0

دانلود آلبوم Don’t Forget از کامیل یغمایی و علی خدادوست

آلبوم Don't Forget از کامیل یغمایی و علی خدادوست

آلبوم Don’t Forget اثری است بی کلام حاصل دونوازی کامیل یغمایی نوازنده بیس، گیتار، کیبورد و پیانو و علی خدادوست نوازنده کیبورد و پیانو که به صورت رسمی در اردیبهشت ۱۴۰۳ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی Don’t Forget اثری از کامیل یغمایی و علی خدادوست با آهنگسازی کامیل یغمایی است. این آلبوم شامل ۷ قطعه موسیقی در سبک الکترونیک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۹۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم Don’t Forget

Don’t Forget نام اثری است که توسط کامیل یغمایی و علی خدادوست منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۷ عدد قطعه موسیقی است در سبک الکترونیک منتشر شده است. این آلبوم توسط مرکز پخش موسیقی رها منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱Lovely Loneliness
۲Angeless
۳Far From Nowhere
۴Water and Fire
۵Return
۶Anna Magdanella
۷Magnolia

بیوگرافی کامیل یغمایی

کامیل یغمایی متولد سال ۱۳۴۹ در شهر تهران است. وی نوازنده گيتار الكتريک بوده و آموزش موسيقی و نوازندگی گيتار را از پدرش کورش یغمایی آموخته است. وی در ۱۱ سالگی به هنرستان عالی موسيقی رفته و آشنايی اصولی با فن آهنگسازی و آموزش پيانو را در هنرستان موسيقی آموخته است. کامیل آشنايی با نوازندگی سازهای ديگر و كسب تجربه در زمينه اركستراسيون و آهنگ سازی را داشته و كوشش مستمر و دست يابی به نتايج ارزشمند در زمينه‌های صدابرداری و كاربرد رايانه در موسيقی و آشنايی تخصصی با نرم افزارهای توليد و ويرايش موسيقی را نیز به خوبی آموخته است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *