0

دانلود فول آلبوم همایون شجریان

همایون شجریان

فول آلبوم همایون شجریان را می‌توانید مشاهده و دانلود کنید. همایون شجریان در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد. او از کودکی به فراگیری تنبک و شناخت ریتم پرداخت. در نوجوانی به هنرستان رفت و ساز تخصصی او کمانچه بوده است.

برای دانلود فول آلبوم همایون شجریان می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید.

کارنامه هنری همایون شجریان

از سن ده‌سالگی نزد پدر آواز را شروع کرد. همایون از سال ۱۳۷۰ در کنسرت‎ها، استاد محمدرضا شجریان را به عنوان نوازنده تنبک و هم‎خوان همراهی کرده است.

اولین آلبومی که خوانندگی آن را بر عهده داشت نسیم وصل به آهنگسازی محمدجواد ضرابیان ‌است که در سال ۱۳۸۲ منتشر شد. همایون در کنار ضرابیان دو اثر دیگر را نیز به مخاطبانش عرضه کرد: شوق دوست و با ستاره ها.

در سال ۱۳۸۴، همایون آلبوم نقش خیال را به آهنگ‌سازی علی قمصری به بازار عرضه کرد که با استقبال فراوانی روبه‌رو شد. آلبوم های آب، نان، آواز و چه آتش ها نیز کارهای مشترک قمصری و همایون شجریان هستند.

از جمله آلبوم‌های بسیار موفق همایون شجریان به همراهی گروه دستان، آلبوم قیژک کولی و خورشید آرزو است که در این آلبوم‌ها همایون از نظر پختگی در آواز بسیار خوب عمل کرده است. همایون شجریان نخستین کنسرت‌های مستقل از پدرش را با گروه دستان آغاز کرد و تاکنون اجراهای متعددی در داخل و خارج از کشور برپا کرده است. اجراهایی در کنار علی قمصری، حمید متبسم و سهراب پورناظری.

در سال ۱۳۹۰ او در آلبوم  شوق‌نامه کاری از محمدرضا درویشی به عنوان خواننده حضور داشت. در سال‎های اخیر با همکاری برادران پورناظری آثاری را ارائه داده است که برخی از آن‌ها مانند قطعات «چرا رفتی» و «با من صنما» مورد استقبال چشمگیر مردم قرار گرفته است. آلبوم‌های ایران من، نه فرشته ام نه شیطان، آرایش غلیظ و رگ خواب از جمله آثار مشترک پورناظری‌ها و همایون شجریان است.

صفحه رسمی همایون شجریان در اینستاگرام

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *