0

دانلود آلبوم شش از فرزاد فرزین

آلبوم شش از فرزاد فرزین
بازدید 517

آلبوم شش اثری است از فرزاد فرزین که به‌ صورت رسمی در اسفند ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی شش اثری از فرزاد فرزین است. این آلبوم، شامل ۱۲ قطعه موسیقی در سبک پاپ را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۵,۰۰۰ تومان است.

فرزاد فرزین درباره این اثر می‌گوید:

“یک سال و نیم روی این آلبوم انرژی صرف شده تا بهترین اثر ممکن با استانداردهای بالا تهیه و تولید شود. اصولاً همیشه در تولید آثارم، محتوا و کیفیت اثر برایم اولویتی مهم و حیاتی است. اعتقاد دارم این کار، آلبومی یک دست و مشخصاً با کیفیتی شده است که طرفداران «فرزاد فرزین» را خوشحال خواهد کرد.”

آهنگ های آلبوم شش

شش نام اثری است که توسط فرزاد فرزین منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۲ عدد قطعه موسیقی است در سبک پاپ منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱تو چه باشی
۲قلبم
۳دیر اومدی
۴شش
۵چرا تو
۶آره، آره
۷گوشی
۸تنهایی دو نفره
۹تو فکرتم
۱۰عاشقت شدم
۱۱آدمای بعد تو
۱۲I’ll Be There
آلبوم شش از فرزاد فرزین
آلبوم شش از فرزاد فرزین
آلبوم شش از فرزاد فرزین
فرزاد فرزین

بیوگرافی فرزاد فرزین

فرزاد فرزین خواننده مطرح ایرانی متولد ۳ تیر ۱۳۶۰ در شهر تهران است. او کار موسیقی را به صورت رسمی از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و هفت آلـبوم رسمی دارد. فرزاد فرزین موسیقی حرفه‌ای را در سال ۱۳۷۸ با «گروه کروز» آغاز کرد و در آلـبوم (باغ افسانه) گروه کروز آهنگسازی کرده است، اما گروه را به قصد کار کردن روی آلـبوم اول خود (شراره) ترک کرد. تدارک شراره، ۳ سال به طول انجامید و در نهایت این آلـبوم در سال ۱۳۸۳ منتشر شد. او که در زمره خوانندگان موفق کشورمان است، در چندین فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی نیز بازی کرده است.

فرزاد فرزین

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *