0

دانلود آلبوم نوای نور از حسین علیزاده و مجید خلج

آلبوم نوای نور از حسین علیزاده و مجید خلج

آلبوم نوای نور اثری است بی کلام حاصل دونوازی حسین علیزاده نوازنده شورانگیز و مجید خلج نوازنده تمبک که به صورت رسمی در سال ۱۳۸۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی نوای نور از آثار منتشره توسط حسین علیزاده است که با همکاری مجید خلج منتشر کرده است. این آلبوم شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم نوای نور

نوای نور نام اثری است که توسط حسین علیزاده و مجید خلج منتشر شده است. این آلبوم شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است که در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط شرکت آوای دوست منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱تجلی بر انعکاس
۲هنگامه هنگام
۳سه وهله تابش
۴رقص آیینه ها
۵برخورد در بازتاب
۶مرورهای آبگون
۷گردش انعکاس
۸نوای آن
آلبوم نوای نور از حسین علیزاده و مجید خلج
آلبوم نوای نور از حسین علیزاده و مجید خلج
حسین علیزاده
حسین علیزاده و مجید خلج

بیوگرافی مجید خلج

مجید خلج، (متولد ۲۰ آبان ۱۳۴۱ در قزوین) نوازنده تمبک و زنگ سرانگشتی٬ دف و بم دایره اهل ایران است. مجید خلج صاحب سبک و خالق شیوه جدیدی در بداهه پردازی و همراهی ساز است. از وی همچنین بعنوان باز گرداننده ساز زنگ سرانگشتی به موسیقی ایرانی یاد می‌شود. کار موسیقی را از هفت سالگی در خانه فرهنگ قزوین شروع کرد. در ۲۵ سالگی با تشویق و معرفی داریوش طلایی به مرکز مطالعات موسیقی شرقی دانشگاه سوربن پاریس راه یافت. آشنایی و همکاری وی در سال ۱۳۷۰ با حسین علیزاده نقطه عطفی در عرصه هنری وی به حساب می‌آید.

حسین علیزاده و مجید خلج

روزنامه لوموند از وی به عنوان یکی از شاخص‌ترین و خلاق‌ترین نوازندگان سازهای ضربی ایران در سه ده اخیر یاد کرده است. همچنین همکاری ۲۰ ساله مجید خلج با دانشکده موسیقی بازل درسوئیس یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های وی در زمینه آکادمیک و ترویج و معرفی سازهای ضربی ایران در اروپا به حساب می‌آید.

مجید خلج

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *