0

معرفی ارز دیجیتال ال‌سی‌ایکس LCX

معرفی ارز دیجیتال ال‌سی‌ایکس LCX

ارز دیجیتال ال‌سی‌ایکس LCX بازارهای سرمایه نوآور، راه حل‌هایی برای دارایی‌های دیجیتالی سازگار و توکن‌های امنیتی می‌باشد. LCX یک پلتفرم امن و سازگار برای خرید، فروش، انتقال و ذخیره ارز دیجیتال است. LCX، صرافی دارایی‌های رمزنگاری لیختن اشتاین، در سال 2018 با دفتر مرکزی در وادوز (لیختن اشتاین) و دفاتر آن در کریپتو-ولی زوگ (سوئیس)، دهلی نو (هند) و شیکاگو (ایالات متحده آمریکا) تأسیس شد.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان و پر ریسک است. قبل از ورود به این بازار خوب بررسی و تحقیق کنید.

LCX ثبت نام مرتبط با رمزنگاری را توسط سازمان بازار مالی لیختن اشتاین به دست آورده است، مطابق با قوانین جدید بلاکچین عمل می‌کند و مجموعه‌ای جامع از انطباق رمزارز را معرفی کرده است. LCX AG، نهاد حقوقی پشت LCX.com، دارای سرمایه ثبت شده 1 میلیون CHF است.

LCX یکی از اعضای مفتخر مرکز انجمن جهانی اقتصاد برای انقلاب صنعتی چهارم است و توسط موسسه تحقیقات بلاکچین کانادا به عنوان پیشگام بلاکچین معرفی شده است. هیئت مشاوره LCX شامل رهبر فکری برجسته دان تاپسکات (نویسنده انقلاب بلاکچین)، جیمی ولز (بنیانگذار ویکی پدیا)، یات سیو (رئیس شرکت Animoca Brands) و … است. علاوه بر صرافی LCX، LCX.com یک پروتکل لایه دوم DeFi راه‌اندازی کرده است که امکان سفارش‌های محدود را در Uniswap (LCX DeFi Terminal)، یک پایانه تجاری پیشرفته برای همه صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال (LCX Terminal)، اوراکل‌های قیمت تنظیم‌شده و قیمت‌های مرجع ارزهای دیجیتال، فراهم کرده است.

توکن LCX یک توکن مبتنی بر مبادله است که به همه کاربران کاهش تا 50 درصد کارمزد معاملاتی در صرافی دارایی‌های دیجیتال سازگار با LCX و مزایای بسیاری را اعطا می‌کند.

شناسنامه توکن ال‌سی‌ایکس

نامال‌سی‌ایکس، LCX
اختصارLCX
آدرس سایتlcx.com
تعداد کل توکن‌ها950,000,000
رتبه280
حجم بازار219 میلیون دلار
قراردادمشاهده
استانداردERC20
توییترlcx
تلگرامJoinLCX

کیف پول‌های توکن ال‌سی‌ایکس

توکن ال‌سی‌ایکس را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن ال‌سی‌ایکس

توکن ال‌سی‌ایکس در زمان نگارش این مقاله حدود 219 میلیون دلار و در رتبه 280 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن ال‌سی‌ایکس

توکن ال‌سی‌ایکس را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

  • صرافی لیکوئید
  • صرافی کوین بیس
  • صرافی یونی سواپ

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *