0

برترین مراکز خرید سیسمونی و اسباب بازی در تهران کجاست؟

برترین مراکز خرید سیسمونی و اسباب بازی در تهران کجاست؟

خرید سیسمونی و اسباب بازی جزو مهم‌ترین کارهای آمادگی برای ورود نوزاد به جمع خانواده است. زمانی اهمیت آن بیشتر است که منتظر اولین فرزند خانواده باشید.

در این دوران اغلب خانواده‌ها مایل به خرید حضوری هستند تا مجازی. در نتیجه به‌احتمال بسیار زیاد دنبال بهترین مرکز خرید سیسمونی و اسباب بازی در تهران خواهند گشت. تهران دارای چندین مرکز بورس سیسمونی و اسباب بازی در سطح شهر است. باتوجه‌به شرایط و محل زندگی‌تان به‌راحتی می‌توانید به یکی از مراکز معرفی شده در این مقاله مراجعه نمایید.

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

در این مقاله از مجله خوبو سعی داریم که شما با بهترین مراکز خرید سیسمونی و اسباب بازی در تهران آشنا سازیم تا به راحتی و در کمترین زمان ممکن وسایل نوزاد و کودک خود را تهیه کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی مراکز خرید سیسمونی و اسباب بازی تهران

باتوجه‌به پراکندگی بسیار زیاد فروشگاه سیسمونی و اسباب بازی در سطح شهر، همچنان بهترین انتخاب مراجعه به مراکز بورس خرید سیسمونی و اسباب بازی است. در این مراکز شما فرصت جستجو و مقایسه بیشتر محصولات را خواهید داشت.  

برخی از مراکز خرید سیسمونی و اسباب بازی در سطح شهر تهران:

  • خیابان بهار
  • سه‌راه جمهوری
  • عبدل‌آباد
  • بازار بزرگ تهران
  • خیابان شریعتی بالاتر از ملک

در پایان مقاله به‌راحتی بر اساس اطلاعات ارائه شده امکان مقایسه هر یک از مراکز بورس خرید سیسمونی و اسباب بازی را در اختیار دارید. پس کافی است مکان مورد نظرتان جهت خرید را انتخاب و از تجربه خریدتان در کنار خانواده نهایت لذت را ببرید.

معرفی مراکز خرید سیسمونی و اسباب بازی تهران

خیابان بهار

فروشگاه‌ها و مراکز خیابان بهار از قدیمی‌ترین مراکز بورس خرید سیسمونی در تهران هستند. البته باتوجه‌به معروفیت و محبوبیت این خیابان باید انتظار قیمت‌های بالاتری داشت. اما این عامل باعث نمی‌شود که جایگاه اول را در بین مراکز خرید سیسمونی و اسباب بازی به خود اختصاص ندهد.

ساعات کاری

در طول هفت روز هفته فروشگاه‌ها و پاساژها برای ارائه خدمات به مشتریان از ساعت 11 تا 9 شب یک‌سره باز است.

مسیرهای دسترسی

پراکندگی فروشگاه و پاساژها در خیابان بهار از خیابان انقلاب تا خیابان طالقانی است. باتوجه‌به یک‌طرفه بودن خیابان بهار تنها راه ورود از خیابان انقلاب است.

 اگر با وسیله نقلیه شخصی خود برای خرید مراجعه می‌کنید با شلوغی و عدم مکان مناسب پارک روبرو خواهید بود.

اگر قصد دارید با مترو به خیابان بهار بروید. ایستگاه دروازه دولت در خیابان انقلاب از جنوب و ایستگاه طالقانی در خیابان طالقانی از غرب بهترین انتخاب خواهد بود.

اتوبوس بهترین و ارزان‌ترین مسیر است. خط تندرو اتوبوس میان میدان آزادی و میدان امام حسین بهترین گزینه می‌تواند باشد. باتوجه‌به مرکزیت پایانه این میدان‌ها شما از هر منطقه از شهر به‌راحتی می‌توانید وارد این خط شوید. 

سه‌راه جمهوری

فروشگاه‌های سیسمونی در سه‌راه جمهوری، نسبت به خیابان بهار زیاد نیست. اما قدمت این منطقه دست‌کمی از معروفیت و محبوبیت خیابان بهار ندارد. تنها فرق این دو مرکز خرید در قیمت‌های آن است که در سه‌راه جمهوری قیمت‌ها بسیار مناسب و پایین‌تر است. در این منطقه علاوه بر کالاهای خارجی، کالاهای خوب ایرانی باکیفیت عالی و با قیمت مناسب‌تر به فروش می‌رسد.

ساعات کاری

فروشگاه‌ها و پاساژها از ساعت 10 تا 9 شب باز و در روزهای جمعه نیز در بیشتر مواقع فعال هستند.

مسیر دسترسی  

در خیابان ولیعصر حدفاصل امیر اکبرم و سه‌راه جمهوری پاساژهای واقع است. فروشگاه و مغازه‌های سه‌راه جمهوری با انواع و اقسام متفاوت و متنوع محصولات سیسمونی و اسباب بازی بهترین مکان برای خرید افراد است. این فروشگاه‌ها در محدوده طرح ترافیکی قرار داشته و بهترین راه‌حل استفاده از وسایل نقلیه عمومی است.

خط اتوبوس‌رانی پارک‌وی تا راه‌آهن در طول خیابان ولی‌عصر بهترین راه دسترسی است. کافی است از هر یک از خطوط اتوبوس‌رانی به تقاطع خط پارک‌وی تا راه‌آهن رسیده و در ادامه مسیر خود را به سه‌راه جمهوری برسید.

از طریق تاکسی‌های خطی هم به‌راحتی می‌توانید به سه‌راه جمهوری برسید.

بورس خرید سیسمونی و اسباب بازی عبدل آباد

سومین مکان از لیست بازار سیسمونی عبدل‌آباد در تهران است. همان‌طور که می‌دانید در این منطقه قیمت‌ها بسیار اقتصادی‌تر از مکان‌های دیگر است. فروشگاه و مغازه‌های منطقه عبدل‌آباد کمی با پراکندگی از هم قرار دارند. ولی با کمی قدم‌زدن در این منطقه به‌راحتی فروشگاه‌های سیسمونی و اسباب بازی را خواهید دید.

ساعات کاری

ساعت فعالیت فروشگاه‌ها از ساعت 10 صبح تا 9 شب هر هفت روز هفته فعالی هستند.

مسیر دسترسی 

وجود بزرگراه کاظمی و نیز خیابان چراغی از شمال منطقه عبدل‌آباد بهترین مسیر برای رسیدن به منطقه عبدل‌آباد است. اتوبان آزادگان از جنوب دسترسی به این منطقه را راحت می‌کند.

از طریق ایستگاه مترو عبدل‌آباد بر روی خط 3 مترو شما به‌راحتی می‌توانید به این منطقه مراجعه نمایید.

حال اگر از طریق اتوبوس می‌خواهید به این منطقه بروید. پایانه اتوبوس‌رانی شهید سروری در این منطقه امکان رسیدن به فروشگاه‌های عبدل‌آباد فراهم می‌کند.

در کنار پایانه شهید سروری نیز تاکسی‌های خطی نیز برای ارائه خدمات به مسافران است.

بورس خرید سیسمونی و اسباب بازی عبدل آباد

راسته سیسمونی در بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ تهران در راسته‌های مختلفش تنوع بسیار زیاد محصولات را در خود جای دارد. یکی از بهترین راسته‌ها، راسته سیسمونی بازار بزرگ تهران است. در دو بخش بازار یکی در طبقه بالا راسته لوازم‌التحریر فروش‌ها و دیگری طبقه دوم پاساژ مهتاش است. از نظر قیمت و تنوع محصولات در بازار بزرگ شما به همه این موارد دسترسی خواهید داشت.

ساعات کاری

ساعت فعالیت از ساعت 10 صبح تا 6 و در برخی از مواقع روزهای جمعه باز خواهند بود.

مسیر دسترسی 

باتوجه‌به بزرگی بازار بزرگ تهران در نتیجه مسیرهای دسترسی به آن بسیار زیاد است. از طریق مترو در خط 1 در ایستگاه 15 خرداد شما به‌راحتی وارد بازار خواهید شد.

اگر مایل هستید با اتوبوس به بازار بروید خیابان‌های خیام و خیابان مصطفی خمینی بهترین مسیر دسترسی است. در مسیر خیابان‌های منتهی به 15 خرداد نیز از سمت میدان منیریه نیز خطوط اتوبوس فعال هستند.

بازار بزرگ در محدوده طرح و ترافیک از یک سو و عدم فضاهای کافی برای پارک از سوی دیگر استفاده از وسیله نقلیه شخصی توصیه نمی‌شود. استفاده از تاکسی‌های خطی از میدان‌های اصلی به این منطقه به‌راحتی امکان‌پذیر است.

خیابان شریعتی بالاتر از ملک

حدود چند سالی است که در راسته خیابان شریعتی بالاتر از ملک چند فروشگاه بزرگ مخصوص سیسمونی و اسباب بازی در حال فعالیت هستند. تنوع زیاد محصولات در کنار سیسمونی و نیز وجود اسباب بازی‌های ایرانی و خارجی در فروشگاه‌ها این راسته را به‌عنوان یکی از مراکز جدید بورس خرید سیسمونی تبدیل کرده است. نکته قابل‌توجه قیمت‌های مناسب این فروشگاه‌هاست که باعث محبوبیت هر چه بیشتر آن در آینده خواهد شد.

ساعات کاری

فروشگاه‌های این منطقه از ساعت 11 صبح تا 8 شب فعال هستند.

مسیر دسترسی 

در امتداد خیابان شریعتی به سمت ملک خط اتوبوس از سمت خیابان انقلاب به سیدخندان بهترین مسیر خط اتوبوس است که در ایستگاه باغ صبا به‌راحتی به فروشگاه‌های دسترسی خواهید داشت.

مترو شهید قدوسی در خط 3 مترو از شمال به شریعتی راه دارد و با کمی پیاده‌روی به‌راحتی به فروشگاه‌های سیسمونی و اسباب بازی خواهید رسید.  

با وسیله نقلیه شخصی یا تاکسی به‌راحتی می‌توانید به این فروشگاه‌ها دسترسی داشته باشید. جای پارک خوب و قرارگرفتن در محدوده زوج و فرد طرح ترافیک امکان حضور بیشتری می‌دهد.

در این مقاله سعی کردیم شما را بهترین مراکز خرید سیسمونی و اسباب بازی تهران آشنا سازیم تا به دغدغه‌های فکری از خانواده برای پیدا کردن بهترین مراکز خرید وسایل نوزاد پاسخ داده شود. اگر شما هم تجربه خرید از این مراکز را داشتید خوشحال خواهیم شد با ما در مجله خوبو به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *