0

معرفی سایت کوین 360 (Coin360.com)

معرفی سایت کوین 360 - coin360.com

برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال اولین نیازمندی شما داشتن ابزارهای مختلف برای تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال است. سایت ها و ابزارهای مختلفی برای رصد بازار ارزهای دیجیتال ایجاد شده اند که برای تمامی کسانیکه قصد فعالیت در این بازارها را دارند، دانستن این ابزارها بسیار مهم است. سایت کوین 360 (coin360.com) یکی از این ابزارها است که میتوانید کل بازار را در آن رصد کنید و اطلاعات کاملی درباره هریک از ارزهای دیجیتال بدست آورید. در ادامه بخش های مختلف این سایت شامل نقشه حرارتی، فهرست مشاهدات، کتاب نقدینگی، نمودار جهانی، ویجت ها و اخبار را شرح میدهیم.

هدف سایت کوین 360 (coin360)

هدف اصلی این سایت، نمایش اطلاعات پیچیده به روشی ساده و قابل فهم است. برای تریدرهای ارزهای دیجیتال، داشتن پلتفرمی که روند و نوسانات بازار ارزهای رمزنگاری شده را نشان دهد بسیار ضروری است. یکی از این پلفرم های سودمند سایت کوین 360 (coin360.com) است.

نامکوین 360، Coin360.com
آدرسcoin360.com
دسته بندیابزار تحلیل ارزهای دیجیتال
توییترcoin360com
تلگرامCOIN360Channel
ایمیل[email protected]

نقشه بازار یا نقشه حرارتی

در صفحه اول این وبسایت نقشه ای از بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد. تمامی ارزهای موجود در بازار را میتوانید در این نمای بازار مشاهده کنید. در این نمودار هر ارز با استفاده از یک مستطیل نشان داده میشود. این مستطیل ها با ویژگی های اندازه (کوچکی و بزرگی)، رنگ (قرمز و سبز) و همچنین طیف رنگ قرمز و سبز مشخص می گردند.

اندازه هر مستطیل در واقع حجم بازار آن ارز است. به عنوان مثال حجم بازار بیت کوین از تمامی ارزهای دیگر بیشتر است بنابراین بزرگترین مستطیل بیت کوین سپس اتریوم و ارزهای رده های پایین تر است.

رنگ قرمز به معنی بازار خرسی و ریزش قیمت و رنگ سبز به معنی بازار بولی و افزایش قیمت است. هرچه ارزش یک ارز دیجیتال بیشتر شود، رنگ سبز پر رنگ تر است و بلعکس!

همچنین اطلاعات کلی ارزها در این مستطیل ها نوشته شده است. به عنوان مثال بیت کوین با علامت اختصاری BTC و قیمت 34221.29 دلار و رشد 1.22 درصدی و میزان تسلط 48.11 درصدی بر بازار قرار دارد.

صفحه ارزها در کوین 360

یکی دیگر از بخش های اصلی سایت کوین 360، صفحه لیست کوین های مختلف است. در این صفحه میتوانید ارزهای مختلف را مشاهده کنید و آنها را براساس المان های جدول مرتب کنید. همچنین با کلیک بر روی یک ارز میتوانید اطلاعات کاملی از ارزهای مختلف را مشاهده کنید.

معرفی بخش های دیگر سایت کوین 360

گزینه‌های دیگری که در بالای سایت می بینید شامل موارد زیر است:

Exchanges

در این زمینه اطلاعات مربوط به صرافی ها وجود دارد. در این صفحه میتوانید نمای بازار صرافی های مختلف را ببینید، همچنین با کلیک بر روی هر صرافی اطلاعات تکمیلی آن صرافی قابل مشاهده است.

Watch List

در این قسمت شما می­‌توانید به انتخاب خودتان ارزهایی را انتخاب کنید و بررسی کنید، به طور مثال می­توان 10 توکن و یا کوین و یا 50 توکن و یا کوین را به طور گزینشی بررسی کرد.

Liquidity Book

در این بخش شما می­‌توانید میزان نقدینگی هر صرافی را به طور مجزا مورد بررسی قرار دهید.

Chart

این نمودارها مربوط به رشد و افت خیز انواع رمزارزها است، می‌­توان در این بخش می­‌توان به طور روزانه، هفتگی، ماهانه و یا حتی به‌طورکلی در طول سال‌ها نمودار ارزهای دیجیتال را مورد بررسی کرد.

about

در این بخش نیز اطلاعات مربوط به سایت coin360 وجود دارد.

نوار متحرک پایین سایت

در بخش پایین سایت نوار به‌صورت خبری در رفت‌ و آمد است، که جدیدترین اخبار را در زمینه ارزهای دیجیتال نشان می‌­دهد که با کلیک روی آن می‌­توان مستقیم به سایت هدایت شد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *