0

معرفی ارز دیجیتال گالا (Gala)

ارز دیجیتال گالا (Gala)

گالا (GALA) ادعا می‌کند که برای تأمین انرژی اکوسیستم بازی‌های Gala طراحی شده است تا از بازی‌هایی که تصور می‌شود به نفع سازندگان و بازیکنان باشد، پشتیبانی کند.

گالا گیمز (Gala Games)، پلتفرم بازی‌های بلاکچینی، بعد از شایعاتی مبنی بر هک ریزش زیادی را تجربه کرد. برای مشاهده جزئیات این مطلب را مشاهده کنید.

Gala Games که توسط بزرگان صنعت بازی و بلاکچین تاسیس شده است، تعریف جدیدی از دنیای بازی ارائه می‌دهد. در واقع Gala نوع جدیدی از پلتفرم‌های بازی است که تا حدی توسط بازیکنان آن اداره می‌شود. کاربران می‌توانند با انجام بازی‌های گالا به توکن‌های گالا دست پیدا کنند و از طریق آن‌ها در مورد آینده بازی‌ها تصمیم گیری کنند.

شناسنامه ارز دیجیتال گالا (Gala)

نامگالا (Gala)
اختصارGALA
وبسایتgala.games
توییتر@GoGalaGames
تعداد کل توکن‌هانامشخص

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال گالا (Gala)

قیمت ارز دیجیتال گالا (Gala)

قیمت Gala در زمان نگارش این مقاله 0.018135 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 1،421،134 دلار است. گالا در 24 ساعت گذشته 16.68٪ افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 256 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 6،977،205،436 سکه GALA است و حداکثر منبع در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال گالا (Gala)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Gala معامله می‌شود، صرافی Uniswap (V۲) با سهم %30.97 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *