0

معرفی ارز دیجیتال لوکس‌رِیر LooksRare

ارز دیجیتال لوکس‌ریر Looksrare

ارز دیجیتال لوکس‌رِیر LOOKS توکنی است که پلتفرم LooksRare را تقویت می‌کند، این پلتفرم یک بازار NFT متمرکز بر جامعه است که به طور فعال به معامله‌گران و سازندگان به منظور مشارکت در این پلتفرم، پاداش می‌دهد. 100% کارمزدهای معاملات پلتفرم LooksRare توسط سهامداران توکن LOOKS به دست می‌آید بدین صورت که یک مدل پاداش که در پاسخ مستقیم به بازارهای نسل قبلی NFT ایجاد شده است که کارمزدها عمدتاً به یک نهاد واحد پاداش می‌دهند.

کاربران با معامله NFT در LooksRare، استیکینگ LOOKS (که هزینه‌های WETH نیز دریافت می‌کند) و موارد دیگر، توکن‌های LOOKS به دست می‌آورند. تجربه معاملاتی LooksRare برای معامله‌گران باتجربه NFT بصری است، در حالی که ویژگی‌های جدید و نوآورانه‌ای مانند پیشنهادهای کلکسیونی، پرداخت‌های حق امتیاز فوری برای سازندگان و خریدهای انعطاف‌پذیر با استفاده از توکن‌های ترکیبی (WETH +ETH) را نیز ارائه می‌دهد.

در پشت تجربه کاربری ساده، یک طراحی قرارداد هوشمند نوآورانه و مدولار و یک مجموعه کامل از پایه برای مقیاس‌پذیری، امنیت و سرعت نهفته است. مدل LooksRare در پاسخ مستقیم به نسل قبلی بازارهای NFT با هدف تقویت جامعه NFT از طریق پاداش دادن به مشارکت کاربران طراحی شده است.

شناسنامه توکن لوکس‌رِیر

ناملوکس‌رِیر، LooksRare
اختصارLOOKS
آدرس سایتlooksrare.org
قراردادمشاهده
تعداد توکن1,000,000,000
حجم بازار۵۴۱ میلیون دلار
رتبه۲۳۰
توییترlooksrarenft
اینستاگرامlooksrarenft
استانداردERC20

کیف پول‌های توکن لوکس‌رِیر

توکن لوکس‌رِیر را می‌توانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

نحوه خرید توکن لوکس‌رِیر

توکن لوکس‌رِیر را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *