0

کسب درآمد از ارجاع دوستان در صرافی‌های ارز دیجیتال (Crypto Referrals: Earn a Sustainable Passive Income)

دنیای کریپتو فرصت های زیادی برای سود ارائه می‌دهد، از جمله مبادله، سهام و نگهداری توکن. وام دادن، ماینینگ و واجد شرایط بودن برای airdrops تنها چند گزینه دیگر هستند. با این حال، این استراتژی‌ها به سرمایه‌گذار یا کاربر نیاز دارند که فعالانه مشارکت کند تا بازدهی را ببیند. اکنون، بسیاری از صرافی‌ها برای ارجاع‌های ارزهای دیجیتال، به ارجاع دهندگان پورسانت ارائه می‌کنند. در واقع، این پورسانت می‌تواند منبع سودآور درآمد غیرفعال باشد. در مورد ارجاع ارزهای دیجیتال چه چیزی باید بدانید؟

ارجاعات رمزنگاری چیست؟

ارجاعات رمزنگاری برنامه‌های مشوقی هستند که کاربران را تشویق می‌کنند تا یک تبادل خاص را برای خانواده، دوستان و آشنایان خود تبلیغ کنند. ارجاع‌ها یک موقعیت برد-برد را هم برای کاربران و هم برای صرافی‌ها ارائه می‌دهند. با ارجاع، کاربران می‌توانند از پاداش بهره مند شوند و مبادلات می‌توانند به اهداف بازاریابی خاص خود دست یابند.

کسب و کارها سال هاست که از برنامه‌های ارجاع به عنوان بخشی از استراتژی های بازاریابی خود استفاده می‌کنند. فرض این است که مردم بیشتر به سخنان شخصی که می‌شناسند در مورد پیام بازاریابی یک شرکت اعتماد می کنند. ارجاع‌ها بیشتر شخصی و مستقیم هستند، اما واداشتن مشتریان به ارجاع محصولات یا خدمات یک کسب‌وکار می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. یک برنامه ارجاع به افراد انگیزه هیجان انگیزی برای ارسال ارجاع به کسب و کار می‌دهد.

ارجاعات رمزنگاری توسط صرافی‌ها و پروژه‌های رمزنگاری برای تشویق تبلیغات دهان به دهان استفاده می‌شود. جوایز و الزامات خاص برای شرکت در ارجاع ارزهای دیجیتال متفاوت است، بنابراین مهم است که جزئیات هر صرافی یا پروژه‌ای را که می‌خواهید از قبل پشتیبانی کنید، بررسی کنید.

جوایز ارائه شده توسط برنامه‌های ارجاع رمز ارز

در برخی موارد، یک کاربر ممکن است چنان مسحور ویژگی‌های عالی و تجربه کلی یا سودآوری یک پلتفرم یا صرافی خاص شود که مایل به ارجاع ارزهای دیجیتال بدون هیچ انگیزه‌ای باشد. با این حال، اگر بدانید که بابت انجام این کار جبران خواهید شد، ممکن است انگیزه بیشتری برای ارائه یک توصیه داشته باشید.

جوایز زیادی برای برنامه های ارجاع ارزهای دیجیتال ارائه شده است. معمولاً، کاربران ممکن است با دریافت توکن‌ها یا سکه‌های رایگان برای ارجاعات خود، درآمد غیرفعالی کسب کنند. با این حال، سایر برنامه های ارجاع، کوپن، کوپن تخفیف، کارت هدیه یا خدمات یا محصولات رایگان ارائه می‌دهند. با شرکت در برنامه‌های ارجاع متعدد که سکه‌ها یا توکن‌هایی را برای تلاش‌های شما توزیع می‌کنند، می‌توانید چندین جریان درآمد غیرفعال را راه‌اندازی کنید. باید توجه داشته باشید که مراحل خاصی برای اطمینان از کسب درآمد یا پاداش برای ارجاعات خود وجود دارد. به عنوان مثال، شخصی که شما به آن مراجعه می کنید ممکن است لازم باشد قبل از اینکه بتوانید جوایزی کسب کنید، با پیوند ارجاع خاص شما ثبت نام کند و معاملات را کامل کند.

ارجاعات رمزنگاری چگونه کار می‌کنند؟

برای شرکت در یک برنامه ارجاع ارز دیجیتال، ابتدا باید در مورد یک پلتفرم یا پروژه خاص اطلاعات کافی داشته باشید تا به سوالات پاسخ دهید و ویژگی های کلیدی آن را ارتقا دهید. با در نظر گرفتن این موضوع، اولین قدم این است که با یک برنامه رمزنگاری که برای ارجاع ارزهای دیجیتال پاداش ارائه می کند، آشنا شوید. روند واقعی متفاوت است، اما یک کاربر معمولاً باید برای یک برنامه ارجاع خاص ثبت نام کند. پس از انجام این کار، یک لینک ارجاع سفارشی ارائه می شود. شما باید این لینک را به هر فردی که معرفی می کنید بدهید، و آنها باید از طریق آن لینک یک حساب کاربری ایجاد کنند تا بتوانید برای ارجاع اعتبار دریافت کنید و پاداش دریافت کنید.

برخی صرافی ها و پلتفرم ها به جای پیوند ارجاع، از کد یا شناسه خاصی استفاده می کنند. در برخی موارد، کاربر جدید ممکن است به سادگی نیاز به باز کردن یک حساب کاربری داشته باشد تا شما انگیزه دریافت کنید. با این حال، در موارد دیگر، ممکن است آن کاربر قبل از اینکه بتوانید پاداش ارجاع دریافت کنید، نیاز به شروع تجارت کریپتو داشته باشد یا به روش‌های دیگری فعال شود. برخی از ارجاعات رمزنگاری هم به ارجاع دهنده و هم به کاربران جدید پاداش می دهند، مانند دادن تعداد مساوی توکن به هر دو طرف.

در حالی که برخی از ارجاعات رمزنگاری یک بار پاداش پرداخت می کنند، برخی دیگر ساختاری تکرارشونده دارند. به عنوان مثال، ممکن است هر بار که کاربر ارجاعی معامله ای انجام می دهد، سکه می خرد یا سایر فعالیت های مشخص شده را انجام می دهد، کمیسیون دریافت می کنید. با این نوع ساختار، می‌توانید جریان‌های درآمد غیرفعال را در طول زمان با ارجاع بیشتر رشد دهید.

Crypto Referrals در مقابل برنامه‌های وابسته به Crypto

راه دیگر برای کسب درآمد غیرفعال در دنیای رمزنگاری از طریق برنامه های وابسته است. این برنامه ها از جهاتی شبیه برنامه های ارجاع هستند. به عنوان مثال، هم برنامه های ارجاع و هم برنامه های وابسته به استفاده از یک لینک یا کد خاص نیاز دارند. در هر دو مورد، شما باید آن لینک یا کد را به منظور کسب اعتبار برای تلاش های خود ارسال کنید.

با استفاده از یک برنامه وابسته، کاربر معمولاً با انتشار مقالات مرتبط به صورت آنلاین، راه‌اندازی یک وب‌سایت اختصاص داده شده به ارزهای دیجیتال، انتشار این خبر در رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر، این خبر را منتشر می‌کند. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است کار بیشتری برای وابسته بودن به ارزهای دیجیتال نسبت به ارجاع ساده وجود داشته باشد. به خاطر داشته باشید که شرایط لازم برای شرکت می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، هر کسی ممکن است برای یک برنامه ارجاع در برخی از پلتفرم ها ثبت نام کند، اما یک کاربر ممکن است برای واجد شرایط بودن برای برخی از برنامه های وابسته نیاز به حداقل تعداد دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی داشته باشد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *