0

دانلود آلبوم راز از هوشیار خیام و بامداد افشار

آلبوم راز

آلبوم راز اثر مشترکی است از هوشیار خیام و بامداد افشار که به صورت رسمی در آبان ۱۳۹۹ در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی راز اثری از هوشیار خیام و بامداد افشار است. این آلبوم با تمرکز روی موسیقی سیستان و بلوچستان و نوازندگی هنرمندان مطرح این مناطق، در قالب ۹ قطعه چیدمان یافته و منتشر شده است. پیش روی مخاطبان قرار گرفته است. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

هوشیار خیام که در سال ۱۳۵۷ در بدفورد انگلستان به دنیا آمده و مدرک دکترای موسیقی در زمینه آهنگسازی دارد، در خصوص این اثر گفته است:

“کلیت و پایه اصلی آلبوم راز بر اساس موسیقی بلوچستان ضبط شده که عمده فضای جغرافیایی موسیقی روی منطقه ایرانشهر متمرکز شده است. ما در این آلبوم تلاش کردیم تا با تمرکز روی فرم موسیقی مراسم گواتی، ذهیروک و حماسی‌خوانی منطقه بلوچستان و استفاده از نوازندگان مطرح این منطقه از جمله خداداد شکل زهی، فرزندان استاد ماشاالله بامری و چند نوازنده دیگر یک فضای متفاوتی را خلق کنیم که روی موسیقی زهی و پیانو با اشکال مختلف با اصوات دیگر ساخته شده است. در این راه دوست عزیزم بامداد افشار در بخش الکترونیک اثر که با عنوان راز در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت، همراه ما بود.”

آهنگ های آلبوم راز

این مجموعه شامل ۹ قطعه موسیقی است که توسط هوشیار خیام و بامداد افشار منتشر شده است. این آلبوم توسط انجمن حمایت از حقوق کودکان منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱یک۰۵:۵۰
۲دو۰۱:۴۶
۳سه۰۳:۱۳
۴چار۰۲:۴۶
۵پنج۰۲:۴۶
۶شش۰۲:۲۵
۷هپت۰۱:۲۱
۸هشت۰۳:۰۴
۹نه۰۴:۰۴

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *