0

معرفی برند کاراجا karaca.com؛ سفارش از karaca ترکیه

خرید آنلاین از برند کاراجا ترکیه karaca.com

برند لوازم خانگی کاراجا karaca.com یکی از قدیمی‌ترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه می‌باشد که از سال 1973 فعالیت خود را در ترکیه آغاز کرد. کاراجا در اولین گام با تولید بشقاب و پیاله‌های زیبا وارد بازار رقابت شد و خیلی زود برای خود جایگاهی دست و پا کرد. karaca درست دو سال بعد اولین خط تولید خود  را در در شهر ازمیر راه اندازی کرد و توانست در همان سال مدال کیفیت برتر و خدمات مشتری محور  را از آن خود کند. برندهای زیر مجموعه کاراجا شامل emsan ,jumbo و weimar می‌باشند.

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

داستان کاراجا در سال ۱۹۷۳ با یک پدر که شجاعت ، امید و هیجان خود  را با پسرانش به اشتراک می‌گذارد  آغاز می‌شوند. کاراجا تصمیم گرفت این داستان  را به همه بگوید. هر چه بیشتر این داستان  را به جلو می‌برد بشقاب‌های روی میزش بیشتر می‌شدند.

آنهایی که داستان را گوش می‌دادند  یک بشقاب  را به میز خود اضافه می‌کردند. کاراجا هرگز از دعوت کردن همه به خانه‌اش و خانواده‌اش دست نکشید. داستان او که با هیجان در یک خانواده آغاز شده بود به خانواده‌های دیگر نیز گسترش یافت. این اتفاق افتاد چون وی همواره اعتقاد داشت که احساساتی وجود دارد که نه فقط با افراد نزدیک بلکه با افراد دور نیز می‌شود آن را به اشتراک گذاشت.

وی همچنان داستان خو د را تعریف می‌کند تا همه بتوانند لذت اشتراک را تجربه کنند. آنها همچنان لذت را با شما به اشتراک می‌گذارد و طرح‌هایی را طراحی می‌کند تا خوشبختی را تقویت کنند. کاراجا به عنوان یک برند طراحی پیشگام همواره به جلو حرکت می‌کند و مسئولیت خود را به عنوان یک برند طراحی و نوآورانه به خوبی انجام میدهد.

karaca تمایز خود را با طراحی آنچه که هیچ کس دیگری نمی‌توانست تصور کند، نشان می‌دهد. با اعتقاد به بی‌انتهایی موفقیت آنها مرزها را به چالش می‌کشد. karaca همواره هیجان به اشتراک گذاشتن آنچه که ارزشمندترین است را در خود حمل می‌کند.

بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *