0

شبکه لژیون (LGX)؛ ظهور برنامه فوق العاده بلاکچین

در حال حاضر بیش از هزار پروژه بلاکچین وجود دارد و هر کدام با مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و عملکردهای منحصر به فرد طراحی شده اند تا کاربران بتوانند از آنها استفاده کنند. با این حال، با پروژه‌های بسیار، استفاده از چندین شبکه برای کاربران عادی شده است. در حالی که استفاده از بسیاری از شبکه‌ها رایج است، می‌تواند سنگین و وقت‌گیر باشد. برنامه‌های فوق‌العاده در حال تغییر زمین بازی به عنوان یک پلتفرم ساده و در عین حال قوی برای همه نیازها هستند. یکی از هیجان انگیزترین برنامه‌های فوق العاده که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد، Legion Network است.

شبکه لژیون چیست؟

Legion Network یک برنامه فوق‌العاده است که یک تجربه کاربری همه در یک را با مجموعه‌ای قوی از ویژگی‌های آسان برای استفاده فراهم می‌کند. از لحاظ رابط کاربری ساده و همچنین دسترسی و کارایی آن متمایز است.

Legion Network به طور خاص برای ساده کردن تجربه کاربری طراحی شده است. از ویژگی‌های آن می‌توان به لان‌پد، گزینه‌های آموزشی، جوایز، کیف پول، بازی و موارد دیگر اشاره کرد. توکن ابزار این اکوسیستم سوپر بلاکچین، LGX، نقشی کلیدی در عملکرد و دسترسی کاربر به این ویژگی‌ها ایفا می‌کند. علاوه بر این، شبکه Legion از یک جامعه فعال و درگیر از طریق ایجاد پروفایل‌های کاربری شخصی‌سازی شده پشتیبانی می‌کند، که به صورت گیمی‌سازی شده و نشان‌های کسب‌شده، آمار شخصی و پیشرفت به سمت اهداف را نمایش می‌دهند.

تاریخچه شبکه لژیون

مفهوم شبکه لژیون در نیمه اول سال 2021 رسمیت یافت و به سرعت توسط یک تیم تحقیق و توسعه تشکیل شد. در سه ماهه اول سال 2022، شبکه Legion بودجه قابل توجهی دریافت کرده بود و برنامه خود را راه اندازی کرد. در اولین کنگره جهانی بلاکچین در سال 2021 که در دبی برگزار شد، از بین 50 شرکت کننده رتبه اول را کسب کرد. در سه ماهه دوم سال 2022، توکن اصلی آن، LGX، راه اندازی شد و بیش از چهار میلیون بار دانلود شد. تا پایان سال 2022، شبکه لژیون بلومون را راه اندازی کرد و میزبان رویدادهای متاورس ویژه بود. کار بر روی ویژگی های اضافی شبکه Legion امروز ادامه دارد.  

هدف شبکه Legion برای دستیابی به چه چیزی است؟

Legion Network به طور خاص به عنوان یک برنامه فوق العاده با رابط کاربری ساده و ویژگی های قوی ایجاد شده است. هدف آن ساده‌سازی و بهبود تجربیات کلی بلاک‌چین برای کاربران با استفاده از یک پلت‌فرم همه‌جانبه، ترکیب ویژگی‌هایی مانند مکانیزم پاداش ارجاع و استیکینگ، با سایر ویژگی‌های بازی، راه‌اندازی پروژه‌های جدید، آموزش و غیره است. با ادامه توسعه ویژگی‌های آینده، Legion Network تلاش می‌کند تا تجربه کاربر را بیشتر کند و وضعیت خود را به عنوان یک برنامه برتر برتر حفظ کند.

چگونه کار می‌کند؟

به عنوان یک برنامه فوق العاده، شبکه Legion با ویژگی‌های متعدد برای یک تجربه کامل بلاکچین طراحی شده است. با استفاده از برنامه‌های آموزشی، بازی، بازی‌سازی و موارد دیگر از طریق یک رابط، کاربران می‌توانند از اتلاف زمان و سردرگمی مرتبط با استفاده از شبکه‌های متعدد برای عملکردهای مختلف جلوگیری کنند.

ویژگی‌های شبکه Legion

به عنوان یک اکوسیستم سوپر بلاک چین، شبکه لژیون با طیف کاملی از ویژگی های هیجان انگیز و آسان برای استفاده طراحی شده است. در مجموع، این ویژگی‌ها یک تجربه برنامه همه‌جانبه ایجاد می‌کنند و در عین حال حس عمیقی از جامعه و تعامل را از طریق پروفایل‌های شخصی‌سازی شده Legion تقویت می‌کنند. برای دسترسی به ویژگی‌های زیر، کاربران باید ابتدا برنامه فوق‌العاده Legion Network را در فروشگاه App Apple یا Google Play Store دانلود کنند.

کیف پول لژیون

کیف پول Legion غیرقانونی است، به این معنی که کاربر کنترل کلیدهای خود را برای امنیت بهینه نگه می‌دارد. این یک کیف پول کاربرپسند است که از بیش از 15000 دارایی دیجیتال در بیش از چندین بلاکچین پشتیبانی می‌کند و با یک DEX برای ابزار بهینه سازی یکپارچه شده است. همچنین از NFTها با ویژگی‌های نمایشگر و ذخیره سازی پشتیبانی می‌کند.      

Legion Arcadia (بازی برای کسب درآمد)

Arcadia ویژگی بازی در شبکه Legion است. این دارای یک مدل بازی برای کسب درآمد است که حتی برای بازیکنان معمولی نیز مفید است. بازی های متعددی که هم ساده و هم جذاب طراحی شده اند در دسترس هستند. بسیاری از ژانرهای بازی نشان داده شده‌اند که جوایز دستاورد، تابلوهای امتیازات و سایر ویژگی‌ها را برای ترویج بازی رقابتی ارائه می‌دهند.  

توانمندسازی (تماشا به کسب درآمد)

Legion Network یادگیری را از طریق Empower Academy خود تقویت می کند. کاربران می‌توانند به ماژول‌ها و آموزش‌های تعاملی دسترسی داشته باشند و حتی می‌توانند دوره‌ها را تکمیل کنند. موضوعات تحت پوشش مهارت‌ها و دانش بلاک چین و کریپتو را افزایش می دهند. از طریق دوره‌های توسعه حرفه‌ای مستمر (CPD)، کاربران می‌توانند گواهی‌هایی را که در سراسر صنعت بلاکچین شناخته شده است، دریافت کنند. 

لژیون لانچ پد

شبکه Legion خلاقیت و نوآوری را در میان اعضای جامعه خود از طریق Launchpad خود پرورش می دهد ، که با عملکردهای تعامل و سرمایه گذاری برای بهینه سازی موفقیت پروژه های جدید ادغام شده است. کاربران می‌توانند از مزیت‌های پخش زنده، گزارش‌های تحلیل و داشبورد، به همراه تخصیص تضمینی (با قرار دادن LGX خود) و خرید بسته‌های تخصیص استفاده کنند. 

جوایز انجمن

Legion Rewards بخش منحصر به فردی از پلتفرم شبکه Legion است که مشارکت را تشویق می‌کند و به آن پاداش می‌دهد. به طور خاص، کاربران با مشارکت به روش‌های مختلف از جمله تماشای تبلیغات، ورود منظم و غیره، پیچ‌ها را دریافت می‌کنند. پیچ‌ها را می‌توان در فروشگاه بولت‌ها بازخرید کرد، و آنها راه آسانی برای افزایش نوردهی به مشاغل ارائه می‌دهند. ویژگی Rewards همچنین با افزایش شهرت و دیده شدن شبکه Legion باعث رشد جامعه می شود.  

فروشگاه پیچ و مهره

پیچ و مهره ها را می‌توان به روش های مختلفی در سراسر اکوسیستم شبکه لژیون به دست آورد. برای دسترسی انحصاری به محتوای ممتاز و ویژگی‌های ویژه شبکه، می‌توان این امتیازها را در فروشگاه بولتز بازخرید کرد. پیچ‌ها همچنین می‌توانند برای نمایش استراتژیک‌تر پروژه‌ها در Legion Launchpad استفاده شوند. کاربران حتی می توانند از Bolts برای خرید بلیط قرعه کشی استفاده کنند. برندگان قرعه کشی با جوایز هیجان انگیزی که مرتباً به روز می شوند، پاداش می گیرند. همچنین آیتم‌های درون‌برنامه‌ای مختلفی برای خرید از طریق فروشگاه Bolts وجود دارد، از جمله دسترسی به مسابقات، پاس‌های برتر و موارد دیگر.

قرعه کشی

در حالی که کاربران می‌توانند در بازی خرید کنند، به ویژگی‌های ویژه دسترسی داشته باشند و از سایر ویژگی‌ها با Bolts خود بهره ببرند، می‌توانند بلیت‌های قرعه‌کشی نیز خریداری کنند. قرعه کشی‌ها به طور منظم برگزار می شود و معمولاً برای یک ورودی کوچک جوایز بزرگی ارائه می شود. به‌جای تعیین تاریخ قرعه‌کشی، قرعه‌کشی‌ها بر اساس تعداد مشخصی از ورودی‌ها است. این اجازه می دهد تا با افزایش گلدان جایزه، هیجان ایجاد شود.  

جعبه های رمز و راز

جعبه‌های اسرارآمیز را می‌توان با استفاده از بولت‌ها خریداری کرد، و همچنین ممکن است هر از چندگاهی به سهامداران و اعضای ممتاز داده شود. این جعبه‌ها دارای پاداش‌های تصادفی هستند که ممکن است شامل عضویت ممتاز، پیچ‌های بیشتر، NFT و سایر جوایز باشد. از طریق فروشگاه Bolts، کاربران می توانند Mystery Box خاص مورد علاقه خود را انتخاب کنند. پس از خرید، جایزه Mystery Box می تواند باز شود و مطالبه شود.  

سیستم ارجاعات

جامعه شبکه لژیون رشد قابل توجهی را در تعداد و قدرت تا حدی از طریق سیستم ارجاع خود تجربه کرده است . کاربران تشویق می شوند تا دوستان و اعضای خانواده را از طریق مکانیزم پاداش معرفی کنند و سیستم ارجاع به طور مداوم رشد جامعه را با پیوستن و استفاده بیشتر اعضای پلت فرم تقویت می کند. 

بلومون

Bluemoon هم متاورس شبکه لژیون است و هم یک بازار مشترک NFT. با ایجاد یک تجربه همه جانبه برای NFT هایشان به سازندگان و کسب و کارها خدمت می کند. این بازار مشترک NFT از تجارت پشتیبانی می کند و ابزارهای بیشتری را نسبت به سایر بازارهای NFT تأسیس شده ارائه می دهد.

نقشه راه شبکه لژیون

تحقیق و توسعه برای شبکه Legion در سه ماهه دوم 2021 آغاز شد. توسعه برنامه‌هایی مانند Empower Academy، Legion Wallet و موارد دیگر تا پایان سال 2021 ادامه یافت. در سال 2022، شبکه Legion از سرمایه اولیه و خصوصی و همچنین راه‌اندازی خصوصی و عمومی برنامه بهره برد. توکن LGX نیز در سال 2022 عرضه شد. 

تا به امروز، بیش از 140000 دارنده توکن منحصر به فرد وجود دارد و این برنامه بیش از چهار میلیون بار دانلود شده است. تاکنون، بسیاری از سرمایه گذاران خطرپذیر، رهبران صنعت بلاک چین و کارشناسان فناوری به طور فعال از توسعه شبکه Legion حمایت کرده اند. به‌منظور آینده، Legion Network بازی‌های بیشتری را در Arcadia اضافه می‌کند، بر بازاریابی تمرکز می‌کند، فیات را در Bluemoon ادغام می‌کند و ابتکارات دیگری را انجام می‌دهد.

LGX Tokenomics

توکن شبکه Legion، LGX، یک توکن کاربردی است که از عملکرد اکوسیستم پشتیبانی می کند و در عین حال تجربه کاربری بهتری را نیز تسهیل می کند. LGX برای دسترسی به منابع آموزشی پلتفرم، شرکت و ایجاد بازی‌ها در Arcadia، فهرست کردن پروژه‌ها در Legion Launchpad، کسب جوایز، خریدهای درون‌برنامه‌ای و شرکت در متاورس Bluemoon مورد نیاز است.     

برگزاری LGX به کاربران حق رای می دهد تا به توسعه آینده شبکه Legion کمک کند. LGX یک توکن کاهش‌دهنده تورم است، با سوخت‌های دوره‌ای و بازخرید بر عرضه در گردش تأثیر می‌گذارد. رویدادهای سوختگی هر سه ماه یکبار برگزار می شود.   

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *