0

دانلود آلبوم چهار فصل از بیژن بیژنی

آلبوم چهار فصل از بیژن بیژنی

آلبوم چهار فصل اثری است با خوانندگی بیژن بیژنی و آهنگسازی اسماعیل تهرانی که به صورت رسمی در سال ۱۳۸۳ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی چهار فصل اثری از بیژن بیژنی است. این آلبوم، شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۶,۰۰۰ تومان است.

اسماعیل تهرانی در مقدمه داخل جلد این آلبوم آورده است:

“چشمه همیشه زلال نغمه های محلی، این رنگهای صوتی بی آلایش بر گرفته از طبیعت، که بر خاسته از دل مردمی بی ریا و خالص که خلوص عمل در پندار، گفتار و کردارشان همیشه مشاهده می شود، مرا بر آن داشت که دوباره کار ملهم از ملودی های محلی که متعلق به گوشه ها و اطراف غیر شهری کشورمان است بنویسم.

ناگفته نماند که باورم نسبت به موارد مذکور از یک سوی و تشویق های دوست بسیار عزیزم بیژن بیژنی از سوی دیگر در شکل گیری این مورد از حرف تا عمل بسیار موثر بود. امید است که مجموعه چهار فصل حرفی برای گفتن داشته باشد و مورد مهر قرار گیرد.”

آلبوم چهار فصل از بیژن بیژنی

آهنگ های آلبوم چهار فصل

چهار فصل نام اثری است که توسط بیژن بیژنی و اسماعیل تهرانی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگنام شاعر
۱یار با من بمانامیرحسین سعیدی
۲زندگیهما میر افشار
۳بارون بارونهامیرحسین سعیدی
۴گریه شبانهامیرحسین سعیدی
۵شب تنهائیامیرحسین سعیدی
۶پریشانامیرحسین سعیدی
۷چشم براهامیرحسین سعیدی
۸سایه مهرامیرحسین سعیدی
آلبوم چهار فصل از بیژن بیژنی
آلبوم چهار فصل از بیژن بیژنی
اسماعیل تهرانی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *