0

دانلود آلبوم مشق استاد از فرامرز کلانتری و مسعود محجوبی

آلبوم مشق استاد از فرامرز کلانتری و مسعود محجوبی

آلبوم مشق استاد اثری است بی کلام حاصل دونوازی فرامرز کلانتری نوازنده تار و مسعود محجوبی نوازنده تمبک که به صورت رسمی در آذر ۱۳۹۶ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی مشق استاد اثری از فرامرز کلانتری و مسعود محجوبی است. این آلبوم شامل ۱۸ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۰,۰۰۰ تومان است.

مشق استاد اثری است از فرامرز کلانتری. این هنرمند تار را به شیوه فرهنگ شریف می‌نوازد و نام آلبوم نیز ادای احترامی به این استاد بزرگ موسیقی ایرانی است. کلانتری بعضی از ملودی‌ها و نواخته‌های شریف را عینا تکرار می‌کند و در قسمت‌هایی نیز با ذوق و سلیقه خود جمله پردازی می‌کند. این هنرمند اهل شهر هنرپرور اصفهان است و ردپایی از شیوه جلیل شهناز نیز در نواختنش مشاهده می‌شود؛ اما به هرحال در این آلبوم تمام تلاشش را برای نزدیک شدن به ساز شریف به کار بسته است. همراهی تنبک در قطعات ضربی نیز توسط مسعود محجوبی صورت گرفته است.

آهنگ های آلبوم مشق استاد

مشق استاد نام اثری است که توسط فرامرز کلانتری و مسعود محجوبی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط مرکز فرهنگی و هنری پارپیرار منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱پیش درآمد ابوعطا
۲درآمد ابوعطا
۳چهارمضراب ابوعطا
۴گوشه حجاز
۵ضربی حجاز
۶سارنگ و فرود
۷رنگ شور، ابوعطا
۸ضربی شور، ابوعطا
۹یتیمک شور، ابوعطا
۱۰ترانه شور، ابوعطا
۱۱چهارمضراب شور، ابوعطا
۱۲درآمد دشتی
۱۳ضربی دشتی
۱۴ضربی شور
۱۵درآمد شور
۱۶چهارمضراب شور
۱۷درآمد و آواز شور
۱۸ضربی شور
آلبوم مشق استاد از فرامرز کلانتری و مسعود محجوبی
آلبوم مشق استاد از فرامرز کلانتری و مسعود محجوبی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *