0

معرفی ارز دیجیتال کک KOK

ارز دیجیتال KOK

بنیاد کک KOK شرکتی است که قصد دارد با ادغام صنعت محتوا و فناوری بلاکچین در جهان، مدل تجاری موجود را با مأموریت “سنگ بنای فرصت و دانش” ابداع کند. KOK قصد دارد سیستم‌های تحریف شده صنعت محتوای رسانه‌های دیجیتال سنتی را بهبود بخشد و بستری با محتوای لذت بخش‌تر و متمایزتر ایجاد کند که در آن صنعت رسانه می‌تواند هم در جنبه‌های کیفی و هم کمی توسعه یابد.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

شناسنامه ارز دیجیتال KOK

نامکک، KOK
اختصارKOK
وب سایتhttp://kok-chain.io/
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده
توییتر@KOKFOUNDATION
تعداد کل توکن‌ها5,000,000,000
حجم بازار$274,185,686

هدف

از آنجا که سیستم عامل‌های محتوا جهانی مانند Google ، Apple و Netflix بر پخش محتوا غالب هستند، مشکلاتی مانند یکنواختی محتوا، افت کیفیت محتوا به دلیل هزینه‌های بالا و نابرابری فرصت‌ها در حال رخ دادن است. علاوه بر این، فقدان سیستم پرداخت استاندارد برای همه کشورها و مشکل در اختیار داشتن محتوای دیجیتالی مانع از ورود ارائه دهندگان محتوا به بازار می‌شود و مانع بزرگی برای گسترش بازار ایجاد می‌کند. از این رو، هدف KOK PROJECT حل مسائل بازار محتوای دیجیتالی و رشد صنعت از طریق فناوری بلاکچین است.

کیف پول‌های ارز دیجیتال KOK

قیمت ارز دیجیتال KOK

قیمت KOK در زمان نگارش این مقاله 2.55 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 6.586.131 دلار آمریکا است. KOK در 24 ساعت گذشته 4.57٪ افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 252 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 107،333،422 سکه KOK است، اما حداکثر عرضه در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های ارز دیجیتال KOK

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن KOK معامله می‌شود، صرافی کوکوین KuCoin با سهم %81.28 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *