0

دانلود آلبوم دیلمان (آثار استاد بنان روی صفحه های گرامافون)

آلبوم دیلمان (آثار استاد بنان روی صفحه های گرامافون)

آلبوم دیلمان (آثار استاد بنان روی صفحه های گرامافون) اثری از غلامحسین بنان است که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۵ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی دیلمان، مجموعه‌ای از آثار استاد بنان روی صفحه های گرامافون است. این آلبوم، شامل ۱۱ قطعه موسیقی در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

آثار بنان را می‌توان به سه گروه آثار رادیویی، آثار محافل خصوصی و صفحه‌های گرامافون تقسیم‌بندی کرد. تاکنون اسناد مکتوبی در شناخت صفحه‌های سنگی بنان به‌دست نیامده‌اند تا معرفی کاملی از آثار وی به‌دست دهند. تنها مأخذ قابل استناد در این زمینه خود صفحه‌های سنگی موجود هستند. هنرمندانی که به استناد برچسب صفحه‌ها بنان را در آثار ضبط‌شده شخصاً یا با ارکسترشان همراهی کرده‌اند عبارت‌اند از جواد معروفی، ابراهیم منصوری، حسینقلی طاطایی و محمود ذوالفنون. این مجموعه شامل ضبط‌های استاد بنان روی صفحه‌های گرامافون در آواز دشتی،‌ آواز ابوعطا، ‌دستگاه شور، دستگاه همایون و دستگاه ماهور است.

آهنگ های آلبوم دیلمان (آثار استاد بنان روی صفحه های گرامافون)

آلبوم دیلمان (آثار استاد بنان روی صفحه های گرامافون) اثری از استاد غلامحسین بنان است. این آلبوم شامل ۱۱ عدد قطعه موسیقی در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱دیلمان (آواز دشتی)
۲مناجات پاک یزدانا (آواز ابوعطا)
۳چه شورها (دستگاه شور)
۴آواز چهارگاه
۵آواز چهارگاه
۶غم عشق (آواز ابوعطا)
۷آواز همایون
۸آواز همایون
۹سوز هجران (دستگاه سه گاه)
۱۰آواز دشتی
۱۱آواز ماهور

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *