0

بورس خرید لوستر و روشنایی در تهران کجاست؟

بورس خرید لوستر و روشنایی در تهران کجاست؟

یک‌ضرب المثل قدیمی می‌گوید “چراغ از بهر تاریکی نگهدار” به معنای عاقبت‌اندیشی و دوراندیشی است. پس شما هم با عاقبت‌اندیشی، لوستر مناسب با فضا و مکان خود را از بورس خرید لوستر و روشنایی انتخاب نمایید تا هم از زیبایی لوسترهای و هم روشنایی آنها نهایت لذت را در دل شب ببرید.

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

طی سال‌های گذشته با توسعه فرهنگ زندگی شهری و روی‌آوردن مردم به زندگی آپارتمان‌نشینی، واردشدن تکنولوژِی و نوآوری‌های بروز مهندسی در فضای داخلی ساختمان‌ها، باعث شده نوع انتخاب لوستر نیز دستخوش تغییرات شود.

دقت نمایید که گذر از سنتی به مدرنیته فقط با تغییر لوستر و لوازم روشنی میسر نمی‌شود. بلکه در کنار آن باید به متناسب بودن لوستر با وسایل و چیدمان فضای موردنظر نیز بود.

برای اینکه بتوانید یک خرید خوب و مدرنی داشته باشید، لازم است مراکز بورس خرید لوستر تهران را بشناسید. زیرا در این مراکز بورس لوستر حق انتخاب بیشتری خواهید داشت.

بهترین بورس خرید لوستر و روشنایی تهران کجاست؟

باتوجه‌به رشد بی‌رویه شهرنشینی و ساخت‌وسازهای بسیاری در نقاط مختلف شهر این فرصت فراهم شده است که در تهران چند مرکز بورس لوستر در حال فعالیت باشند که برخی از قدمت طولانی و برخی نیز جدید هستند.

برخی از مراکز اصلی و بورس خرید لوستر و روشنایی در تهران عبارت‌اند از:

  • خیابان لاله‌زار تهران
  • خیابان ابوسعید
  • خیابان شریعتی
  • بازار روشنایی صالح‌آباد
  • بازار لوستر تهران اتابک

در این مقاله تلاش شده است که با گردآوری اطلاعات هر یک از مراکز بورس خرید لوستر و روشنایی در تهران، از قدیم تا جدیدترین آنها در کنار هم برای خریداران فرصت انتخاب فراهم گردد. از دیدگاه خریداران مزایا و معایب هر یک از مکان‌ها را نیز جمع‌آوری‌شده است.

در این مقاله به‌راحتی می‌توانید بهترین و نزدیک‌ترین مکان را متناسب با محل خود بیابید. همچنین مسیر دسترسی و امکان دسترسی به هر یک از این مکان‌ها آورده شده است.

بهترین بورس خرید لوستر و روشنایی تهران کجاست؟

معرفی بهترین مراکز بورس خرید لوستر و روشنایی

خیابان لاله‌زار تهران

خیابان لاله‌زار بازمانده از خیابان قدیمی تهران از شمال به خیابان انقلاب و از جنوب به میدان امام خمینی ختم می‌شود. این خیابان به بخش لاله‌زار قدیم و نو تقسیم شده که شما از شکل و شمایل مغازه‌ها به‌راحتی تفاوت را حس خواهید کرد. در حال حاضر این خیابان به‌عنوان بورس لوازم الکتریکی و نیز بورس لوستر و روشنایی شناخته شده است.

زمانی که وارد خیابان لاله‌زار می‌شوید تنوع و درخشش لوسترها در مغازه‌ها کنار هم بسیار چشم‌نواز است. شما با قدم‌زدن در خیابان علاوه بر تماشای محصولات متنوع و خاص لوستر و روشنایی در ویترین مغازه‌ها فرصت این را دارید که بافت قدیمی این محله را لابه‌لای مغازه‌ها ببینید.

ساعات کاری بازار لوستر لاله‌زار  

ساعت کاری بیشتر مغازه‌ها و فروشگاه‌های خیابان لاله‌زار از ساعت 11 صبح تا 8 شب در طول هفته و حتی جمعه‌ها است. برخی از مغازه‌ها در روز جمعه با تایم کمتری فعال هستند.

مسیرهای دسترسی

در بین وسایل نقلیه عمومی به مقصد خیابان لاله‌زار بهترین انتخاب استفاده از مترو است. درب خروجی ایستگاه سعدی بر روی خط 1 در خیابان جمهوری تا خیابان لاله‌زار کمتر از 5 دقیقه پیاده‌روی فاصله دارد.

باتوجه‌به تقاطع‌های خوبی که تمامی خطوط مترو در مسیرها با خط 1 دارد شما به‌راحتی با تغییر مترو به‌راحتی به ایستگاه سعدی خواهید رسید. شاید برای شما راحت‌تر باشد که از اتوبوس استفاده نمایید پس از بین خطوط اتوبوس مسیرهایی را به مقصد ایستگاه سعدی یا امام خمینی انتخاب نمایید.

باتوجه‌به مرکزیت این خیابان در شهر تهران به‌راحتی از پایانه‌های تاکسی در میدان‌های اصلی مانند آزادی، صادقیه و ولیعصر تاکسی‌های خطی برای رسیدن به لاله‌زار وجود دارد. اگر هم قصد دارید با خودرو شخصی به لاله‌زار بروید از جنوب خیابان سعدی می‌توانید وارد خیابان لاله‌زار شوید. مسیر دیگر دسترسی از میدان امام خمینی در جنوب شهر است.

مزایا و معایب خیابان لاله‌زار

همان‌طور که گفته شد خیابان لاله‌زار از قدیم بورس لوستر و لازم برقی بوده است که این خود بیان‌کننده وجود افرادی در این مغازه‌هاست که تجربه خوب و تخصصی دراین‌ارتباط دارند پس به‌راحتی علاوه بر دسترسی راحت شما می‌توانید از مشاوره آنها برای بهترین خریدتان بهره ببرید.

اما از معایب آن قرارگرفتن این منطقه در طرح زوج و فرد است و از سمت دیگر ترافیک و شلوغی زیادی این منطقه در طول روز و مشکل جای پارک باعث خسته خواهد شد.

خیابان ابوسعید

راسته ابوسعید از زمان‌های قدیم یکی از مهم‌ترین مراکز بورس لوستر و روشنایی تهران است. خیابان ابوسعید حدفاصل میدان منیریه و چهارراه گلوبندک در منطقه جنوب شهر تهران معروف به بورس لوست رو روشنایی از قدیم به‌عنوان یک رقیب جدی برای خیابان لاله‌زار بوده است.

در این خیابان چندین پاساژ و فروشگاه وجود دارد که حق انتخاب و مقایسه بسیار خوبی برای خریداران ایجاد می‌کند. زیرا افراد در این راسته به انواع و اقسام آینه، شمعدان و کنسول در کنار لوستر و آباژورهای میزی و دیواری دسترسی خواهید داشت.

این خیابان در حقیقت بورس خرید آینه و شمعدان نیز هست. به همین دلیل این خیابان در میان افرادی که در آستانه ازدواج هستند و یا به‌تازگی ازدواج کرده‌اند از محبوبیت بالایی برخوردار است. لوسترهای بلوری این بازار زبان زد خاص و عام است پس اگر به دنبال لوسترهای بلوری هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم این بورس لوستر و روشنایی را انتخاب نمایید.

ساعات کاری بازار لوستر ابوسعید

اغلب فروشگاه‌های این منطقه از ساعت 9 صبح تا 8 شب یکسره در طول هفت روز هفته باز هستند.

مسیر دسترسی  

به دلیل قرار داشتن خط اتوبوس پارک‌وی تا راه‌آهن که از میدان منیره می‌گذرد به‌راحتی می‌توان از هر مسیر اتوبوس به یکی از تقاطع‌های آن با خط شمال به جنوب پارک‌وی به راه‌آهن رسید. از ایستگاه اتوبوس میدان منیریه بیشتر از 10 دقیقه پیاده‌روی تا بورس لوستر در خیابان ابوسعید نیست.

برای دسترسی با مترو ایستگاه مترو منیریه بهترین و نزدیک‌ترین انتخاب به این محدوده است. با وسیله شخص و یا تاکسی از محدوده خیابان ولیعصر وارد میدان منیریه و بعد وارد این خیابان می‌شوید. تاکسی‌های خطی به مقصد منیریه و یا 15 خرداد انتخاب‌های نزدیکی به این خیابان است.

مزایا و معایب خیابان ابوسعید

در فروشگاه‌های این منطقه تنوع ارائه محصولات لوستر و روشنایی بسیار زیاد است و این تنوع در قیمت‌های محصولات به‌صورت اقتصادی یا لوکس هم وجود دارد. در نتیجه متناسب با بودجه خود می‌توانید بهترین خرید را داشته باشید. به دلیلی شلوغی منطقه و عدم وجود پارک عمومی در این محدوده دسترسی با وسیله نقلیه شخصی کمی خریداران را دچار مشکل می‌کند.

خیابان ابوسعید

بورس خرید لوستر و روشنایی خیابان شریعتی

اگر در خرید لوستر موردنظر خودتان به دنبال کالاهای لوکس و خاص با برند معتبر هستید بهترین انتخاب شما فروشگاه‌های خیابان شریعتی حدفاصل حسینیه ارشاد تا پل رومی است.

در طی این خیابان فروشگاه‌ها به‌صورت انفرادی یا مغازه‌های چندتایی کنار هم قرار گرفته و بهترین دسترسی به کلکسیون انواع لوستر و روشنایی با به‌روزترین مدل‌ها برای خریداران است.

این خیابان در منطقه شمالی شهر تهران به‌عنوان شمالی‌ترین مرکز بورس خرید لوستر و روشنایی در تهران معروف است. پیشنهاد ما به خریداران این است که در عصر یا شب از این بورس فروش لوستر دیدن کنند. زیرا در شب درخشش و زیبایی انواع لوسترهای روشن بیشتر به چشم خواهد آمد.

به این نکته توجه نمایید که باتوجه‌به تجملاتی بودن لوسترهای با برندهای معتبر نمی‌توان توقع قیمت ارزانی داشت و قیمت‌ها بسیار بالاتر از حد معمول خواهد بود. اما این منطقه بهترین انتخاب برای افرادی است که به دنبال لوسترهای خاص و مدرن هستند.

ساعت کاری فروشگاه‌های خیابان شریعتی

بیشتر فروشگاه‌های این خیابان از ساعت 11 صبح تا 9 شب یکسره در طول هفت روز هفته باز هستند.

مسیر دسترسی 

بورس لوستر و روشنایی خیابان شریعتی از محدوده میرداماد به سمت شمال از محدوده قلهک عبور کرده و به پل رومی ختم می‌شود. باتوجه‌به طولانی بودن این خیابان مسیرهای دسترسی متفاوت و راحتی به این منطقه وجود دارد. با وسیله نقلیه شخصی از مسیرهای اتوبان همت به سمت خیابان پاسداران، خیابان میرداماد و نیز از اتوبان صدر به سمت جنوب شریعتی دسترسی خواهید داشت.

ورودی‌های ذکرشده در مسیر خطوط تاکسی از میدان ونک، شهرک غرب، پاسداران و میدان قدس وجود دارد. از میدان قدس به سمت جنوب با اتوبوس به‌راحتی می‌توان از ابتدا تا انتهای بهاین منطقه دسترسی داشت. همچنین در این مسیر ایستگاه مترو شریعتی و قلهک در خط 1 هستند.

مزایا و معایب خیابان شریعتی

باتوجه‌به قرارگرفتن این خیابان در منطقه شمال شهر تهران و خارج از هرگونه محدودیت طرح و ترافیک بهترین منطقه برای دسترسی است. همچنین وجود دسترسی خوب هر وسیله نقلیه عمومی مزیت دیگر این مرکز بورس است. از معایب این بورس لوستر پراکندگی فروشگاه‌ها و مغازه‌های نسبت به یکدیگر است. باتوجه‌به لوکس و منحصربه‌فرد بودن انواع لوسترها که نام برندها را نیز به یدک می‌کشند باعث شده که قیمت‌ها از میانگین قیمت بقیه مراکز بورس بالاتر باشد. 

بازار روشنایی صالح‌آباد

در جنوب تهران در بزرگراه آزادگان حدفاصل غرب به شرق اتوبان یکی دیگر از مراکز بورس خرید لوستر و روشنایی به نام بازار روشنایی صالح‌آباد قرار دارد. بورس لوستر و روشنایی صالح‌آباد از مراکز اصلی خرید لوستر تهران است با این تفاوت که بازار عمده‌فروشی انواع این محصولات است.

در میان فروشگاه‌های عمده‌فروشی، مغازه‌های تک‌فروشی نیز فعال هستند. به دلیل وجود فروشگاه‌های زیاد و تمرکز به فروش عمده این مکان بهترین انتخاب برای خرید با قیمت مناسب خواهد بود. زیرا قیمت لوستر و محصولات روشنایی به دلیل ارائه مستقیم محصولات از تولیدکننده به خریدار و حذف واسطه با قیمت کمتر از بازارهای دیگر در دسترس است.

ساعات کاری بازار روشنایی صالح آباد

ساعت فعالیت این بازار از ساعت 10 صبح تا 8:30 شب و هفت روز هفته است.

مسیر دسترسی 

بازار لوستر و روشنایی صالح‌آباد در بزرگراه آزادگان و در حدفاصل بزرگراه شهید کاظمی و بزرگراه بهشت‌زهرا در خیابان کلهر، با دسترسی از همه این خیابان‌ها مسیر مناسبی برای دسترسی به این بازار فراهم کرده است. پس با تاکسی یا وسیله نقلیه به‌راحتی می‌توان جهت خرید مراجعه کرد. نزدیک‌ترین خط مترو به این منطقه ایستگاه عبدل‌آباد است، ولی برای رسیدن به این منطقه باز نیاز به طی مسیر و یا سوارشدن به تاکسی دارد.

مزایا و معایب بازار صالح‌آباد

باتوجه‌به منطقه‌ای که این بازار قرار دارد و قیمت بسیار مناسب در ارائه محصولات لوستر و روشنایی باعث شده است که مکان مناسبی برای تمامی اقشار با هر درآمدی باشد. اما از معایب این بورس لوستر عدم دسترسی راحت وسایل نقلیه عمومی است پس نیاز است شما از تاکسی یا وسیله نقلیه شخصی استفاده نمایید.

بازار روشنایی صالح‌آباد

بازار خرید لوستر و روشنایی تهران اتابک

در طی سال‌های گذشته تولیدکنندگان داخلی لوستر جهت حمایت و تمرکز بر فروش محصولات تولیدی خود بر آن شدند که مجموعه‌ای را در جنوب شهر تهران ایجاد نمایند تا تبدیل به مرکز بورس ارزان‌قیمت لوستر و روشنایی شود. از جدیدترین مراکز که کمی زمان لازم دارد تا شناخته شود بازار لوستر تهران اتابک است.

این بازار در خیابان ذوالفقاری در محله اتابک تهران قرار دارد. در این محدوده تعداد زیادی از کارگاه‌های تولید لوستر باکیفیت خوب و قابل‌رقابت با بقیه محصولات موجود بازار وجود دارد. این بازار در شرق تهران است که امکان دسترسی و خرید افراد این محدوده را به این بازار آسان می‌کند.

ساعات کاری بازار لوستر تهران اتابک

در این منطقه فروشگاه‌ها از ساعت 10 صبح تا 8 شب در طول هفته باز هستند. در روزهای جمعه نیز در اکثر مواقع فعال هستند.

مزایا و معایب بازار لوستر تهران اتابک

دلیل استقبال کم از این بازار و عدم معروفیت آن با اینکه قابل‌رقابت با بازارهای دیگر همچون خیابان لاله‌زار را دارد، به دلیل بافت بسیار قدیمی و غالباً فرسوده این مکان است. موقعیت مکانی این منطقه و دوری آن به نسبت بقیه مراکز بورس لوستر و روشنایی باعث می‌شود در لیست انتخاب‌های خریداران قرار نداشته باشد. اما از سوی دیگر این منطقه برای افراد ساکن در جنوب و یا شرق تهران و اطراف آن می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

در این مقاله تلاش شده است تا مخاطبین را با مراکز اصلی بورس خرید لوستر و روشنایی تهران آشنا کرده و با مقایسه انواع مسیرهای دسترسی این مراکز فرصت یک انتخاب خوب را برای خریداران فراهم نماید. لذا از شما دعوت کرده اگر تجربه یا بازخورد جدیدی از هر یک از این مراکز داشتید با ما در وب‌سایت خوبو به‌اشتراک‌گذاری بگذارید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *