0

فیلم هزاران زن مثل من

فیلم هزاران زن مثل من فیلمی ایرانی است که توسط رضا کریمی در سال ۱۳۷۹ ساخته شده و در نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درآمد.

به گزارش خوبو، هزاران زن مثل من دومین اثر ساخته شده توسط رضا کریمی است. از نیکی کریمی و فریبرز عرب نیا می توان به عنوان بازیگران برجسته این فیلم نام برد. این فیلم از سایت معتبر IMDB، نمره متوسط 5.1 را کسب کرده است. 74 نفر به این فیلم نمره داده‌اند.

هزاران زن مثل من در مجموع توانست برای یک مورد نامزد کسب جایزه شود. فرامرز صدیقی نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش دوم مرد شد.

فیلم هزاران زن مثل من

عوامل و بازیگران فیلم هزاران زن مثل من

هزاران زن مثل من فیلمی است که در ژانر درام توسط رضا کریمی ساخته شده است. کریمی از کارگردانان فعال در اواخر دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد سینمای کشورمان است که اخیراً به عنوان نویسنده، فیلم حکم تجدیدنظر را نوشته است.

کارگردانرضا کریمی
تهیه‌کنندهمحمدمهدی دادگو
داریوش بابائیان
نویسندهآزیتا موگویی
رضا کریمی
بازیگراننیکی کریمی
فریبرز عرب نیا
فرامرز صدیقی
یاسمین ملک نصر
نیکو خردمند
موسیقیکامبیز روشن‌روان
فیلم‌بردارفرهاد صبا
تدوینمحمدرضا مویینی
سال ساخت1379
مدت زمان فیلم100دقیقه
نمره IMDB5.1

خلاصه داستان فیلم سینمایی هزاران زن مثل من

شهرزاد که وکیل دعاوی است، با همسر خود دچار مشکل می‌شود. در پی این مشکلات از همسرش جدا می‌گردد و دادگاه خانواده سرپرستی از کودک را به پدر می‌سپارد.

شهرزاد که از این موضوع بسیار ناراحت است تمام سعی و تلاش خود را بکار می‌بندد تا سرپرستی فرزندش را خود بعهده بگیرد و در این راه مجبور می‌شود مبارزه‌ای پر حادثه را آغاز کند. او فرزندش را مخفیانه با خود می‌برد و وقتی پدر می‌فهمد، از او به عنوان یک آدم ربا شکایت می‌کند و اینجاست که مادر دچار مشکلات جدی‌تری می‌شود.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *