0

دانلود آلبوم تصنیف های جواد بدیع زاده

تصنیف های جواد بدیع زاده
بازدید 503

آلبوم تصنیف های جواد بدیع زاده اثری است از جواد بدیع زاده که به صورت رسمی در سال‌‎های ۱۳۸۱ و ۱۳۸۷ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی تصنیف های جواد بدیع زاده اثری از جواد بدیع زاده است. این آلبوم دارای دو بخش و هر بخش شامل شامل ۱۱ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت هر یک از دو بخش این آلبوم، ۷۲,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم تصنیف های جواد بدیع زاده ۱

تصنیف‌های جواد بدیع زاده ۱ نام اثری است که توسط جواد بدیع زاده منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۱ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

جواد بدیع زاده از خواننده‌های دهه‌های ۱۰ و ۲۰ است و نخستین صفحه او با عنوان «جلوه گل» روانه ی بازار شد که عبدالحسین شهنازی آهنگساز و نوازنده تار آن بود. او علاوه‌بر تصنیف‌های جدی مانند خزان عشق، داد دل، هدیه‌ خاک به تشویق اسماعیل مهرتاش به ساخت و ضبط تصنیف‌های هزل و فکاهی نیز روی آورد و در مقام بزرگ‌ترین هزلیه خوان تاریخ موسیقی ایران، تصنیف‌های به یادماندنی فراوانی مانند یکی یه پول خروس، ماشین مشدی ممدلی، زال زالک و غیره خوانده است که شعرهای فکاهی آن‌ها را طنزسرایان یومیه امید سروده بودند.

#نام آهنگ
۱خزان عشق
۲مرغ بی‌آشیان
۳تصنیف دشتی
۴مرغ بی بال و پر
۵ماه تابان
۶جلوه‌ گل
۷خنده بی‌جا
۸سوز عاشق
۹پرده‌گر
۱۰دشتی ضربی
۱۱یکی یه پول خروس!
تصنیف های جواد بدیع زاده

آهنگ های آلبوم تصنیف های جواد بدیع زاده ۲

تصنیف‌های جواد بدیع زاده ۲ نام اثری است که توسط جواد بدیع زاده منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۱ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

به دنبال مجموعه‌ اول تصنیف‌های جواد بدیع زاده، مجموعه‌ حاضر برخی تصنیف‌هایی را که وی در سفرهای سوریه، برلین و بمبئی ضبط کرده بود را گِردهم می‌آورد. صدای بدیع زاده را نوازندگانی مثل ابوالحسن صبا، مرتضی محجوبی، مهدی خالدی، یوسف کاموسی و فرهاد معتمد همراهی می‌کنند. متن دفترچه‌ سی‌دی، نوشته‌ ساسان فاطمی، به معرفی سبک بدیع زاده و توضیح درباره‌ تصانیف می‌پردازد.

#نام آهنگ
۱نواهای ساز (ویلن: خالدی، تار: کاموسی)
۲خیلی قشنگه (ویلن: صبا، پیانو: معتمد)
۳نقش حقیقت (ویلن: صبا، پیانو: محجوبی)
۴نوای رامشگر (ویلن: خالدی، تار: کاموسی)
۵شوفر (ویلن: صبا، پیانو: معتمد)
۶ساقیا بده (ویلن: خالدی، تار: کاموسی)
۷یار نازنین (ویلن: خالدی، تار: کاموسی)
۸زال‌زالک (ویلن: صبا، پیانو: معتمد)
۹نوید دلشادی (ویلن: خالدی، تار: کاموسی)
۱۰فر فروردین (ویلن: خالدی، تار: کاموسی)
۱۱ماشین مشدی ممدلی (ارکستر آلمانی)
  • ویلن: ابوالحسن صبا، مهدی خالدی
  • پیانو: مرتضی محجوبی، فرهاد معتمد
  • تار: یوسف کاموسی
تصنیف های جواد بدیع زاده
تصنیف های جواد بدیع زاده

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *