0

دانلود آلبوم تنهایی از کیوان کیارس

آلبوم تنهایی از کیوان کیارس

آلبوم تنهایی اثری است بی کلام از کیوان کیارس که به‌ صورت رسمی در خرداد ۱۳۹۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی تنهایی اثری از کیوان کیارس است. این آلبوم، شامل ۱۲ قطعه موسیقی در سبک جز بلوز را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

آلبوم تنهایی اولین آلبوم مستقل کیوان کیارس با نگاهی به موسیقی «جیپسی جز» است. تمامی قطعات این آلبوم با گیتار گودین اجرا و رکورد شده است.

کیوان کیارس از سال ۱۳۷۷ به شکل خودآموز به سبک جیپسی جز روی آورده و چندین اجرا در فرهنگسراهای تهران داشته است. او در کارنامه خود ساخت بیش از شصت موسیقی متن برای فیلم و سریال و همچنین قطعات باکلام برای خوانندگان مطرح را دارد. مجموعه حاضر شامل دوازده آهنگ بی‌کلام است که ساخت ملودی و ریتم و نوازندگی متبحرانه گیتار بر عهده کیوان کیارس بوده و در برخی از قطعات بردیا کیارس نیز با نوازندگی ویولن او را همراهی کرده است.

آهنگ های آلبوم تنهایی

تنهایی نام اثری است که توسط کیوان کیارس منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۲ عدد قطعه موسیقی است در سبک جز بلوز منتشر شده است. این آلبوم توسط شرکت فرهنگی هنری آوای حنانه منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱For Me
۲Spring
۳Breath
۴Besame Mucho
۵Loneliness
۶Valse a Rosenthal
۷Summer
۸For Kimia
۹Smile
۱۰La Gitan
۱۱Moonlight
۱۲Autumn Rain
آلبوم تنهایی از کیوان کیارس
آلبوم تنهایی از کیوان کیارس
آلبوم تنهایی از کیوان کیارس
  • گیتار ملودی و ریتم: کیوان کیارس
  • ویولن: بردیا کیارس
  • میکس و مستر: حمیدرضا آداب

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *