0

دانلود آلبوم کوچ بنفشه ها از هوشنگ کامکار و حمیدرضا نوربخش

آلبوم کوچ بنفشه ها از هوشنگ کامکار و حمیدرضا نوربخش
بازدید 542

آلبوم کوچ بنفشه ها اثری است با آهنگسازی هوشنگ کامکار و خوانندگی حمیدرضا نوربخش که به صورت رسمی در مرداد ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی کوچ بنفشه ها اثری از حمیدرضا نوربخش و هوشنگ کامکار است. این آلبوم، شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۲,۰۰۰ تومان است.

سال‌ها پیش، در خانه‌ای کوچک در سه راه جمهوری، جوانی پرشور دوستانش را جمع می‌کرد و با سری افراشته و سینه‌ای سپر کرده، کتابی در دست می‌گرفت و می‌خواند. «در کوچه باغ های نیشابور» تازه منتشر شده بود و شعرهای محمدرضا شفیعی کدکنی زبان حال و قال هوشنگ کامکارِ جوان بود. سال‌ها بعد، آن جوان پرشور تصمیم گرفت به منبع الهامِ آن روزهایش ادای احترام کند و آلبوم «کوچ بنفشه ها» متولد شد.

سرپرست گروه کامکارها که آهنگساز آلبوم «کوچ بنفشه‌ها» است، آنقدر شیفته اشعار استاد دوست داشتنی ادبیات است که آن‌ها را در آلبومش دکلمه کرده، گرچه حمیدرضا نوربخش خواننده آلبوم است. گروه کامکارها و گروه سازهای زهی نوازندگی «کوچ بنفشه‌ها» را بر عهده دارند. صبا کامکار با حمیدرضا نوربخش همخوانی می‌کند و ارسلان کامکار ناظر ضبط و اجرا است.

آلبوم کوچ بنفشه ها از هوشنگ کامکار و حمیدرضا نوربخش

آهنگ های آلبوم کوچ بنفشه ها

کوچ بنفشه ها شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی با آهنگسازی هوشنگ کامکار و خوانندگی حمیدرضا نوربخش است. این آلبوم در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱کوچ بنفشه ها
۲چه بگویم
۳دریا
۴قصد رحیل
۵حلاج
۶آرایش خورشید
۷پردگیان
۸پاسخ
۹رباعی ۱ و ۲
۱۰سوگنامه
آلبوم کوچ بنفشه ها از هوشنگ کامکار و حمیدرضا نوربخش
آلبوم کوچ بنفشه ها از هوشنگ کامکار و حمیدرضا نوربخش

بیوگرافی محمدرضا شفیعی کدکنی (عکس)

بیوگرافی محمدرضا شفیعی کدکنی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *