0

معرفی صرافی بیتِکسِن Bitexen.com؛ پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال

bitexen-com

صرافی بیتِکسِن Bitexen.com در تاریخ 4 می سال 2018 تاسیس شده است که یکی از معتبرترین صرافی‌های فعال در کشور ترکیه می‌باشد و بیش از یک میلیون کاربر فعال از خدمات این صرافی استفاده می‌کنند. این صرافی با حجم روزانه 135 میلیون دلار و کسب امتیاز 4.3 در رتبه 85 بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال از دیدگاه سایت کوین مارکت کپ قرار گرفته است. صرافی بیتکسن تنها از ارز فیات لیر ترکیه پشتیبانی می‌کند. این صرافی از 37 ارز دیجیتال و 45 مارکت پشتیبانی می‌کند.

Bitexen، Bitexen Teknoloji A.Ş که در ترکیه تاسیس شده و در منطقه توسعه فناوری ITU ARI Teknokent در ناحیه ساریر در استانبول ترکیه فعالیت می‌کند. این یک پلتفرم آنلاین تجارت دارایی دیجیتال است که توسط Bitexen توسط مهندسان ترکیه‌ای که سال‌ها در زمینه بانکداری، پلتفرم‌های تجارت برابری و مشتقات، سیستم‌های پرداخت، امنیت اطلاعات، جلوگیری از کلاهبرداری مالی و نوآوری کار کرده‌اند، توسعه یافته است. Bitexen Teknoloji A.Ş با هدف ایجاد یک پلتفرم جهانی که نیازهای اساسی سرمایه‌گذاران دارایی دیجیتال را به بهترین شکل برآورده می‌کند، با دیدگاهی نوآورانه، با تجزیه و تحلیل پلتفرم‌های تجارت دارایی دیجیتال محلی و جهانی موجود، تاسیس شد.

Bitexen Teknoloji A.Ş با ارائه گسترده‌ترین طیف محصولات ترکیه به کاربران خود، بیش از صد دارایی دیجیتال در پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال فهرست شده است. Bitexen Teknoloji A.Ş ثبت شده در اتاق بازرگانی استانبول با سرمایه پرداخت شده 25.000.000 لیر ترکیه خدمات ارائه می‌دهد. مرسیس شماره: 0178118956900001 شماره ثبت تجارت: 136687-5 اداره مالیات: Sarıyer شماره مالیاتی: 1781189569 می‌باشد.

شناسنامه صرافی بیتکسن

آدرس سایتbitexen.com
دسته بندیارزهای دیجیتال
آدرس Kultur Mh. Nispetiye Cd. Akmerkez B3 Block Floor:7 Beşiktaş / İstanbul
ارز فیاتلیر ترکیه
تنوع رمزارزدارد
شماره تماس908502550892
ایمیل [email protected]
تلگرامBitexenChannel
توییترbitexencom
اینستاگرامbitexen

امکانات صرافی بیتکسن

کیف پول اختصاصیدارد
پشتیبانی کاربراندارد
اخبار و مقالاتدارد
اپلیکیشن اندرویددانلود
اپلیکیشن آی او اسدانلود
درآمدزایی از کاربرانندارد

نحوه ثبت نام در صرافی بیتکسن

با استفاده از اطلاعات اولیه شامل ایمیل، رمز عبور و اطلاعات هویتی امکان ثبت نام در این صرافی وجود دارد. برای اتصال حساب بانکی و تبدیل ارزهای دیجیتال به لیر ترکیه و واریز آن به حساب بانکی باید در این صرافی احراز هویت کنید. برای احراز هویت مدارک زیر لازم است:

  • کارت اقامت یا همان کیملیک
  • آدرس محل سکونت و (سند، اجاره نامه یا قبض به نام) برای تایید آدرس
  • حساب بانک زراعت

با استفاده از مدارک بالا می‌توانید در این صرافی ثبت نام و احراز هویت کنید تا بتوانید ارزهای دیجیتال خود را به لیر ترکیه تبدیل کرده و آن را به حساب بانکی خود انتقال دهید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *