0

دانلود آلبوم نخستین دیدار بامدادی از کیهان کلهر و پژمان حدادی

آلبوم نخستین دیدار بامدادی از کیهان کلهر و پژمان حدادی

آلبوم نخستین دیدار بامدادی اثری است بی کلام حاصل دونوازی کیهان کلهر نوازنده کمانچه و پژمان حدادی نوازنده تنبک که به صورت رسمی در مهر ۱۳۹۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی نخستین دیدار بامدادی توسط کیهان کلهر و پژمان حدادی منتشر شد. این آلبوم در سبک کلاسیک ایرانی ساخته شده است. قیمت این آلبوم، ۴۶,۰۰۰ تومان است.

آلبومی از همنوازی کمانچه و تنبک در دستگاه چهارگاه است. این آلبوم سه قطعه دارد و توسط آوای دوست منتشر شده است. قطعات آن «سوار در صبح»، «بداهه نوازی بر اساس گوشه های درآمد، نغمه، زنگ شتر، زابل، مخالف، منصوری» و «نخستین دیدار بامدادی» نام دارند.

کیهان کلهر که از او به عنوان یکی از چیره‌دست‌ترین نوازنده کمانچه در جهان و جهانی‌ترین موزیسین ایرانی یاد می‌شود، در این آلبوم به بداهه نوازی کمانچه پرداخته و پژمان حدادی هم به صورت بداهه او را همراهی کرده است. این دو هنرمند پیشتر در آلبوم در آینه آسمان نیز با هم همکاری داشته‌اند.

آهنگ های آلبوم نخستین دیدار بامدادی

نخستین دیدار بامدادی اثری است که توسط کیهان کلهر (کمانچه) و پژمان حدادی (تنبک) منتشر شده است. این آلبوم شامل ۳ عدد قطعه موسیقی است که در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی ساخته شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱سوار در صبح۱۰:۵۱
۲بداهه نوازی بر اساس گوشه های درآمد، نغمه، زنگ شتر، زابل، مخالف، منصوری۲۲:۳۹
۳نخستین دیدار بامدادی۱۲:۰۲
آلبوم نخستین دیدار بامدادی از کیهان کلهر و پژمان حدادی
آلبوم نخستین دیدار بامدادی از کیهان کلهر و پژمان حدادی
کیهان کلهر
آلبوم نخستین دیدار بامدادی از کیهان کلهر و پژمان حدادی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *