2

معرفی صرافی هلو اکس huluex.com؛ خرید و فروش تتر و سایر ارزهای دیجیتال

صرافی هلو اکس huluex.com

صرافی هلو اکس huluex.com زیر مجموعه ای از شرکت داده پردازی پارا سامانه پارس، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در عرصه خدمات انفورماتیک، پلتفرمی ایمن، سریع و آسان را در زمینه خرید و فروش بیش از 390 رمز ارز با قیمت های رقابتی به صورت شبانه روزی برای کاربران خود فراهم کرده است.

شناسنامه صرافی هلو اکس

نامhuluex، هلو اکس
آدرس سایتhuluex.com
دسته بندیارزهای دیجیتال
تنوع رمز ارزبیش از ۲۱۰ رمزارز
حداقل خرید۱۲ تتر
شماره تماس91091536021
پشتیبانیدارد
توییترhulu_ex
تلگرامhuluex
آدرستهران، اتوبان چمران جنوب، خروجی یادگارامام، کوچه کچویی، ساختمان آریا
اینستاگرامhuluex
آپاراتhuluex
امکان درآمدزاییدارد
اخباردارد

نحوه ثبت نام در صرافی هلو اکس

ثبت نام در صرافی هلو اکس با استفاده از شماره همراه صورت می‌پذیرد. بعد از انجام اهراز هویت با شماره موبایل، اطلاعات تکمیلی شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن ثابت و ایمیل را باید تکمیل کنید.

برداشت ریالی در هلو اکس چقدر زمان می‌برد؟

زمان بندی تسویه تومان در هلو اکس براساس سیکل های تسویه پایا در کشور و به شرح زیر می باشد :

زمان درخواست برداشت ریالیزمان واریز وجه به حساب بانکی
قبل از ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهراز ساعت ۱۳:۴۵ با نیم ساعت تاخیر
بعد از ساعت ۱۲:۳۰ تا ساعت۲۲در روز کاری بعد از ساعت ۴تا۷ صبح
بعد از ساعت ۲۲ تا ۹صبحدر ساعت ۱۰:۴۵دقیقه صبح با نیم ساعت تاخیر
 • معمولا زمان پردازش سیکل پایا از سوی بانک مرکزی با زمان واریز به حساب شما ۳۰ تا ۴۵ دقیقه تاخیر دارد.
 • برداشت ریال فقط در روزهای کاری انجام می‌شود.

قوانین درآمدزایی از صرافی هلو اکس

پلتفرم خرید و فروش رمز ارز هلو اکس با فراهم کردن بستری ایمن، سریع و کاربردی، امکان معاملات آنلاین و فوری بیش از 210 نوع ارز دیجیتال را برای کاربران خود فراهم کرده است. ضمن اینکه فراگیر و گسترده تر شدن جامعه کاربران صنعت بی بدیل ارز های دیجیتال، منجر به تعدیل قیمت ها و افزایش سرمایه کاربران آن خواهد شد، و چنین موضوعی بی شک به سود کاربران این صنعت خواهد بود.
در همین راستا هلو اکس برای تشویق کاربران خود و کمک به رشد این صنعت، طرح های تشویقی زیر را برای کسانی که این پلتفرم را به دوستان و آشنایان خود معرفی میکنند، در نظر گرفته است.
به ازای هر کاربری که توسط شما به هلو اکس معرفی میشود، مبلغی به عنوان پاداش به حساب کاربری شما واریز خواهد شد، این مبلغ بر اساس تعداد کاربران جدید معرفی شده توسط شما، متغیر است:

 • 1 تا 10 کاربر جدید، به ازای هر کاربر 5 هزار تومان
 • 11 تا 20 کاربر جدید، به ازای هر کاربر 10 هزار تومان
 • 21 تا 30 کاربر جدید، به ازای هر کاربر 20 هزار تومان
 • 31 تا 40 کاربر جدید، به ازای هر کاربر 30 هزار تومان
 • 41 تا 50 کاربر جدید، به ازای هر کاربر 40 هزار تومان
 • از کاربر جدید شماره 51 به بالا، به ازای هر کاربر 50 هزار تومان

و در آخر، چند نکته برای دریافت پاداش ها، لازم به ذکر است:

 • کاربر جدید معرفی شده توسط شما، حتماً باید از لینک معرفی شما که از حساب کاربری خود دریافت کردید، استفاده کند.
 • انجام تمامی کار ها در پلتفرم خرید و فروش هلو اکس هیچگونه تاخیری ندارد. به محض اینکه کاربر جدید معرفی شده توسط شما احراز هویت خود را با موفقیت انجام دهد، مبلغ ذکر شده به صورت آنی به حساب کاربری شما واریز شده و در همان لحظه قابل برداشت خواهد بود.
 • تمامی قوانین ذکر شده متعلق به پلتفرم خرید و فروش رمز ارز هلو اکس بوده و حق هر گونه تغییر در آن برای هلو اکس محفوظ خواهد ماند.

قوانین خرید و فروش ارزهای دیجیتال در سایت هلو اکس

شرایط این موافقتنامه برای استفاده از سایت هلو اکس (huluex.com)، تنظیم شده است. همچنین در این موافقتنامه “ما” به منظور تیم هلو اکس در نظر گرفته می‌شود. هلو اکس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و از کلیه ی مقررات حاکم بر آن تبعیت می‌کند و تمامی کاربران هلو اکس ملزم به انجام تعهدات خود در قالب این موافقتنامه هستند.
کاربران با ثبت نام در سایت هلو اکس با موافقتنامه ارائه شده از جانب ما، موافقت کرده و تمامی مفاد آن قابل اجرا خواهد بود. همچنین در صورت لزوم، تمامی قوانین و مقررات از جانب ما قابل اصلاح خواهد بود و بدیهی است که اعمال هرگونه تغییر در این موافقتنامه، قبل از تاریخ اجرای آن، به اطلاع کاربران محترم خواهد رسید.

در این موافقتنامه کاربر می‌پذیرد که:

 1. استفاده از خدمات سایت ( مانند ثبت نام، خرید و فروش، واریز و برداشت و …) به این معنی است که کاربر موافقتنامه را مطالعه کرده، از مفاد آن کاملا آگاه بوده و تمامی قوانین ذکر شده را قبول کرده است، در غیر اینصورت، حق استفاده از امکانات سایت هلو اکس را ندارد.
 2. این حق برای سایت هلو اکس محفوظ است که در هر زمان که بخواهد، با اعلام مراتب قبلی به کاربر، مفاد این موافقتنامه را تغییر دهد.
 3. تمامی معاملات و تراکنش های انجام گرفته توسط کاربر به صورت پیش فرض صحیح تلقی شده، در نتیجه صیانت از حساب کاربری، رمز عبور یا سایر اطلاعات برعهده خود کاربر بوده و لازم است به صدمات ناشی از انجام تخلفات و یا جرایم مالی توجه ویژه داشته باشد.
 4. معاملات ارز های دیجیتال باید با بررسی و آگاهی لازم، همراه با دانش کافی انجام شود و مسئولیت هر گونه ضرر نا آگاهانه از خرید ارز های دیجیتال بر عهده خود کاربر است.
 5. تلاش ما ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادثی از قبیل تعلیق خدمات به علت اقدام غیر قانونی کاربران یا اشخاص ثالث، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه ی خدمات را از سر میگیریم. در این زمان میتوانید درخواست بازیابی را بر اساس سوابق معاملاتی ارائه کنید. اما نمیتوانیم سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را جبران کنیم.
 6. در صورت وارد آمدن خسارت به سایت، در اثر فعالیت های غیر قانونی کاربر، سایت میتواند طبق قانون نسبت به مطالبه ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات ما استفاده کنید.
 7. پس از اعلام موارد تغییر یافته در مفاد موافقتنامه و ابلاغ به کاربر به منظور قبول موارد تغییر یافته، اگر پس از گذشت ۷ روز از تاریخ مؤثر اعمال تغییرات، کاربر هیچگونه اقدامی نکند، موافقتنامه ی اصلاحی به صورت پیش فرض از سوی کاربر پذیرفته شده در نظر گرفته خواهد شد. در صورت عدم توافق کاربر با موافقتنامه اصلاح شده، امکان خروج کاربر از عضویت به صورت جداگانه نیز وجود خواهد داشت.
 8. مواردی که در این موافقتنامه نمیباشد، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و یا تابع قواعد اعلامی از سوی ما خواهد بود.
 9. در صورت شارژ حساب کاربری به وسیله کارت احراز نشده، تا زمان احراز کارت، مبلغ واریزی در حساب کاربر بلوکه میشود. در صورت عدم احراز کارت، مبلغ واریزی نهایت تا 72 ساعت بعد به همان کارت مرجوع خواهد شد. لذا امکان خرید با وجه مذکور تا پیش از احراز کارت وجود ندارد.

 مدیریت حساب‌ها

مراحل فرایند ایجاد حساب از سوی شما به شرح ذیل است:

 1. وارد کردن مشخصات شامل نام، نام خانوادگی، شماره موبایل و کد ملی
 2. موافقت کاربر با تمامی مفاد موافقتنامه سایت هلو اکس
 3. تکمیل فرآیند ثبت نام
 4. تأیید مشخصات کاربر از سوی سایت

تایید نکردن حساب کاربری
برای استفاده از خدمات ما به یک حساب کاربری در سایت هلو اکس نیاز است و کاربر موظف است برای ایجاد و استفاده از حساب کاربری خود، اطلاعات صحیح را وارد کند، کاربر در این امر نباید از اطلاعات دیگران استفاده کرده یا قوانین و مقررات مربوطه را نقض نماید.
در موارد ذیل میتوانیم احساب کاربری ایجاد شده توسط کاربر را مردود اعلام کرده و نسبت به حذف حساب اقدام نماییم:

 1. تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه ی اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا کد ملی
 2. عدم وارد کردن اطلاعات لازم یا وارد کردن اطلاعات نادرست در زمان ایجاد حساب از سوی کاربر
 3. عدم رعایت سایر قوانین و مقررات از سوی شما یا انجام اقداماتی که برخلاف استاندارد های اعلامی توسط سایت هلو اکس است.

سایر موارد

 • حساب تنها باید توسط خود صاحب حساب کاربری مورد استفاده قرار گیرد. هر گونه تغییر در اطلاعات شما پس از ثبت نام باید بلافاصله در حساب کاربری شما ثبت و به روز شود و منتظر تایید سایت در اسرع وقت باشید.
 • در خصوص خسارات ناشی از عدم اصلاح اطلاعات یا صدمه ی ناشی از استفاده ی غیر مجاز از حساب توسط شخص دیگری که تلفن همراه شما را به سرقت برده است، مسئولیتی نخواهیم داشت.

 نحوه‌ی استفاده از خدمات

برای ارائه‌ی بهتر خدمات، ممکن است اعلامیه‌های مربوط به استفاده از خدمات، شامل انواع اطلاعات برای شما ارسال شود یا آن را مستقیماً به تلفن همراه شما ارسال نماییم.
در صورت وقوع خطای سیستمی در استفاده از خدمات از جمله برنامه‌ها، می‌توانیم اطلاعات نادرست ناشی از خطا را حذف و اطلاعات حقیقی را اعمال کنیم.
موارد مهم

 1. ممکن است در خصوص نقض مقررات از سوی شما به طور موقت یا دائمی، مانع استفاده ی شما از خدمات بشویم.
 2. در صورتی که کاربر اطلاعات ورود خود برای سامانه را از دست دهد، برای بازگرداندن اطلاعات به او، اطلاعاتی که بنا به صلاح دید ما است گرفته خواهد شد و در صورت تایید اطلاعات، به فرد دسترسی داده خواهد شد و در صورت احراز نشدن کامل هویت، دسترسی بازگردانده نخواهد شد.
 3. در صورت عدم ورود طولانی مدت برای استفاده از خدمات معین، ممکن است جهت امکان استفاده از خدمات، از شما اطلاعات دیگری مطالبه کنیم. به ویژه اگر برای ۶ ماه یا بیشتر از حساب خود استفاده نکرده باشید.

کاربر سایت هلو اکس می‌پذیرد که:

 1. منبع و مقصد کلیه‌ی ارز های دیجیتال در تراکنش‌های سایت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین‌المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند.
 2. مالک قانونی وجوه و حساب‌هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو، چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است.
 3. اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد، مگر اینکه با نامه‌ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس فتای جمهوری اسلامی ایران باشد.
 4. این حق برای هلو اکس محفوظ است که اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از پذیرش از کاربر بخواهد. در این حال تا احراز هویت به صورت کامل انجام نشده باشد، عضویت کاربر امکان نخواهد داشت.
 5. فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره تماس، کارت ملی با تصویر آن، کد ملی و اطلاعات بانکی وی میباشد. این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد.
  تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار هلو اکس خواهد بود و سایت هلو اکس میتواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند
 6. تراکنش هایی که توسط هلو اکس در خلال انجام سفارشات انجام میشود، غیر قابل بازگشت بوده و تابع قوانین سیستم ارز دیجیتال مربوط به تراکنش انجام شده هستند.
 7. در صورت واریز ارز تقلبی با اسم و نماد مشابه با ارز های موجود در سایت و با شماره قرارداد هوشمند متفاوت از سوی کاربر، به منظور فروش در سایت هلواکس، ارز واریز شده توسط کاربر ضبط شده، و ضمن قلمداد این کار به عنوان کلاهبرداری، از فرد متخاطی شکایت شده و به پلیس فتا معرفی میشود.
 8. اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است و هلو اکس هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمیپذیرد.
 9. هلو اکس صرفا مسئول جا به جایی مقدار مشخص شده در تراکنش (سفارش خرید و فروش) درخواستی از سوی کاربر است و هیچگونه مسئولیت دیگری ندارد.
 10. کارمزد خدمات هلو اکس ، همانطور که در بخش سفارش و تراکنش با نرخ مشخص نشان داده شده اند، دریافت میشود.
 11. هر گونه کارمزد، کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم بانکی جهت نقل و انتقال پول به کاربر اضافه نماید، بر عهده ی کاربر خواهد بود و هلو اکس مسئولیتی در قبال این گونه هزینه ها ندارد.
 12. هلو اکس هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات در سیستم ارز دیجیتال مربوطه یا بانک پذیرنده ندارد.
 13. حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مختص خودش است و مسئولیت استفاده ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده ی کاربر خواهد بود. همچنین مسئولیت کلیه ی تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده ی خود وی است.
 14. هر گونه پیامد های مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربران به عهده ی خود آنان خواهد بود و هلو اکس هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 15. جز در مورد انجام صحیح سفارش طبق قیمت مشخص و شفاف و کارمزد مشخص، طبق قرارداد فوق هیچ گونه ادعایی از سایت، مدیران، کارکنان و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.
 16. تمامی خدمات معاملاتی سایت هلو اکس نقش واسطه را میان کاربران بر عهده دارد و ارزش و یا باز پرداخت پول مجازی را به هیچ وجه تضمین نمی کنیم، همچنین مسئولیت منافع اقتصادی ناشی از معامله با واحد پول مجازی بر عهده‌ی کاربر خواهد بود.
 17. قیمت بازار پول مجازی که توسط ما بعضاً اعلام میشود ممکن است به طور موقت با قیمت واقعی همخوانی نداشته باشد که علت آن محدودیت های فنی از قبیل خطای سیستمی یا برنامه ایی عدم تقارن محیطی، محدودیت در مورد فضای ارتباطی در داخل و خارج است. البته تیم هلو اکس تمام تلاش خود را برای رفع این تفاوت در قیمت انجام میدهد.
 18. صحت اطلاعات شخصی کاربر را که نزد ماست تضمین نمی کنیم. به محض اطمینان از عدم صحت آن موظف به قطع استفاده ی کاربر مربوطه از خدمات معاملات هلو اکس خواهیم بود و اقدام متقابل را به انجام خواهیم رساند.
 19. در برابر خسارات ناشی از به سرقت رفتن حساب شما توسط شخص ثالث مسئولیتی نخواهیم داشت.
 20. حداقل حجم معاملات در هلو اکس 12 تتر است و پایین تر از آن، معامله ای ثبت نمیشود.
 21. اولین درخواست برداشت رمز ارز ۴۸ ساعت بعد از اولین خرید امکان پذیر خواهد بود. بدیهی است این محدودیت صرفا برای اولین درخواست اعمال میشود و بعد آز آن محدودیتی وجود نخواهد داشت.
 22. در صورت تعلیق حساب، تحقیقات اولیه در مورد حساب انجام داده و موظف خواهید بود که با ما همکاری کامل به عمل آورید.
 23. در صورت تعلیق حساب، نمیتوانید ریال را سپرده گذاری کرده یا درخواست واریز دهید و نمیتوانید از کیف پول خود استفاده کنید.
 24. وجه ریالی را با توجه به میزان پول نقد در کیف پول ریالی حساب خود دریافت خواهید کرد.
 25. همواره میتوانید پول نقد معادل ریال خود را که در کیف پول حساب شماست، دریافت کنید. که تعیین آن به ما بستگی خواهد داشت. البته تعهدی به پرداخت سود مربوط برای ریال موجود در کیف الکترونیکی ریال شما نخواهیم داشت.

می‌توانیم مبادله ریال را در شرایط ذیل ممنوع کرده و البته ممنوعیت و علت آن را به شما اعلام خواهیم کرد.

 1. چنانچه درخواست کتبی از محاکم و نهاد های دولتی در این خصوص ارائه شود.
 2. در صورتی که مبلغ مبادله بسیار زیاد باشد.
 3. در صورتی که کاربر مرتکب جرم شده یا مظنون به تملک هر گونه منفعت از محل ارتکاب جرم باشد.
 4. در سایر موارد چنانچه محدود کردن استفاده از خدمات پرداخت بر اساس سیاست عملیاتی ما ضروری تشخیص داده شود.

سایر موارد

 1. در حدود قانون هیچگونه تعهد یا ضمانتی برای اموری خاص، مسکوت مانده در این موافقتنامه از حیث ارائه ی خدمات بر عهده نمی گیریم. علاوه بر این، در خصوص محصولات یا ارزش واحد پول مجازی که خود آن را صادر نکرده یا واگذار ننموده و همچنین پرداخت آن را ضمانت ننموده ایم، هیچ گونه تعهدی نخواهیم داشت.
 2. در صورتی که خدمات در اثر اقدام شما دچار مشکل شود.
 3. خسارات ناشی از فرایند ورود به خدمات و استفاده از آن
 4. خسارات ناشی از دسترسی غیر قانونی شخص ثالث به سرور و استفاده غیر قانونی از آن
 5. ضرر های ناشی از انتقال و انتشار بد افزارها از سوی شخص ثالث
 6. ضرر های ناشی از استفاده شخص ثالث از خدمات، خساراتی ناشی از دور زدن، حذف یا نابودی اطلاعات ارسال شده.
 7. ضرر های ناشی از قصور در خدمات ارتباطاتی توسط بستر ارائه خدمات. به ویژه مواردی که ارائه دهنده خدمات ارتباطاتی در صورت وجود رابطه حقوقی فی ما بین ما و کاربران موجب ناتوانی ما در ارائه ی خدمات شود و غیر قابل کنترل باشد.
 8. ضرر های ناشی از موارد قهریه از قبیل جنگ، آتش سوزی، زلزله و سایر بلایای طبیعی و موارد اضطراری ملی ضرر های ناشی از ویژگی های خاص پول مجازی. به ویژه مواردی که موجب نقص یا محدودیت فنی در سیستم مدیریت و در ارائه ی خدمات از سوی ما میشود.
 9. در صورتی که سرور ها برای ارائه ی خدمات قطع شود یا از دسترس خارج شوند.
 10. سایر خسارات ناشی از دلایلی که ناشی از اعمال یا عمل ما نباشد.
 11. ارائه ی خدمات را میتوانیم متوقف کرده یا تمامی یا بخشی از این موافقتنامه را فسخ نماییم، چنانچه اطلاعات ارائه شده از سوی شما با واقعیت همخوانی نداشته باشد. در صورتی که خسارتی متوجه ما شود، میتوانیم خسارت مذکور را از حساب شما برداشت کنیم.
 12. در صورتی که باعث خسارات فوق الذکر از ما مطالبه ی خسارت نمایید، میتوانیم از طریق پول مجازی در واحد ریال در کیف الکترونیکی شما که تعلق آن به شما مورد تأیید است، ولو با آن موافق نباشید منظور نماییم.
 13. در صورت ورود خسارت به ما که ناشی از فعالیت های غیر قانونی است. میتوانیم از حق مطالبه ی خسارت علیه شما به موجب قانون استفاده کنیم. لذا لازم است از خدمات در چارچوب قوانین و مقررات استفاده نمایید.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مریم سامعی گفت:

  من یک ماه هست که با این صرافی کار میکنم
  کارمزدهاشون واقعا منصفانه س
  واریز و برداشت و خرید و فروش هم خیلی سریع هستش و توی این مدت هیچ وقت قطع نشده

 2. جواد مهرابی گفت:

  صرافی خوبیه
  من داراییم رو بردم اینجا و خیلی راحت میتونید کار کنید باهاش و اصلا پیچیدگی نداره