0

دانلود آلبوم هزار افسان دف از فرزاد عندلیبی

آلبوم هزار افسان دف از فرزاد عندلیبی

آلبوم هزار افسان دف اثری است بی کلام از فرزاد عندلیبی که به صورت رسمی در مرداد ۱۳۹۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی هزار افسان دف اثری از فرزاد عندلیبی است. این آلبوم، شامل ۱۷ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

این آلبوم شامل هفده آهنگ بی‌کلام از تک‌نوازی دف است. فرزاد عندلیبی درباره این اثر می‌گوید:

“وزن‌هایی که در این مجموعه نواخته‌ام سری در سنت دارند و سری در فرهنگ موسیقایی امروز، یعنی وزن‌های کهن را در کالبد ترکیب‌هایی نو و شنیدنی ریخته‌ام. قطعات این صفحه همگی با دف پوستی نواخته شده‌اند. امروز بیشتر دف تلقی به کار می‌گیرند که صدای آن لحن و بیان دف پوستی را ندارد.”

فرزاد عندلیبی اول فروردین سال ۱۳۵۰ در شهر سنندج و در خانواده‌ای اهل عرفان و موسیقی به دنیا آمد. فرزاد در چنین فضایی بود که از سه سالگی دف و دایره را آغاز نمود و در پنج سالگی ساز ملودیک و پیانو را می‌نواخت و همان دوران در ارکسترموسیقی خردسالان سنندج به سرپرستی استاد حسن کامکار دعوت به همکاری شد.

آهنگ های آلبوم هزار افسان دف

هزار افسان دف شامل ۱۷ عدد قطعه موسیقی است که توسط فرزاد عندلیبی منتشر شده است. این آلبوم در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط

#نام آهنگ
۱سراب
۲کِی لان
۳حیران
۴آذرخش
۵گردون
۶بزران
۷ژیار
۸کی ژان
۹عاشقان
۱۰ژوان
۱۱تیشک
۱۲شِنگال
۱۳ژاوه رو
۱۴گریان
۱۵نیاز
۱۶رقصان
۱۷کازیوه
آلبوم هزار افسان دف از فرزاد عندلیبی
آلبوم هزار افسان دف از فرزاد عندلیبی
آلبوم هزار افسان دف از فرزاد عندلیبی
فرزاد عندلیبی
فرزاد عندلیبی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *