0

اطلاعات تازه‌ای از انیمۀ جدید Bleach بنام Thousand Year Blood War

انیمه جدید Bleach (TYBW)

به گزارش سایت خوبو، هفت ماه پیش در نمایشگاه سالانه مانگا و انیمه در ژاپن، جامپ فستا ۲۰۲۲، اولین پیش‌نمایش دربارۀ اقتباس از مانگای «تیته کوبو» به معرض نمایش گذاشته شد. اکنون ویز مدیا از تریلر جدید آخر انیمه بلیچ در انیمه اکسپوی ۲۰۲۲ رونمایی کرده است که حاوی تصاویر و سکانس‌های ویدئویی جدیدی از این مانگا است. علاوه بر این، انیمه جدید Bleach (TYBW) که در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود دارای سکانس‌های رزمی گسترده‌ای خواهد بود که تحت مدیریت و نظارت نویسندۀ مانگا، Tite Kubo، خواهد بود.

انیمۀ جدید Bleach بنام Thousand Year Blood War
انیمۀ جدید Bleach بنام Thousand Year Blood War

چه کسانی در تولید این انیمه نقش دارند؟

در حال حاضر مشخص نیست که کدام استودیو در تولید جدیدترین «انیمه» بلیچ، جنگ خونین هزار ساله (TYBW) نقش دارد. حتی معلوم نیست استودیو پیروت دوباره مسئولیت انیمیشن را بر عهده بگیرد یا خیر.

بلیچ در مورد چیست؟

اگر بلیچ را نمی‌شناسید و نمی‌دانید داستان آن درباره چیست، به شما می‌گوییم که این داستان زندگی یک شخصیت خیالی بنام «ایچیگو کوروساکی» در مجموعه مانگای بلیچ و اقتباس‌های آن توسط هنرمند و نویسندۀ ژاپنی، تیته کوبو است. « ایچیگو» پسری ۱۵ ساله است که توانایی دیدن ارواح را دارد. به لطف این هدیه، ایچیگو می‌تواند “شینیگامی” یا «دروگر روح» بنام «روکیا کوچیکی» را هنگامی که به اتاقش وارد می‌شود را ببیند.

Bleach , the Thousand Year Bloody War ( TYBW )
Bleach , the Thousand Year Bloody War ( TYBW )

پس از اینکه روکیا،  ایچیگو را از حمله یک «هالوو» نجات می‌دهد ـ روح گمشده‌ای که برای ارواح و انسان‌ها خطرناک است – روکیا مجبور می‌شود قدرت خود را به نوجوان واگذار کند تا ماموریت خود را انجام دهد. به عنوان یک «شینیگامی» جایگزین، ایچیگو کوروساکی باید با کمک سایر متحدان درگیر با دنیای ماوراء طبیعی، از شهر کاراکورا در برابر تهدیدات هالو دفاع کند. در «مانگا»، جنگ خونین هزار ساله ۲۰۶ فصل آخر را شامل می شود.

ایچیگو کوروساکی

تیته کوبو کیست؟

کوبو در سال ۱۹۷۷ در هیروشیما متولد شد، جایی که پدرش به عنوان عضو شورای شهر کار می‌کرد. در مدرسه ابتدایی، به دلیل خواندن مانگای «سِنت سیا»، تصمیم گرفت هنرمند مانگا شود. اولین کار او «ماشین قلب فوق العاده نامقدس» بود که برای هفته‌نامۀ مانگای «شونن» در سال ۱۹۹۶ نوشت. اما مشهورترین اثر او، بلیچ است که دربارۀ دانش‌آموز دبیرستانی است که شینیگامی می‌شود و با موجوداتی به نام Hollow مبارزه می‌کند. از روی داستان «بلیچ» سریالی ساخته شده که از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۶ طی بیش از ۶۹۸ فصل پخش گردید.

تیته کوبو
تیته کوبو

منابع

بیشتر بخوانید

معرفی ۱۲ انیمه اکشن برتر دنیای فانتزی
پنج ابرقهرمان که هنوز فیلم مستقلی درباره‌شان ساخته نشده است

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *