0

دانلود آلبوم بالزن از گروه بالزن

آلبوم بالزن از گروه بالزن

آلبوم بالزن اثری است از گروه بالزن که به صورت رسمی در اسفند ۱۳۹۷ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی بالزن اثری از گروه بالزن است. این آلبوم، شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک راک و الکترونیک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۳,۰۰۰ تومان است.

گروه موسیقی بالزن، تازه ترین اثر خود را در قالب آلبومی با نام خود گروه منتشر کرده است که این اثر در فضایی از موسیقی الکترونیک-راک و در قالب ۹ قطعه به عناوین «بوی کهنه مهتاب»، «ما را گناهی نیست»، «شاید»، «هنوز»، «پاییز»، «بلورها»، «صیاد»، «رنگین کمان» و «پایان» به اجرا در آمده است.

بیس موسیقی بالزن الکترونیک است و گاهی ساز گیتار الکتریک نیز در آن شنیده می‌شوند. خواننده به خوبی از تکنیک فالستو استفاده می‌کند و اوج‌ بیشتری می‌گیرد. امیر بال افشان خواننده و نیما رمضان سرپرست گروه اعضای اصلی آن هستند. اعضای گروه بالزن را دو نفر به نام‌های نیما رمضان (آهنگساز و نوازنده) و امیر بال افشان (خواننده و آهنگساز) که دو عضو اصلی گروه هستند، تشکیل می­‌دهند. مهرداد عالمی هم در این آلبوم به عنوان نوازنده حضور داشته است و آرش پاکزاد هم کارهای میکس و مستر آلبوم را بر عهده داشته است.

آهنگ های آلبوم بالزن

بالزن نام اثری است که توسط گروه بالزن منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک راک و الکترونیک منتشر شده است. این آلبوم توسط نشر و پخش جوان منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱بوی کهنه مهتاب
۲ما را گناهی نیست
۳شاید …
۴هنوز
۵پاییز
۶بلورها
۷صیاد
۸رنگین کمان
۹پایان
آلبوم بالزن از گروه بالزن
  • موسیقی: نیما رمضان، امیر بال افشان
  • میکس و مستر: آرش پاکزاد
  • ویولنسل: مهرداد عالمی
آلبوم بالزن از گروه بالزن
آلبوم بالزن از گروه بالزن

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *