0

معرفی و دانلود رایگان فیلم «موفق باشی جری» / Good Luck Jerry

فیلم «موفق باشی جری» / Good Luck Jerry

«موفق باشی جری» به کارگردانی سیدهارت سن، فیلم کمدی سیاه و جنایی به زبان هندی و محصول سال ۲۰۲۲ است که نویسندۀ آن پانکاج ماتا می‌باشد. این فیلم که در تاریخ در ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ در «دیزنی پلاس هات‌استار» ـ شبکۀ هندی استریم ویدئویی و زیرمجموعۀ شرکت والت دیزنی ـ نمایش داده شد، در واقع بازسازی فیلم مشهور «کولاماوو کوکیلا» به کارگردانی نلسون دیلیپ کومار است. با مجلۀ آنلاین خوبو همراه باشید.

خلاصه داستان

«موفق باشی جری» بازسازی رسمی فیلم «کولاماوو کوکیلا» است که داستان دختری بی گناه را روایت می‌کند که به دنیای قاچاق کوکائین کشیده می‌شود.

فیلم «موفق باشی جری»
فیلم «موفق باشی جری»

دربارۀ فیلم

جری، دختری معصوم از خانواده‌ای از طبقه متوسط است که با مادر بیوه و خواهر کوچکترش در پنجاب زندگی می‌کند. هنگامی که مادرشان به سرطان مبتلا می‌شود، جری شغل حمل و نقل مواد مخدر را به عنوان راهی برای کسب درآمد سریع انتخاب می‌کند.

در این فیلم، «جانوی کاپور» در نقش قهرمان اصلی و «میتا وشیشت» نقش مادرش را بازی می‌کند. نحوه ورود جری به دنیای کوکائین، لحظاتی نسبتاً سرگرم‌کننده‌ را به وجود می‌آورد ـ برخوردی تصادفی با یک فروشنده مواد مخدر که در حال فرار از دست پلیس است، او را به سوی خانه تیمیِ یک تامین‌کننده مواد می‌کشاند. جری وی را مجاب می‌کند تا به او شغل بدهد و به زودی نه تنها تنها زن حاضر در باند، بلکه در فریب‌دادن پلیس نیز موفق‌ترین فرد گروه می‌شود اما وقتی جری تصمیم می گیرد این شغل را کنار بگذارد اوضاع خطرناک می‌شود.

این فیلم اقتباسی در پنجاب فیلمبرداری شد زیرا این ایالت به مشکل مواد مخدر معروف است. رابطۀ مشکوک میان پلیس و اوباش در منظقه به دست‌فروشان مواد مخدر این امکان را می‌دهد که به راحتی در آن مناطق جولان دهند. بازیگران نقشهای خود را به خوبی بازی می‌کنند و جالب‌ترین آنها «دیپاک دوبریال» است که نقش استالکر/رومئو رینکو را بازی می‌کند، کسی که به شکلی جنون‌آمیز عاشق جری است. در واقع، بیشتر شخصیت‌های مرد داستان به نوعی ترسناک هستند.

این فیلم هندی محصول سال ۲۰۲۲ است
این فیلم هندی محصول سال ۲۰۲۲ است

نقاط ضعف فیلم

متأسفانه، علیرغم زمان طولانی فیلم، هیچ‌کس فضای کافی برای بسط و توسعۀ کاراکترش در فضای داستان را ندارد. جری در طول فیلم فقط غمگین یا ترسیده است و با وجود اینکه شخصیت او دستخوش تغییراتی می‌شود اما آنطور که باید نمی‌درخشد و این واقعاً تقصیر فیلمنامه‌نویسان و کارگردان است که بیشتر از این بر روی کاراکتر قهرمان داستان کار نکرده اند.

فیلم از نظر بصری چندان جالب نیست، شخصیتها فراموش‌شدنی هستند و کمدی به اندازه کافی هیجان انگیز نیست. همچنین، طرح کلی توصف شخصیت جری بیش از حد پیچیده به نظر می رسد و فیلم هیچ تلاشی برای توضیح اینکه چگونه او، مادرش و خواهرش توانستند این کار را انجام دهند، نمی‌کند.

در نهایت اینکه فیلم علیرغم مشکلاتی که به آنها اشاره شد، همچنان می‌تواند حس هم‌ذات‌پنداری را در مخاطب زنده نگه دارد.

جدول اطلاعات

عنوانموفق باشی جری / Good Luck Jerry
کارگردانSiddharth Sengupta
بازیگرانJanhvi Kapoor
Jaswant Singh Dalal
Deepak Dobriyal
ژانرکمدی
جنایی
درام
کشورهند
زبانهندی
سال۲۰۲۲
مدت۱۴۸ دقیقه
امتیاز

دانلود رایگان فیلم «موفق باشی جری» / Good Luck Jerry

منابع

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *