0

آموزش کامل ثبت نام و احراز هویت در صرافی آبان تتر (Abantether.com)

ثبت نام و احراز هویت در صرافی آبان تتر

در مطلبی جداگانه به طور کامل درباره صرافی آبان تتر (Abantether.com) صحبت شد و تمام ویژگی‌های این صرافی معتبر را مورد ارزیابی قرار دادیم. در این مطلب کوتاه قصد داریم به صورت تصویری نحوه ثبت نام کاربر و انجام مراحل احراز هویت را بررسی کنیم.

نحوه ثبت نام در صرافی آبان تتر

ثبت نام در صرافی آبان تتر با استفاده از شماره موبایل و ایمیل امکان پذیر است. در صورتیکه از موبایل استفاده می‌کنید حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که موبایل به اسم خودتان باشد تا در انجام احراز هویت مشکلی پیش نیاید. در صورتیکه از ایمیل استفاده می‌کنید اطمینان پیدا کنید که به Inbox خود دسترسی دارید چرا که کد تایید ایمیل بعد از ثبت نام برای شما ارسال می‌شود و باید آن را برای اولین ورود داشته باشید. در تصاویر زیر مراحل ثبت نام را مشاهده می‌کنید:

احراز هویت در صرافی آبان تتر

بعد از ثبت نام، وارد حساب کاربری خود می‌شوید. برای استفاده از تمامی امکانات صرافی آبان تتر باید احراز هویت کنید که به دو روش سریع (کمتر از ۵ دقیقه) با سرویس آیدی امکان پذیر است. همچنین می‌توانید از روش قدیمی احراز هویت با ارسال اطلاعات و مرامنامه این فرآیند را انجام دهید.

بعد از انجام مراحل بالا حساب کاربری شما فعال شده و می‌توانید با ورود اطلاعات حساب بانکی خود، واریز به این صرافی داشته باشید و حدود ۴۰۰ رمزارز را معامله کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *