0

دانلود آلبوم کتاب چهارم – ردیف دوره متوسطه تار و سه تار از هوشنگ ظریف

آلبوم کتاب چهارم - ردیف دوره متوسطه تار و سه تار از هوشنگ ظریف

آلبوم کتاب چهارم – ردیف دوره متوسطه تار و سه تار اثری است از هوشنگ ظریف که به صورت رسمی در آذر ۱۳۹۱ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی کتاب چهارم – ردیف دوره متوسطه تار و سه تار بر اساس ردیف موسی معروفی اثری از هوشنگ ظریف است. این آلبوم، شامل دو سی‌دی و ۹۵ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت هر یک از لوح‌های این آلبوم، ۷۲,۰۰۰ تومان است.

بررسی آلبوم کتاب چهارم – ردیف دوره متوسطه تار و سه تار

کتاب چهارم – ردیف دوره متوسطه تار و سه تار نام اثری است که توسط هوشنگ ظریف منتشر شده است. این آلبوم که شامل دو سی‌دی و ۹۵ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

این اثر اجرای کتاب چهارم هنرستان است که با نظارت استاد هوشنگ ظریف و اجرای سه‌تار علیرضا ایلچی ضبط شده است. درباره‌ این اثر، به قلم هوشنگ ظریف می‌خوانیم:

“مجموعه‌ حاضر در حقیقت ادامه‌ کار استاد معروفی است [پس از کتاب سوم، شامل شور و متعلقات آن] برای دیگر دستگاه‌های موسیقی با اهداف آموزشی در نظر گرفته  شده است. این اجرا با هدف در دسترس قرار دادن نمونه‌ای شنیداری از این کتاب صورت گرفته است و شنیدن آن به هنرجویانی که دوره‌های قبلی کتاب‌های هنرستان را فرا گرفته‌اند و اکنون می‌خواهند با دستگاه‌های دیگر آشنایی پیدا کنند کمک خواهد کرد.”

علیرضا ایلچی هنرآموخته نزد استادان فرخ مظهری، محمدرضا ابراهیمی، هوشنگ ظریف، عطاالله جنگوک، ارشد تهماسبی، داریوش پیرنیاکان، مجید کیانی و محمدرضا لطفی است. او مدرس هنرستان موسیقی پسران تهران و مرکز علمی کاربردی موسیقی است و معاونت آموزشی و تخصصی هنرستان موسیقی پسران را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *