0

دانلود آلبوم غمنومه‌ فریدون از حسین علیزاده و پیمان قدیمی

آلبوم غمنومه فریدون
بازدید 690

آلبوم غمنومه‌ فریدون از آثار منتشر شده توسط حسین علیزاده است که به صورت مشترک با پیمان قدیمی ارائه شده و به صورت رسمی در مرداد ۱۳۹۶ منتشر شد.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی غمنومه فریدون اثری از حسین علیزاده و پیمان قدیمی است. غم‌نومه‌ی فریدون، روایتی محاوره و موزون به سبک و سیاق قصه‌های کوچه از یک آبادی است که در آن خندیدن ممنوع می‌شود. در پی این رویداد فریدون جوان خنده‌روی آبادی به دلیل عشقش‌ به لبخندهای معشوقه‌ خود «هیچا» به اعتراض می‌ایستد.
جدیدترین اثر موسیقایی حسین علیزاده به نوعی بازگشتی به ادبیات و موسیقی مغفول کوچه و آثار شنیداریی از این دست است. این آلبوم، شامل ۷ عدد قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی و داستان را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم غمنومه فریدون

آلبوم غمنومه فریدون شامل ۷ عدد قطعه موسیقی توسط حسین علیزاده و پیمان قدیمی در سبک کلاسیک ایرانی و داستانی منتشر شده است. در این اثر بازیگران و هنرمندانی همچون صابر ابر، فرهاد اصلانی، امیر جعفری، حبیب رضایی، آیدا شاملو، سیامک صفری، ژاله علو، فاطمه معتمدآریا و زنده‌یاد مرتضی‌ احمدی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

از میان نوازندگان این اثر می‌توان به رضا عسگرزاده، سیامک جهانگیری، صبا علیزاده، رادمان توکلی، مهرداد ناصحی، سحر ابراهیم، علی رحیمی و حسین علیزاده، اشاره کرد. همخوانی این اثر روایی، موسیقایی بر عهده‌ مهرداد ناصحی، شهرام رکوعی، راحله برزگری، سحر محمدی، آساره شکارچی، عامر شادمان، روشنک کی‌منش و سمیرا محسنی بوده است. این اثر توسط نشر تار و پود منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱فصل اول۰۹:۳۵
۲فصل دوم۰۶:۵۱
۳فصل سوم۱۶:۵۵
۴فصل چهارم۱۲:۵۲
۵فصل پنجم۰۵:۵۲
۶فصل ششم۰۳:۰۵
۷فصل هفتم۱۵:۰۱

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *