0

چگونه بازارهای خرسی می‌توانند برای کسب و کار شما مفید باشند

مزایای بازار خرسی برای کسب و کارها

همانطور که ما در یک بازار نزولی طولانی شنا می‌کنیم، بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری مسلماً برای بقا در تلاش هستند. بازارهای نزولی و بازارهای گاوی بخشی از چرخه ارزهای دیجیتال سالم هستند. هرچه بازار نزولی را بهتر تجزیه و تحلیل و مطالعه کنید، بهتر خواهید بود.

اگرچه گفتن در مورد آن در تئوری آسان است، اقدامات لازم نیاز به تجربه و تجزیه و تحلیل مستمر دارد. بازار کریپتو بسیار بی‌ثبات است و خطرات اجتناب‌ناپذیری را به همراه دارد. ما همچنین شاهد چندین شرکت رمزنگاری قوی بوده‌ایم که به شدت موج بازار نزولی را پشت سر گذاشته‌اند. از آنجایی که بازار کریپتو وارد زمستان سرد ارزهای دیجیتال می‌شود، می‌توان از افت و کاهش قیمت‌ها به نفع افراد و مشاغل استفاده کرد.

نقدینگی در بازار نزولی

برای معامله‌گران و کسب‌وکارهای باتجربه ارزهای دیجیتال، بازارهای نزولی همیشه فرصت‌های خوبی هستند. این زمانی است که بازار واقعاً سرمایه‌گذاران را آزمایش می‌کند تا تصمیم می‌گیرد چه کسی بماند و چه کسی برود.

معمولاً دوره زمانی است که عرضه نسبتاً بیشتر از تقاضا است. با کاهش غیرقابل پیش‌بینی قیمت‌ها، بازار نزولی باعث کاهش سطح اطمینان می‌شود. بنابراین زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری در برندسازی با پیام‌های اعتماد است. حمام خون اغلب اوقات سخت و پرخطری برای تجارت سرمایه‌گذاران در نظر گرفته می‌شود. اما کسانی که موج سواری کرده‌اند فرصت‌های بزرگی در اختیارشان قرار می‌گیرد.

مزایای بازاریابی در بازار نزولی؟

وقتی نوبت به بازار نزولی می‌رسد، چند مزیت کلیدی برای سرمایه‌گذاران و کسب و کارها وجود دارد. بیایید به هر یک از آنها نگاه کنیم:

قیمت بهتر و مقرون به صرفه

اگر از علاقه‌مندان به کریپتو هستید، حتماً این ضرب المثل را شنیده‌اید: «وقتی در خیابان‌ها خون می‌آید بخرید». حتی اگر این امر مستقیماً در مورد خرید رمزارز در طول سقوط صدق می‌کند، در مورد قیمت‌های بازاریابی نیز صدق می‌کند. ضرورت بازاریابی کسب و کار شما دست کم گرفته شده است. از قبل باید مزایای تبلیغات با یک خبرگزاری معتبر را بدانید.

در طول بازار نزولی، معامله بهتری با قیمت‌های بازاریابی می‌کنید، زیرا کمتر هزینه می‌کنید و مزایای بیشتری دریافت می‌کنید. بازارهای خرسی معمولاً ساکت هستند، زیرا رقابت و تبلیغات کمتری وجود دارد. این دقیقاً زمان آن است که کسب و کار خود را به بازار عرضه کنید و به توده‌ها اطلاع دهید که چه کاری انجام می‌دهید.

مخاطب با کیفیت بالاتر و سر و صدای کمتر

دلیل دیگری که چرا باید کسب و کار خود را در بازار نزولی بازاریابی کنید، کیفیت بالاتر مخاطبان است. بازارهای خرسی، مخاطبانی را که صرفاً به‌منظور دستیابی به سودهای کوتاه وارد بازار شده‌اند، فیلتر می‌کنند. همچنین مخاطبانی را که واقعاً نگران فناوری تغییر دهنده زندگی و پروژه‌های بالقوه نیستند، کنار می‌گذارد.

اینجاست که بازاریابی نزولی به عنوان یک راه نجات وارد می‌شود. وقتی در این دوران سخت بازاریابی می‌کنید، به گروهی از افرادی می‌رسید که واقعاً برای مدت طولانی در این بازی هستند. همچنین رقابت را کاهش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا کاربران طولانی مدت را برای پروژه خود حفظ کنید.

حفظ مشتری بهتر

بازار نزولی واقعاً به محتوای با کیفیت خوب نیاز دارد که باید منتشر شود تا وحشت در میان تازه واردها کاهش یابد.

بازار نزولی عمومی واقعاً برای رسانه‌های خبری صدق نمی‌کند، زیرا در ماه می 40 درصد افزایش ترافیک داشته است. این را می‌توان تا حد زیادی به افزایش اخبار مرتبط با رمزنگاری در طول ماه نسبت داد.

استراتژی بازاریابی در بازار نزولی

تماشاگران در سطوح مختلف بازی می‌کنند:

  • مخاطبان “آموزنده” به طور قابل توجهی افزایش یافته است. ترافیک یادگیری در سایت BeInCrypto حدود 2822.53٪ افزایش یافته است. به خصوص رشد پرس و جوهای یادگیری در مخاطبان B2B زیاد است. کسب‌وکارها در حال آگاه‌تر شدن هستند و خود را سازماندهی می‌کنند تا از این بازار نزولی جان سالم به در ببرند.
  • سرمایه گذاران ارشد بیشتر مشهود هستند. مخاطبانی که به سرمایه‌گذاری ادامه می‌دهند، تحصیل‌کرده‌ترین افراد در این زمینه، آن‌هایی هستند که بیشترین قدرت خرید یا بیشترین تمایل برای سرمایه‌گذاری را دارند.

پیام‌ها باید تغییر کنند

اکنون مخاطبان به دنبال اعتماد و دانش هستند. سعی کنید با محتوا یا اقداماتی که به آنها آموزش می‌دهد یا به آنها اطمینان می‌دهد ارزش واقعی ایجاد کنید.

روی تصویر برند خود کار کنید. سعی کنید با برندهای بزرگ در این بخش همکاری کنید تا نام شما را تایید کنند. پیام‌های اعتماد و اعدادی را که از گفتمان شما پشتیبانی می‌کند (همیشه با منابع قابل اعتماد) منتقل کنید. مخاطبان رمزارز احمق نیستند و می‌دانند کلاهبرداری چگونه کار می‌کند. از هرگونه سوء ظن کلاهبرداری، کلاهبرداری یا دستکاری خودداری کنید.

زمستان کریپتو می‌تواند شروعی عالی باشد

بازار نزولی طی سال‌های 2018 تا 2019 شاهد چندین پروژه کریپتو بود که حضور خود را نشان دادند، دانه‌های خود را کاشتند و به شدت تکامل یافتند. چنین فرصتی دوباره ظاهر شده است و اکنون زمان ایجاد اعتماد و ایجاد یک جامعه قوی است. اکنون زمان آن است که برای ایجاد یک جامعه، آزمایش استراتژی‌ها و ساختن سئو سایت خود تلاش کنید تا در بازار صعودی بعدی به چنین موفقیتی دست پیدا کنید. پذیرش انبوه کریپتو در سال 2022 بسیار افزایش یافته است. این در چرخه بعدی فقط ده برابر خواهد شد و شما نمی‌خواهید این فرصت بزرگ را از دست بدهید. این زمان مناسب برای کاشت بذر و برداشت میوه در بازار گاوی بعدی است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *