0

دانلود آلبوم اندوه های مقدس از مانی جعفرزاده

آلبوم اندوه های مقدس از مانی جعفرزاده

آلبوم اندوه های مقدس اثری است از مانی جعفرزاده که به صورت رسمی در اسفند ۱۴۰۱ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی اندوه های مقدس از آثار منتشر شده توسط مانی جعفرزاده آهنگساز کشورمان است. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک داستان را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۵,۰۰۰ تومان است.

ترانه های این آلبوم توسط محمدحسین مهدوی (م. موید) سروده شده و محمد رضایی راد (و م. موید) خوانش آن‌ها را بر عهده داشته‌اند.

آهنگ های آلبوم اندوه های مقدس

اندوه های مقدس نام اثری است که توسط مانی جعفرزاده منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک داستان منتشر شده است. این آلبوم توسط مرکز نشر و پخش جوان منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱قارچ
۲اسب ها در هاله انبوه
۳به اسب نگاه نکردم
۴آسانی نام های تو
۵و سرانجام گوری در پاییز
۶آندلس
۷نام های دوم ماه
۸نرگس هنوز
۹ماه به جای پدرم می دید
۱۰تلخی
آلبوم اندوه های مقدس از مانی جعفرزاده
آلبوم اندوه های مقدس از مانی جعفرزاده
آلبوم اندوه های مقدس از مانی جعفرزاده

بیوگرافی مانی جعفرزاده

مانی جعفرزاده در تاریخ ۱ تیر سال ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. از جمله استادان او در زمینه موسیقی می‌توان به وارطان ساهاکیان، فرهاد فخرالدینی، شاهین فرهت، شریف لطفی و احمد پژمان اشاره نمود. او همچنین دوره تاریخ هنر را نزد آیدین آغداشلو طی کرده است و در حیطه ادبیات از جلسه‌های کارگاه شعر و قصه رضا براهنی بهره برده‌است. وی دارای رساله‌ای در فلسفه هنر و زیبایی‌شناسی با موضوع «حاشیه‌ای بر فرهنگ شنیداری معاصر ایران – معرفی جریان‌های اصلی موسیقی ایران از مشروطه تا انقلاب اسلامی و مقایسه تطبیقی آن‌ها» است. در اردیبهشت سال ۱۳۸۹ برنامه‌ای تحت عنوان «مرور بر آثار موسیقایی (غیر سینمایی) مانی جعفرزاده» در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *