی و آتلیه گرافیک قرار می‌گیرد. تیم نویسندگی، نام، شعار، متن و سناریو را خلق کرده و آتلیه گرافیک، طرح و تصویر ایده را در اختیار مدیر برند می‌گذارد. مدیر برند با نگاه به آینده خلق‌شده و کشف نقطه اشتراک شما و مشتری شما خدمتی را ارائه می‌کند که استراتژی شما روی مشتریان تأثیر بگذارد.
 • راهکارهای بازاریابی دیجیتال: شما می‌توانید خدماتی مانند «طراحی و توسعه سایت»، «موبایل وب»، «موبایل اپلیکیشن»، «بازاریابی محتوایی»، «سئو»، «شبکه‌های اجتماعی»، «ایمیل مارکتینگ»، «کمپین دیجیتال»، «بازاریابی ویروسی»، «برنامه‌ریزی و خرید رسانه تبلیغاتی دیجیتال» و «ریپورتاژ آگهی» در حوزه بازاریابی دیجیتال از واحد توسعه کسب‌وکار دیجیتال آژانس تبلیغاتی بادکوبه دریافت کنید.
 • برنامه ریزی رسانه: این واحد در دو بخش “تدوین استراتژی رسانه” و “برنامه‌ریزی رسانه” به‌صورت تخصصی خدمت ارائه می‌دهد.
 • پیشران فروش و ترویج برند: BTL و یا پیشران فروش و ترویج برند، ابزاری است تا تولید کنندگان و ارائه‌دهنده‌گان خدمات بتوانند محصول و یا محصولات خود را به طور رودررو به مشتریان معرفی کنند.
 • تحقیقات بازار: واحد تحقیقات بازار برای شناخت مشتری و آگاهی از رفتار مصرف‌کننده به انواع تحقیقات میدانی و مطالعۀ بازار اقدام می‌کند. این واحد متعهد به مطالعه، جمع‌آوری اطلاعات و شفاف‌سازی رفتار بازار است.

نمونه کارهای آژانس تبلیغاتی بادکوبه (badkoobeh)

آژانس تبلیغاتی بادکوبه دارای ده‌ها نمونه کمپین تبلیغاتی در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار است. این آژانس تبلیغاتی در راستای رشد فرهنگی و اجتماعی جامعه، فیلم و آگهی‌های فرهنگی تولید می‌کند. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، یونیسف، وزارت ورزش و جوانان و شرکت مخابرات ایران از جمله نهادهایی هستند که با بادکوبه در این مسئولیت اجتماعی همکاری داشته‌اند؛ نتیجه این همکاری ۱۰۰ ویدئوی فرهنگی است که مورد استفاده مخاطبان قرار گرفته است.

مشتریان آژانس تبلیغاتی بادکوبه (badkoobeh)

آژانس تبلیغاتی بادکوبه دارای مشتریانی در پنج دسته‌ است که عبارتند از:

 1. خدمات شعبه‌ای: بانک سپه، بانک رفاه کارگران، بانک ملی و …
 2. خدمات غیر شعبه‌ای: همراه اول، گاج، مبین نت، هواپیمایی ماهان و …
 3. محصولات ماندگار: ال جی، کرمان موتور، اریکا، درخشان و …
 4. محصولات مصرفی: گلستان، ب.آ، سه نان، پفیلا و …
 5. سازمان‌ها و نهاد دولتی و خصوصی: وزارت ورزش و جوانان، زنجیره امید، شرکت مخابرات ایران، محک و …

معرفی بخش بلاگ آژانس تبلیغاتی بادکوبه (badkoobeh)

بخش بلاگ آژانس تبلیغاتی بادکوبه، شمل مطالبی در حوزه‌های روابط عمومی، تحقیقات بازار، منابع انسانی، اخبار، بازاریابی، برندینگ، تبلیغات، خلاقیت، داستان برند، دیجیتال مارکتینگ، رسانه‌های اجتماعی، روزنوشت، فصلنامه و پادکست است.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *