6

سایت کوین مارکت کال CoinMarketCal.com؛ تقویم رویدادهای ارزهای دیجیتال

سایت کوین مارکت کال یکی از سایت هایی است که تمامی اهالی اهل فن بازار ارزهای دیجیتال باید با آن آشنا باشند، در این سایت میتوانید اخبار حوزه ارزهای دیجیتال و رویدادهای مهمی که در این حوزه پیش رو است را مشاهده کنید. یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار برروی قیمت ارزهای دیجیتال، اخبار و رویدادهای پیشروی هر ارز دیجیتال است. به عنوان مثال در ارز دیجیتال بایننس کوین، سال یکبار این ارز دیجیتال با الگوریتمی مخشص توسط صرافی بایننس سوزانده می شوند و این رویداد تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت این ارز دارد که میتوان آن را با هاوینگ در شبکه بیت کوین یا بیت کوین کش برابر دانست. بنابراین اخبار و رویدادها میتواند در تعیین قیمت ارزهای دیجیتال در کوتاه مدت و بلند مدت تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. سایت کوین مارکت کال به عنوان مرجع اخبار و رویدادهای این بازار میتواند مرجع بسیار ارزشمندی برای معامله گران این بازار باشند. با استفاده از این سایت، اخبار و رویدادهای آن، میتوانید تحلیل فاندامنتال خوبی بر روی بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید.

رویدادها در این سایت براساس سایت های خبری و سایت های منبع ارزهای دیجیتال در این سایت لیست میشود و کاربران میتوانند بر صحیح یا دروغ بودن آن رویداد رای بدهند.

یکی دیگر از بخش های اصلی این سایت، قیمت ارزهای دیجیتال است که قیمت لحظه ای را میتوانید مشاهده کنید. تفاوتی که این جدول با سایر سایت های دیگر دارد، نمایش رویدادهای پیشرو در هر ارز است.

در صفحه هر رویداد میتوانید اطلاعات کاملی از رویدادهای پیشرو و گذشته مرتبط را مشاهده کنید. همچنین میتوانید اخبار مرتبط با رویداد مورد نظر را مشاهده کنید.

همچنین میتوانید صفحه هر ارز دیجیتال را به صورت جداگانه در این سایت مشاهده کنید. در صفحه هر ارز دیجیتال در این سایت اطلاعاتی درباره قیمت و حجم بازار آن ارز را میتوانید مشاهده کنید. همچنین میتوانید رویدادهای پیشرو و اخبار مرتبط با آن ارز را در این صفحه مشاهده کنید.

یکی دیگر از بخشهای این سایت، API هایی می باشد که در این سایت ارائه داده میشود. میتوانید با استفاده از API های این سایت، بخش رویدادها را در سایت خود نمایش دهید.

یکی دیگر از بخش های این سایت، خبرنامه کوین مارکت کال است. با عضویت در خبرنامه این سایت هر هفته اطلاعات 3 ارز برتر به صورت مشخص برایتان ارسال می شود.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. یاسین گفت:

  عالی

  1. امیرحسین اکبری گفت:

   ممنون

 2. Mohamadreza گفت:

  اقا ممنون از اموزشهای مفیدتون،استفاده کردیم

 3. حسین گفت:

  متشکرم خیلی خوب است

 4. علی گفت:

  سلام ،یه سوال داشتم ، میخواستم ببینم ارزهای که به صورت پیش فروش یا ios یا ioe خریدم ازکجا میشه فهمید که کی وچه موقع باز میشن وقابل معامله هسن