0

دانلود آلبوم هنارس از حسین رضا

آلبوم هنارس از حسین رضا

آلبوم هنارس اثری است با آهنگسازی و خوانندگی حسین رضا که به صورت رسمی در تیر ۱۳۹۷ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی هنارس اثری از حسین رضا از خوانندگان قوم لک کشورمان است. این آلبوم شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک فولکلور را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۰,۰۰۰ تومان است.

ترانه‌سرایی قطعات را مرتضا خدایگان بر عهده داشته و تنظیم آنها بر عهده مهدی مرتضایی بوده است. از نوازندگان آلبوم می‌توان به بهزاد رواقی، رضا دربندی، همایون پشتدار، احسان عبدی‌پور، علی‌رضا عقیقی و مهدی مرتضایی اشاره کرد. 

حسین رضا متولد اول اردیبهشت ۱۳۶۰، دلفان. از کودکی، علاقه اش به آواز، وی را به فراگیری آواهای سرزمین مادری ترغیب نمود. از همان دوران، از طریق منابع موجود در حوزه های مختلف موسیقی، به فرا گرفتن آواز اصیل ایرانی پرداخت. پس از آن همزمان با تحصیل در دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران شروع به یادگیری صدا سازی و ردیف نزد حمیدرضا نوربخش نموده و سپس مدتی شیوه آواز استاد رامبد صدیف را آموخت. در ادامه به محضر استاد محمدرضا شجریان راه یافت و به یادگیری تکنیک و شیوه آوازی نزد ایشان پرداخت.

آهنگ های آلبوم هنارس (+ متن ترانه ها)

هنارس اثری است که توسط حسین رضا منتشر شده است. این آلبوم شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است که در سبک فولکلور منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه نوای زاگرس لرستان منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱هنارَس
۲آمان گلیا
۳مُویمِنای
۴هِرنگ
۵آواز گِلارا
۶پَلامار
۷چِلِ سِرو
۸چِلَه بِر
۹سارِّخَس
آلبوم هنارس از حسین رضا
آلبوم هنارس از حسین رضا
آلبوم هنارس از حسین رضا
آلبوم هنارس از حسین رضا

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *