0

دانلود آلبوم مهراب از رامین ترکیان و خسرو انصاری

آلبوم مهراب از رامین ترکیان و خسرو انصاری

آلبوم مهراب اثری است با آهنگسازی رامین ترکیان و خوانندگی خسرو انصاری که به صورت رسمی در اردیبهشت ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی مهراب اثری از رامین ترکیان و خسرو انصاری است. این آلبوم شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

مهراب (Mehraab) نام نخستین آلبوم مستقل آهنگ‌سازی لوگا رامین ترکیان (Loga Ramin Torkina) با آواز خسرو انصاری است که در می سال ۲۰۱۱ در ۸ قطعه و به مدت ۳۹ دقیقه و ۳ ثانیه منتشر شده است.

آلبوم مهراب سراسر موسیقی تلفیقی است و ظاهراً نام آلبوم وام‌دار اشعار عرفانی مورد استفاده در آن است. اشعار آلبوم از سروده‌های صائب تبریزی، فخرالدین عراقی، ابوسعید ابوالخیر، خواجوی کرمانی و اوحدی مراغه‌ای انتخاب شده‌اند.

پیش از این آلبوم، لوگا رامین ترکیان با گروه‌های نیاز و Axiom of Choice همکاری داشته است. فعالیت‌های سینمایی لوگا رامین ترکیان نیز شامل فیلم‌های The Chosen One و Plastic Flowers Never Die و Crossing Over و America So Beautiful می‌شود.

آهنگ های آلبوم مهراب

مهراب نام اثری است که توسط رامین ترکیان و خسرو انصاری منتشر شده است. این آلبوم شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است که در سبک تلفیقی منتشر شده است.

#نام آهنگنام شاعر
۱گون
۲از پردهفخرالدین عراقی
۳گلزار عاشقصائب تبریزی
۴چشم جادو
۵محراببی کلام
۶پروابی کلام
۷سوز دلاوحدی مراغه ای
۸آواز
آلبوم مهراب از رامین ترکیان و خسرو انصاری
آلبوم مهراب از رامین ترکیان و خسرو انصاری
بیوگرافی خسرو انصاری
بیوگرافی رامین ترکیان

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *