0

دانلود آلبوم سخن ساز از بابک شهرکی و فضل الله توکل

آلبوم سخن ساز از بابک شهرکی و فضل الله توکل

آلبوم سخن ساز اثری است بی کلام حاصل همنوازی ویولن از بابک شهرکی، سنتور از فضل الله توکل و تنبک از سعید رودباری که به صورت رسمی در اسفند ۱۴۰۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی سخن ساز اثری از بابک شهرکی و فضل الله توکل است. این مجموعه شامل ۲ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۴,۰۰۰ تومان است.

بابک شهرکی در جایگاه معلمش (همایون خرم) و در کنار یکی از پیشکسوت‌های سنتور «فضل الله توکل» قرار گرفته است. ویولن و سنتور از دونوازی‌های محبوب دوره گلها به شمار می‌رود و هنوز هم طرفداران زیادی دارد. در این میان تنبک نوازی زیبای «سعید رودباری» نیز به زیبایی همنوازی‌ها افزوده است. آلبوم «سخن ساز» در دو مایه دشتی و اصفهان اجرا شده است. در این اثر برخلاف دیگر آثار همنوازی نوازندگان گلها، از پیش‌درآمد و چهارمضراب خبری نیست؛ در عوض تصنیف‌های خاطره‌انگیزی از ساخته‌های خرم و توکل به صورت بی‌کلام اجرا شده‌اند.

آهنگ های آلبوم سخن ساز

سخن ساز نام اثری است که توسط بابک شهرکی و فضل الله توکل منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۲ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱آواز دشتی (پیک سحری، هم نوازی، آتشم بزن)
۲آواز اصفهان (رفته، هم نواز، عاشق پرواز)
آلبوم سخن ساز از بابک شهرکی و فضل الله توکل
آلبوم سخن ساز از بابک شهرکی و فضل الله توکل
بیوگرافی فضل الله توکل
فضل الله توکل
آلبوم سخن ساز از بابک شهرکی و فضل الله توکل

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *